Toggle navigation
Dom
Kalendarz
Darmowa aplikacja mobilna
Transmisje na żywo
Wideo
Darmowe widżety
Skontaktuj się z nami
Sport TV na żywo programowe
| Nigdy więcej nie przegap kolejnego meczu na żywo!
Aplikacja mobilna
Wideo
Kalendarz
Wszystko
Stacja
Program
Ligi
Drużyna
12:26 PM
Wszystko
Stacja
Program
Ligi
Drużyna
Topolcany - Tovarniky : Slovensky pohar - Piłka nożna. Gdzie oglądać mecz. Transmisja online, live stream
Topolcany - Tovarniky
Piłka nożna
Slovensky pohar
Topolcany
Tovarniky
lip 27
11:30 AM
Obserwuj
Obserwuj
Slovensky pohar
Podziel się z przyjaciółmi
Wyniki
Head to Head
Kadra
Topolcany
Tovarniky
1/256 finals
1/128 finals
lip 26
Piątek
NMSK 1922 Bratislava
2(1) : 1(1)
D. Luzna
lip 27
Dzisiaj
AFC Nove Mesto
10:30AM
Krasno
Krskany
11:00AM
Nitra
Radostka
11:00AM
K. Nove Mesto
Soporna
11:00AM
Sala
Trebatice
11:00AM
Castkovce
Banov
11:00AM
Tvrdosovce
Kostolne Kracany
11:00AM
Galanta
Topolcany
11:30AM
Tovarniky
Vrakuna B.
11:30AM
Tomasov
Jarovce
11:30AM
Rusovce
Limbach
11:30AM
Domino
Priechod
11:30AM
Badin
Slovenska Lupca
11:30AM
HA Banska Bystrica
lip 28
Jutro
Spartak Vysoka
10:30AM
FO Kinex Bytca
TJ Visnove
11:00AM
Cadca
Koseca
11:00AM
Spartak Dubnica
Rybky
11:00AM
Dubovce
Topolniky
11:00AM
Gabcikovo
Lysa pod Makytou
11:00AM
Crystal
SK Bab
11:00AM
Belusa
Uhrovec
11:00AM
Banik Prievidza
Melcice
11:00AM
OSK Trencianske Stankovce
Slovan Sastin-Straze
11:00AM
Gbely
Horna Krupa
11:00AM
Boleraz
Velka Lomnica
11:00AM
Harichovce
Nevidzany
11:00AM
Levice
Stara Bystrica
11:00AM
Magura Vavrecka
Kanianka
11:00AM
Lehota p. V.
Velke Lovce
11:00AM
Sered
Novy Zivot
11:00AM
Cierny Brod
Stary Tekov
11:00AM
Zeliezovce
Kmetovo
11:00AM
SK Surany
Vrbove
11:00AM
Blava Jaslovske Bohunice
Povazan Pruske
11:00AM
Kvasov
TJ Horne Saliby
11:00AM
Trstice
Komjatice
11:00AM
Branc
TJ Salka
11:00AM
Sturovo
Kopcany
11:00AM
Borsky Mikulas
Lozorno
11:30AM
Devinska N. Ves
sie 7
Środa
Sasova
11:00AM
Detva
Bacuch
11:00AM
Revuca
FK Jesenske
11:00AM
Rimavska Sobota
Olovary
11:00AM
TJD Pribelce
Vinica
11:00AM
Hlinik nad Hronom
FK Krasnohorske Podhradie
11:00AM
Roznava
Siroke
11:00AM
Brezovica
Bidovce
11:00AM
Geca 73
FK Slovan Zabokreky
11:00AM
Besenova
Oravan
11:00AM
Sokol Zubrohlava
Vysoke Tatry
11:00AM
MSK Slovoj Spisska Bela
Ladomerska Vieska
11:00AM
Kovacova
Sokol Brezovicka
11:00AM
Gelnica
Buzitka
11:00AM
Velky Krtis
Horny Hricov
11:00AM
SK Javornik Makov
L. Hradok
11:00AM
Lip. Stiavnica
Zaluzice
11:00AM
Nacina Ves
Podluzany
11:00AM
Velke Ludince
Sokol Liesek
11:00AM
Oravske Vesele
Bystricka
11:00AM
Nededza
Iskra Hnusta
11:00AM
Novohrad Lucenec
Lovca
11:00AM
Banska Stiavnica
Poltar
11:00AM
Filakovo
Spisska Stara Ves
11:00AM
Kezmarok
Chlebnice
11:00AM
Tvrdosin
Mala Ida
11:00AM
Kechnec
Pribis
11:00AM
D. Kubin
Tahanovce
11:00AM
Medzev
Druzstevnik Circ
11:00AM
Gerlachov
Jasenov
11:00AM
Medzilaborce
Maraton Sena
11:00AM
Lok. Kosice
Tatran Ladce
11:00AM
Jednota Banova
Dynamo Diviaky
11:00AM
Medzibrod
Rohoznik
11:00AM
Malacky
Jelsava
11:00AM
Partizan Osrblie
Novaky
11:00AM
MSK Martin
Vechec
11:00AM
Bystre
Ferenc Borsa
11:00AM
Sobrance-Sobranecko
Salkova
11:00AM
Druzstevnik Latky
Kendice
11:00AM
Dvorniky
Odorin
11:00AM
FK Kamenica
Fatran Varin
11:30AM
SK Bela
Wybierz strefę czasową
Strefa czasowa
Czas
12:26 PM