3 - 5 Feb
Willingen
Follow event LIVE results
Info - Willingen
× Info! Use Country / TV Station option to define your local stations.
Willingen - Live TV Coverage
Full world coverage
Regional broadcasters
Asia Eurosport
Europe Eurosport
Local broadcasters
Austria DAZN, ORF
Czech Republic ČT Sport
Denmark Viasat, Discovery +
Finland Viasat, V sport+ Suomi, Yle TV2
Germany Das Erste, DAZN
Norway Viasat
Slovenia TV Slo 2
Sweden Viasat
Switzerland DAZN Schweiz
Friday, 02-03-2023 08:00 - Ski Jumping | Qualification - Ski Jumping
Startlist
Bib Name
Friday, 02-03-2023 10:00 - Team - Ski Jumping | Mixed team competition - Team Ski Jumping
Startlist
Bib Name
Saturday, 02-04-2023 10:10 - Ski Jumping | Individual competition - Ski Jumping
Startlist
Bib Name
46 KOBAYASHI Ryoyu
45 GRANERUD Halvor Egner
44 LINDVIK Marius
23 FREUND Severin
35 SATO Yukiya
33 LEYHE Stephan
20 JELAR Ziga
34 KOS Lovro
40 HUBER Daniel
24 DESCHWANDEN Gregor
32 SCHMID Constantin
25 WELLINGER Andreas
39 PEIER Killian
37 PREVC Cene
38 JOHANSSON Robert
30 PREVC Peter
4 MUELLER Markus
14 PEDERSEN Robin
47 GEIGER Karl
26 KOBAYASHI Junshiro
31 STOCH Kamil
18 SATO Keiichi
10 STEINER Maximilian
11 RUPITSCH Markus
41 KRAFT Stefan
13 DEAN Decker
1 LACKNER Thomas
21 KUBACKI Dawid
42 EISENBICHLER Markus
17 BOYD-CLOWES Mackenzie
28 PASCHKE Pius
27 NAKAMURA Naoki
22 ITO Daiki
43 LANISEK Anze
3 POHJOLA Arttu
36 ZAJC Timi
8 MUMINOV Sabirzhan
19 WASEK Pawel
5 MAKSIMOCHKIN Mikhail
6 MERILAEINEN Eetu
7 RAINER Stefan
12 CONTAMINE Mathis
15 BRESADOLA Giovanni
9 FOUBERT Valentin
Sunday, 02-05-2023 08:30 - Ski Jumping | Qualification - Ski Jumping
Startlist
Bib Name
42 STEKALA Andrzej
55 GRANERUD Halvor Egner
54 EISENBICHLER Markus
41 TANDE Daniel Andre
24 MURANKA Klemens
49 ZYLA Piotr
50 KUBACKI Dawid
20 HOERL Jan
33 DESCHWANDEN Gregor
46 SATO Yukiya
47 LINDVIK Marius
32 BOYD-CLOWES Mackenzie
28 AALTO Antti
52 JOHANSSON Robert
38 FORFANG Johann Andre
31 FREUND Severin
44 KOBAYASHI Ryoyu
7 AMMANN Simon
35 SATO Keiichi
40 KRAFT Stefan
25 NAZAROV Mikhail
21 BARTOL Tilen
36 ASCHENWALD Philipp
29 SCHMID Constantin
37 HAMANN Martin
43 PASCHKE Pius
34 PAVLOVCIC Bor
2 BACHLINGER Niklas
53 STOCH Kamil
19 HAARE Anders
18 NAKAMURA Naoki
10 KOZISEK Cestmir
1 KORNILOV Denis
51 LANISEK Anze
26 WOLNY Jakub
30 JELAR Ziga
14 STEINER Maximilian
45 HUBER Daniel
11 ZOGRAFSKI Vladimir
