Toggle navigation
Насловна страна
Календар
Бесплатна мобилна апликација
Преноси уживо
Абстрацтс
Бесплатни виџети
Контакт
Спортски водич уживо на ТВ-у
| Никада не пропустите још један меч уживо!
Mобилна апликација
Абстрацтс
Календар
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
02:25
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
Allycia Hellen Rodrigues - Cristina Morales : ONE Championship - MMA. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Allycia Hellen Rodrigues - Cristina Morales
MMA
ONE Championship
Strawweight
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Allycia Hellen Rodrigues
Cristina Morales
Бразил
Шпанија
8 Mar
20:00
Прати
Прати
32-6-0
RECORD
48-8-0
162 cm
HEIGHT
165 cm
52 kg
WEIGHT
52 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
ONE Championship
Подели са пријатељима
Борбе
Остали ММА мечеви
A New Breed II
A New Breed III
Reign of Dynasties I
Reign of Dynasties II
Inside the Matrix
Inside the Matrix 2
MFP
Inside te Matrix IV
Big Bang
Big Bang II
Collision Course
Collision Curse II
MFP
Unbreakable ||
Unbreakable III
MFP
Fist of Fury II
Fist of Fury III
Dangal
Full Blast
Full Blast II
Battleground II
Battleground III
Empower
Revolution
NextGen
NextGen II
NextGen III
Winter Warrior
Winter Warrior II
Heavy Hitters
Only the Brave
Bad Blood
Full Circle
Lights Out
One X
Reloaded
One 157
One 158
One 159
One 160
On Prime Video 1
One 161
On Prime Video 2
One 162
On Prime Video 3
One on Prime 4
One 163
On Prime Video 5
One 164
ONE Fight Night 6
One Friday Fights 1
One on Prime 7
One On Prime 8
One On Prime 10
One On Prime 11
One On Prime 12
One On Prime 13
One On Prime 14
On Prime Video 15
One On Prime 16
One On Prime 17
One On Prime 11
ONE Fight Night 19
One On Prime 20
One On Prime 21
One On Prime 22
8 Mar
Петак
Janet Todd
Title fight - Strawweight
Phetjeeja OrMeekhun
Allycia Hellen Rodrigues
Strawweight
Cristina Morales
Jackie Buntan
130lb Catchweight
Martine Michieletto
Jihin Radzuan
Chihiro Sawada
Round 3 Decision (Unanimous)
Све ММА борбе
Rozenstruik vs. Gaziev
UFC Fight Night 238
1 Mar
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Kincl vs. Wawrzyniak
Oktagon 54
1 Mar
|
Festhalle | Frankfurt
Doumbe vs. Chamsoudinov
Europe 1 - 2024
6 Mar
|
The Green Halls | Riyadh
Walker vs. Zulu
EFC 111
6 Mar
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Satybaldiev vs. Assis
LFA 178
7 Mar
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Dorzhiev vs. Galvan
CFFC 130
7 Mar
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Pena vs. Scott
Ares FC 19
7 Mar
|
Ares Studio | Paris
Moran vs. Harvey
Fury FC 87
9 Mar
|
Imagen Venues | Houston, TX
Moran vs. Harvey
Fury FC 87
9 Mar
|
Imagen Venues | Houston, TX
Brown vs. Aronov
CW 167
14 Mar
|
Braehead Arena | Glasgow
Calvo vs. Gonzalez
LUX 041
14 Mar
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Dourthe vs. Hani
HMMA 15
14 Mar
|
Arena Futuroscope | Poitiers
Gittins vs. Hernandez
CW 168
15 Mar
|
Braehead Arena | Glasgow
Grecicho vs. Leoni
KOK 120
15 Mar
|
Vilnus
Wiklacz vs. Jojua
KSW 92
15 Mar
|
Ergo Arena | Gdansk
Tuivasa vs. Tybura
UFC Fight Night 239
15 Mar
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Fraser vs. Johnston
Eternal MMA 83
15 Mar
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Janur vs. Stanek
FEN 53
15 Mar
|
Hala RSC | Lubin
Anderson vs. Moore
Bellator 2
21 Mar
|
Accor Arena | Paris
Изаберите временску зону
Временска зона
време
02:25