Nathaniel Wood - Daniel Pineda
MMA
Featherweight
Co-op Live | Manchester
Енглеска
САД
Loss UD[10-21-2023] Muhammadjon Naimov
UFC 294 - Makhachev vs. Volkanovski 2
Крило 3 | 5:00
Loss UDAlex Caceres [06-03-2023]
UFC on ESPN 46 - Kara-France vs. Albazi
Крило 3 | 5:00
Win UD[07-22-2023] Andre Fili
UFC Fight Night 224 - Aspinall vs. Tybura
Крило 3 | 5:00
Win SubmissionTucker Lutz [03-25-2023]
UFC on ESPN 43 - Vera vs. Sandhagen
Крило 2 | 2:50
Win UD[09-03-2022] Charles Jourdain
UFC Fight Night 209 - Gane vs. Tuivasa
Крило 3 | 5:00
NC Accidental Eye PokeAndre Fili [06-26-2021]
UFC Fight Night 190 - Gane vs. Volkov
Крило 2 | 0:46
Win UD[07-23-2022] Charles Rosa
UFC Fight Night 208 - Blaydes vs. Aspinall
Крило 3 | 5:00
Loss KOCub Swanson [12-12-2020]
UFC 256 - Figueiredo vs. Moreno
Крило 2 | 1:52
Loss UD[10-24-2020] Casey Kenney
UFC 254 - Nurmagomedov vs. Gaethje
Крило 3 | 5:00
Win TKOHerbert Burns [08-15-2020]
UFC 252 - Miocic vs. Cormier 3
Крило 2 | 4:37
Win UD[07-25-2020] John Castaneda
UFC on ESPN 14 - Whittaker vs. Till
Крило 3 | 5:00
NC OverturnedMovlid Khaybulaev [10-17-2019]
Professional Fighters League - PFL 8: 2019 Season PFL Playoffs 2
Крило 1 | 0:29
Тко ће побједити
UFC
Уживо на ТВ
Субота, 07-27-2024
ESPN2 / САД
UFC 304: Edwards vs. Muhammad 2 - Prelims
Modestas Bukauskas vs Marcin Prachnio, light heavyweight; Jake Hadley vs Caolan Loughran, bantamweight; Molly McCann vs Bruna Brasil, strawweight; Nathaniel Wood vs Daniel Pineda, featherweight From Co-op Live in Manchester, England
Гдје гледати уживо на ТВ -у или стреаму
Одабери канале
Сви канали / стреамови
Nathaniel Wood vs. Daniel Pineda - ТВ програм
Јужна Африка |
SuperSport Action |
Аустралија |
ESPN |
Енглеска |
TNT Sports 1 |
Канада |
TVA Sports 2, Sportsnet 360 |
Низоземска |
Eurosport Player NL |
Нови Зеланд |
Prime, Espn |
Пољска |
Polsat Sport Premium 1 |
САД |
ESPN2 |
Сингапур |
mio Sports |
Француска |
RMC Sport 1 |
Чешка |
Nova SPORT 6 |
Шпанија |
Eurosport Player ES |
Свијет |
UFC Fight Pass |
Подели са пријатељима