Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
23:06
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Ibrahim Mane - Juan Manuel Suarez : ARES Fighting Championship - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Ibrahim Mane - Juan Manuel Suarez
MMA
ARES Fighting Championship
Bout #2
Dome de Paris | Paris
Ibrahim Mane
Ibra Kumite
Juan Manuel Suarez
Juanma
Fransa
İspanya
11 May
13:00
Follow
Follow
7-1-0
RECORD
26-10-0
57%
KO/TKO
29%
SUB
14%
DEC
-
HEIGHT
185 cm
83 kg
WEIGHT
77 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Win KO
[03-09-2023] Leonardo Damiani
Ares FC 13 - Ares Fighting Championship 13: Lapilus vs. Beltran
Round 1 | 2:49
Win Submission
Tamirlan Dadaev [11-12-2022]
AFL 28 - Ansgar Fighting League: Las Palmas
Round 2 | 3:51
Win Submission
[11-03-2022] Yassin Najid
Ares FC 9 - Ares Fighting Championship 9: Lapilus vs. Ayoub 2
Round 1 | 2:19
Loss KO
Muslim Tulshaev [02-03-2022]
Ares FC 3 - Ares Fighting Championship 3
Round 1 | 0:56
Win UD
[06-25-2022] Magomed Ayskhanov
Ares FC 7 - Ares Fighting Championship 7
Round 3 | 5:00
Win Submission
Carlos Antonio de Souza [10-23-2021]
AFL - Trial Series Gran Canaria
Round 1 | 4:52
Win UD
[11-06-2021] Artur Sviridov
Brave CF 55 - Brave Combat Federation 55
Round 3 | 5:00
Win UD
Jocimar Ferreira [11-28-2020]
The Battle Championship - Road to AFL
Round 3 | 5:00
Loss KO
[03-11-2021] Nursultan Ruziboev
Brave CF 47 - Brave Combat Federation 47: Asian Domination
Round 1 | 3:12
Win TKO
Karim Rabei [09-21-2019]
SA 3 - Slam Arena 3
Round 3 | 3:06
Win UD
[09-24-2020] David Jacobsson
Brave CF 42 - Brave Combat Federation 42
Round 3 | 5:00
Win UD
Jorge Filho [10-27-2018]
SA 2 - Slam Arena 2
Round 3 | 5:00
ARES Fighting Championship
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
Ares FC 11
Ares FC 12
Ares FC 13
Ares FC 14
Ares FC 15
Ares FC 17
Ares FC 19
11 May
Perşembe
Amin Ayoub
Round 1 TKO (Knees and Punches)
Alaa Mansour
Ibrahim Mane
Bout #2
Juan Manuel Suarez
Aboukhanov Azamat
Bout #3
Sergio Vega
Assia Miri
Round 3 Decision (Unanimous)
Joana Chevreuil
David-Tonatiuh Crol
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Asilder Badouiev
Alexander Soldatkin
Round 2 TKO (Shoulder Injury)
Benjamin Sehic
Moustapha Aida
Round 2 TKO (Elbow and Punches)
Abdelmoumen Mssaate
Vincent del Guerra
Nikola Joksovic
Round 2 Submission (Armbar)
Jordan Zebo
Round 3 TKO (Head Kick)
Mickael Marie Sardi
Christopher Jacquelin
Felix Klinkhammer
Round 1 Submission (Arm-Triangle Choke)
Demarte Pena
Round 5 Decision (Unanimous)
Mehdi Saadi
Tüm MMA maçları
DeCoursey vs. Santos
Invicta FC 53
2 May
|
Memorial Hall, Kansas City
Sterling vs. Cejudo
UFC 288
5 May
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Hazan vs. Loughran
CW 154
5 May
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Holmes vs. Rodrigues
Fury FC 79
6 May
|
Imagen Venues | Houston, TX
Kruger vs. Seabi
EFC 103
10 May
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Mousasi vs. Edwards
Bellator 296
11 May
|
3Arena | Dublin
Hooi vs. Grzebyk
KSW 82
12 May
|
Paris
Rozenstruik vs. Almeida
UFC ON ABC 4
12 May
|
Kingdom Arena | Riyadh
Jones vs. Lebosnoyani
LFA 158
18 May
|
Horseshue Casino | Hammond
Frolov vs. Abdulaev
ACA 157
18 May
|
St. Petersburg
AlQaisi vs. Arnett
UEA Warriors 42
19 May
Kincl vs. Vemola
Oktagon 43
19 May
|
Fortuna Arena | Prague
Dern vs. Hill
UFC Fight Night 223
19 May
|
Kingdom Arena | Riyadh
Bagratunyan vs. Piniewski
ACA YE 35
24 May
|
St. Petersburg
Pick your timezone
Timezone
Time
23:06