Basketball
Poland

Polska Liga Koszykówki

| | |
Sep 26
May 22
Info - Polska Liga Koszykówki
× Info! Use Country / TV Station option to define your local stations.
Polska Liga Koszykówki - Next games live on TV
Feb 27
Thursday
Anwil Wloclawek
Anwil Wloclawek
19:15
Zielona Gora
Zielona Gora
Feb 28
Friday
Ostrow Wielkopolski
Ostrow Wielkopolski
16:45
Gdynia
Gdynia
GTK Gliwice
GTK Gliwice
18:00
Trefl Sopot
Trefl Sopot
Feb 29
Saturday
Legia
Legia
14:00
Dabrowa Gornicza
Dabrowa Gornicza
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
16:30
Spojnia Stargard
Spojnia Stargard
Lublin
Lublin
18:30
Polpharma Starogard
Polpharma Starogard
Mar 1
Sunday
Bydgoszcz
Bydgoszcz
16:30
Rosa Radom
Rosa Radom
Mar 3
Tuesday
Torun
Torun
18:00
Szczecin
Szczecin
Mar 4
Wednesday
Rosa Radom
Rosa Radom
16:30
Zielona Gora
Zielona Gora
Polpharma Starogard
Polpharma Starogard
18:00
Ostrow Wielkopolski
Ostrow Wielkopolski
Mar 6
Friday
GTK Gliwice
GTK Gliwice
18:00
Anwil Wloclawek
Anwil Wloclawek
Gdynia
Gdynia
19:00
Torun
Torun
Mar 7
Saturday
Trefl Sopot
Trefl Sopot
16:30
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Mar 8
Sunday
Szczecin
Szczecin
14:00
Legia
Legia
Spojnia Stargard
Spojnia Stargard
16:30
Lublin
Lublin
Dabrowa Gornicza
Dabrowa Gornicza
18:30
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Mar 11
Wednesday
Zielona Gora
Zielona Gora
17:00
Dabrowa Gornicza
Dabrowa Gornicza
Mar 12
Thursday
Torun
Torun
17:00
Polpharma Starogard
Polpharma Starogard
Mar 13
Friday
Ostrow Wielkopolski
Ostrow Wielkopolski
17:00
Spojnia Stargard
Spojnia Stargard
Mar 14
Saturday
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
17:00
Zielona Gora
Zielona Gora
P W L PTS
1 Anwil Wloclawek 20 16 4
2 Zielona Gora 19 16 3
3 Lublin 20 15 5
4 Gdynia 20 13 7
5 Torun 18 14 4
6 Slask Wroclaw 20 10 10
7 Szczecin 20 10 10
8 Spojnia Stargard 20 10 10
9 Trefl Sopot 20 10 10
10 Rosa Radom 20 9 11
11 Ostrow Wielkopolski 20 8 12
12 Bydgoszcz 19 8 11
13 GTK Gliwice 20 7 13
14 Legia 20 4 16
15 Polpharma Starogard 20 4 16
16 Dabrowa Gornicza 20 4 16
Jan 24
Friday
Bydgoszcz
Bydgoszcz
96 : 87
Legia
Legia
Jan 25
Saturday
Anwil Wloclawek
Anwil Wloclawek
110 : 84
Spojnia Stargard
Spojnia Stargard
Jan 26
Sunday
Szczecin
Szczecin
77 : 92
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Dabrowa Gornicza
Dabrowa Gornicza
66 : 74
Lublin
Lublin
GTK Gliwice
GTK Gliwice
74 : 82
Gdynia
Gdynia
Jan 27
Monday
Ostrow Wielkopolski
Ostrow Wielkopolski
59 : 51
Rosa Radom
Rosa Radom
Mar 16
Monday
Zielona Gora
Zielona Gora
17:00
Torun
Torun