Toggle navigation
Насловна страна
Календар
Бесплатна мобилна апликација
Преноси уживо
Абстрацтс
Бесплатни виџети
Контакт
Спортски водич уживо на ТВ-у
| Никада не пропустите још један меч уживо!
Mобилна апликација
Абстрацтс
Календар
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
14:55
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
Israel Adesanya - Jared Cannonier : UFC - MMA. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Israel Adesanya - Jared Cannonier
MMA
UFC
Main Event
T-Mobile Arena | Las Vegas
Israel Adesanya
The Last Stylebender
Jared Cannonier
The Killa Gorilla
Нигерија
САД
2 Jul
22:00
Победник
Round 5 Decision (Unanimous)
Прати
Прати
24-2-0
RECORD
16-6-0
67%
KO/TKO
63%
0%
SUB
13%
33%
DEC
25%
193 cm
HEIGHT
182 cm
83 kg
WEIGHT
83 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Последње борбе
Win KO
[04-08-2023] Alex Pereira
UFC 287 - Pereira vs. Adesanya 2
Крило 2 | 4:21
Win Decision
Sean Strickland [12-17-2022]
UFC Fight Night 216 - Cannonier vs. Strickland
Крило 5 | 5:00
Loss TKO
[11-12-2022] Alex Pereira
UFC 281 - Adesanya vs. Pereira
Крило 5 | 2:01
Loss UD
Israel Adesanya [07-02-2022]
UFC 276 - Adesanya vs. Cannonier
Крило 5 | 5:00
Win UD
[07-02-2022] Jared Cannonier
UFC 276 - Adesanya vs. Cannonier
Крило 5 | 5:00
Win KO
Derek Brunson [02-12-2022]
UFC 271 - Adesanya vs. Whittaker 2
Крило 2 | 4:29
Win UD
[02-12-2022] Robert Whittaker
UFC 271 - Adesanya vs. Whittaker 2
Крило 5 | 5:00
Win UD
Kelvin Gastelum [08-21-2021]
UFC on ESPN 29 - Cannonier vs. Gastelum
Крило 5 | 5:00
Win UD
[06-12-2021] Marvin Vettori
UFC 263 - Adesanya vs. Vettori 2
Крило 5 | 5:00
Loss UD
Robert Whittaker [10-24-2020]
UFC 254 - Nurmagomedov vs. Gaethje
Крило 3 | 5:00
Loss UD
[03-06-2021] Jan Blachowicz
UFC 259 - Blachowicz vs. Adesanya
Крило 5 | 5:00
Win TKO
Jack Hermansson [09-28-2019]
UFC Fight Night 160 - Hermansson vs. Cannonier
Крило 2 | 0:27
|
|
SOCIAL MEDIA
|
UFC
Подели са пријатељима
Борбе
Остали ММА мечеви
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
2 Jul
Субота
Israel Adesanya
Round 5 Decision (Unanimous)
Jared Cannonier
Alexander Volkanovski
Round 5 Decision (Unanimous)
Max Holloway
Sean Strickland
Alex Pereira
Round 1 KO (Punches)
Lauren Murphy
Miesha Tate
Pedro Munhoz
Sean O'Malley
Brad Riddell
Jalin Turner
Round 1 Submission (Guillotine Choke)
Robbie Lawler
Bryan Barberena
Round 2 TKO (Punches)
Jessica Eye
Maycee Barber
Round 3 Decision (Unanimous)
Ian Garry
Round 3 Decision (Unanimous)
Gabriel Green
Uriah Hall
Andre Muniz
Round 3 Decision (Unanimous)
Jim Miller
Bobby Green
Brad Tavares
Dricus Du Plessis
Round 3 Decision (Unanimous)
Jessica-Rose Clark
Julija Stoliarenko
Round 1 Submission (Armbar)
Све ММА борбе
Cappelozza vs. Scheffel
PFL 5
23 Jun
|
Wintrust Arena Chicago | Chicago, IL
Mousasi vs. Eblen
Bellator 282
23 Jun
|
SSE Arena | Belfast
Tsarukyan vs. Gamrot
UFC ON ESPN 38
24 Jun
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
McKee vs. Burlinson
CW 140
24 Jun
|
Braehead Arena | Glasgow
Weems vs. Miller
Fury FC 65
25 Jun
|
Cowboys Dancehall | San Antonio, TX
Harrison vs. Young
PFL 6
30 Jun
|
Wintrust Arena Chicago | Chicago, IL
Leyva vs. Reis
LFA 135
7 Jul
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Anjos vs. Fiziev
UFC ON ESPN 39
8 Jul
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Gomes vs. Prado
LFA 136
14 Jul
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Ortega vs. Rodriguez
UFC ON ABC 3
15 Jul
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Изаберите временску зону
Временска зона
време
14:55