27 ZNISZCZOL Aleksander
23 KYTOSAHO Niko
48 GEIGER Karl
13 TROFIMOV Roman Sergeevich
15 ITO Daiki
5 SCHULER Andreas
9 INSAM Alex
17 AIGRO Artti
39 HAYBOECK Michael
22 ZAJC Timi
3 STURSA Vojtech
6 MUMINOV Sabirzhan
4 KOS Lovro
12 POLASEK Viktor
8 VASSILYEV Danil
Sunday, 02-05-2023 10:00 - Ski Jumping | Individual competition - Ski Jumping
Startlist
Bib Name
44 LINDVIK Marius
46 GEIGER Karl
37 PREVC Cene
47 KOBAYASHI Ryoyu
45 GRANERUD Halvor Egner
41 KRAFT Stefan
11 LACKNER Thomas
21 ITO Daiki
35 ZAJC Timi
34 KOS Lovro
42 EISENBICHLER Markus
38 JOHANSSON Robert
16 MUELLER Markus
20 KUBACKI Dawid
43 LANISEK Anze
26 DESCHWANDEN Gregor
33 LEYHE Stephan
27 NAKAMURA Naoki
40 HUBER Daniel
30 PREVC Peter
17 PEDERSEN Robin
25 WELLINGER Andreas
39 PEIER Killian
23 FREUND Severin
6 BAZHENOV Aleksandr
19 SATO Keiichi
24 KOBAYASHI Junshiro
12 DEAN Decker
9 BRESADOLA Giovanni
36 SATO Yukiya
14 STEINER Maximilian
15 BOYD-CLOWES Mackenzie
28 PASCHKE Pius
31 STOCH Kamil
22 JELAR Ziga
8 MAKSIMOCHKIN Mikhail
2 MERILAEINEN Eetu
4 RAINER Stefan
7 CONTAMINE Mathis
3 MUMINOV Sabirzhan
29 ZYLA Piotr
13 RUPITSCH Markus
18 WASEK Pawel
10 HULA Stefan
1 FOUBERT Valentin
32 SCHMID Constantin
5 POHJOLA Arttu
Ski Jumping
Bib Skier PTS
1 GRANERUD Halvor Egner 1316
2 KUBACKI Dawid 1204
3 LANISEK Anze 990
4 KRAFT Stefan 951
5 ZYLA Piotr 718
6 FETTNER Manuel 534
7 KOBAYASHI Ryoyu 459
8 HOERL Jan 420
9 STOCH Kamil 417
10 WELLINGER Andreas 413
11 ZAJC Timi 394
12 TSCHOFENIG Daniel 375
13 HAYBOECK Michael 362
14 LINDVIK Marius 327
15 GEIGER Karl 314
16 FORFANG Johann Andre 302
17 EISENBICHLER Markus 281
18 PREVC Peter 263
19 JOHANSSON Robert 255
20 KOS Lovro 223
21 TANDE Daniel Andre 209
22 PREVC Domen 189
23 JELAR Ziga 181
24 PASCHKE Pius 164
25 SCHMID Constantin 159
26 LEYHE Stephan 136
27 BRESADOLA Giovanni 135
28 NAKAMURA Naoki 132
29 WASEK Pawel 122
30 ASCHENWALD Philipp 117
31 DESCHWANDEN Gregor 110
32 RAIMUND Philipp 101
33 AIGNER Clemens 96
34 SUNDAL Kristoffer Eriksen 84
35 LEITNER Clemens 59
36 ZOGRAFSKI Vladimir 51
37 ZNISZCZOL Aleksander 49
38 AALTO Antti 44
39 HEGGLI Bendik Jakobsen 39
40 MOGEL Zak 28
40 KYTOSAHO Niko 28
42 NIKAIDO Ren 22
43 SATO Yukiya 21
44 IPCIOGLU Fatih Arda 16
45 AIGRO Artti 14
45 BOYD-CLOWES Mackenzie 14
45 KOBAYASHI Junshiro 14
48 PALOSAARI Vilho 13
49 BELSHAW Erik 12
50 HABDAS Jan 10
50 VILLUMSTAD Fredrik 10