Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
9:39 AM
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Tapiwa Katikati - Cole Henning : Extreme Fighting Championship - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Tapiwa Katikati - Cole Henning
MMA
Extreme Fighting Championship
Lightweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Tapiwa Katikati
Cole Henning
Güney Afrika
Güney Afrika
Haz 15
1:00 PM
Follow
Follow
5-2-0
RECORD
5-3-0
60%
KO/TKO
60%
40%
SUB
20%
0%
DEC
20%
-
HEIGHT
68 in
154 lbs
WEIGHT
154 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Loss KO
[03-17-2023] Wilson Varela
UAE Warriors 38 - Africa 5
Round 1 | 0:20
Win Technical Submission
Tapiwa Katikati [06-08-2023]
EFC 104 - EFC Worldwide 104
Round 3 | 1:12
Loss UD
[02-24-2023] Ramadan Noaman
UAE Warriors 35 - Africa 4
Round 3 | 5:00
Loss TKO
Tshilomba Mikixi [12-01-2022]
EFC 100 - EFC Worldwide 100
Round 4 | 0:46
Win Submission
[11-03-2022] Robert Simbowe
EFC 99 - EFC Worldwide 99
Round 1 | 1:49
Win TKO
Tumisang Madiba [12-04-2021]
EFC 91 - EFC Worldwide 91
Round 1 | 0:05
Win TKO
[08-11-2022] Glody Kanzeko
EFC 96 - EFC Worldwide 96
Round 3 | 0:20
Loss Decision
August Kayambala [09-10-2021]
EFC 89 - EFC Worldwide 89
Round 3 | 5:00
Win Submission
[05-07-2022] Guelor Sondi
EFC Worldwide - Fight Night 2
Round 2 | 3:21
Win UD
Serge Kasanda [05-08-2021]
EFC 85 - EFC Worldwide 85
Round 3 | 5:00
Win TKO
[12-04-2021] Stevo Law
EFC 91 - EFC Worldwide 91
Round 1 | 2:50
Win KO
Rodrique Kena [03-14-2020]
EFC 84 - EFC Worldwide 84
Round 1 | 3:21
Extreme Fighting Championship
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
Haz 15
Perşembe
Igeu Kabesa
Title fight - Featherweight
Vince Bembe
Tapiwa Katikati
Lightweight
Cole Henning
Sifiso Ngcobo
Bantamweight
Roevan De Beer
Guelor Sondi
Lightweight
Robert Simbowe
Tüm MMA maçları
Loughnane vs. Pinedo
PFL 4
Haz 7
|
The Green Halls | Riyadh
Freymanov vs. Zoltsetseg
One On Prime 11
Haz 8
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
El-Hefnawy vs. Strazzella
BFL 77
Haz 8
|
Harbour Convention Centre | Vancouver, BC
Nunes vs. Aldana
UFC 289
Haz 9
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Heerden vs. Costa
Eternal MMA 76
Haz 9
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Nemkov vs. Romero
Bellator 297
Haz 15
|
Accor Arena | Paris
Reznikov vs. Vartanyan
ACA 159
Haz 15
|
St. Petersburg
Delija vs. Greene
PFL 5
Haz 15
|
The Green Halls | Riyadh
Sweeney vs. Begosso
LFA 160
Haz 15
|
LA, California
Ndregjoni vs. Clarke
CFFC 120
Haz 15
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Jaghdal vs. Mora
AFL 30
Haz 16
|
Cataluny Sport Palace | Tarragona
Vettori vs. Cannonier
UFC ON ESPN 47
Haz 16
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Langer vs. Poppeck
Oktagon 44
Haz 16
|
Festhalle | Frankfurt
Formela vs. Akishev
FEN 47
Haz 16
|
Hala Mosir | Pila
Williams vs. Missin
FCC 34
Haz 16
Bandel vs. Magomedov
Brave CF 71
Haz 18
|
Cote Dor | St. Pierre
Bogatov vs. Abdrashitov
Brave 72
Haz 22
|
Cote Dor | St. Pierre
Aubin-Mercier vs. Romero
PFL 6
Haz 22
|
The Green Halls | Riyadh
Emmett vs. Topuria
UFC ON ABC 5
Haz 23
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Walker vs. Trujillo
Fury FC 80
Haz 24
|
Imagen Venues | Houston, TX
Pick your timezone
Timezone
Time
9:39 AM