Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
20:58
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Justin Tafa - Parker Porter : UFC - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Justin Tafa - Parker Porter
MMA
UFC
Bout #10
Rac Arena | Perth
Justin Tafa
Bad Man
Parker Porter
Avustralya
ABD
11 Şub
22:00
Kazanan
Round 1 KO (Punches)
Follow
Follow
7-3-0
RECORD
6-5-0
100%
KO/TKO
33%
0%
SUB
50%
0%
DEC
17%
182 cm
HEIGHT
182 cm
120 kg
WEIGHT
117 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Win KO
[09-09-2023] Austen Lane
UFC 293 - Adesanya vs. Strickland
Round 1 | 1:22
Win TKO
Braxton Smith [05-06-2023]
UFC 288 - Sterling vs. Cejudo
Round 1 | 2:10
NC Accidental Eye Poke
[06-24-2023] Austen Lane
UFC on ABC 5 - Emmett vs. Topuria
Round 1 | 0:29
Loss KO
Justin Tafa [02-11-2023]
UFC 284 - Makhachev vs. Volkanovski
Round 1 | 1:06
Win KO
[02-11-2023] Parker Porter
UFC 284 - Makhachev vs. Volkanovski
Round 1 | 1:06
Loss Submission
Jailton Almeida [05-21-2022]
UFC Fight Night 206 - Holm vs. Vieira
Round 1 | 4:35
Win KO
[12-18-2021] Harry Hunsucker
UFC Fight Night 199 - Lewis vs. Daukaus
Round 1 | 1:53
Win UD
Alan Baudot [02-19-2022]
UFC Fight Night 201 - Walker vs. Hill
Round 3 | 5:00
Loss UD
[05-22-2021] Jared Vanderaa
UFC Fight Night 188 - Font vs. Garbrandt
Round 3 | 5:00
Win UD
Chase Sherman [08-21-2021]
UFC on ESPN 29 - Cannonier vs. Gastelum
Round 3 | 5:00
Loss Decision
[01-16-2021] Carlos Felipe
UFC on ABC 1 - Holloway vs. Kattar
Round 3 | 5:00
Win UD
Josh Parisian [11-28-2020]
UFC on ESPN 18 - Smith vs. Clark
Round 3 | 5:00
UFC
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
UFC 302
UFC 303
11 Şub
Cumartesi
Islam Makhachev
Round 5 Decision (Unanimous)
Alexander Volkanovski
Yair Rodriguez
Round 2 Submission (Triangle Choke)
Josh Emmett
Jack Della Maddalena
Round 1 Submission (Rear-Naked Choke)
Randy Brown
Justin Tafa
Round 1 KO (Punches)
Parker Porter
Jimmy Crute
Alonzo Menifield
Tyson Pedro
Modestas Bukauskas
Round 3 Decision (Unanimous)
Joshua Culibao
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Melsik Baghdasaryan
Shannon Ross
Kleydson Rodrigues
Round 1 TKO (Punches)
Jamie Mullarkey
Round 3 Decision (Unanimous)
Francisco Prado
Jack Jenkins
Round 3 Decision (Unanimous)
Don Shainis
Konklak Suphisara
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Elise Reed
Shane Young
Blake Bilder
Round 3 Decision (Unanimous)
Zubaira Tukhugov
Elves Brener Oliveira
Round 3 Decision (Split)
Tüm MMA maçları
Tavares vs. Vieira
Shooto 115
2 Şub
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Leve vs. Tsendayush
PFL CS 2
2 Şub
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Lewis vs. Spivak
UFC Fight Night 218
3 Şub
|
Ball Arena | Denver
Bader vs. Emelianenko
Bellator 290
3 Şub
|
3Arena | Dublin
Wanliss vs. Cohen
LFL 7
4 Şub
|
Mediahaven | Amsterdam
Smotherman vs. Caballero
Fury FC 74
4 Şub
|
Boeing Center at Tech Port | San Antonio, TX
Alves vs. Bekoev
LFA 152
9 Şub
|
Wild Horse Pass Resort | Chandler
Marques vs. Hylton
2023 - Week 3
9 Şub
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
DiSciullo vs. Grigoriou
Combat FC 3
9 Şub
Kakembo vs. Costa
Eternal MMA 73
10 Şub
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Santalahti vs. Sekulic
Cage 57
10 Şub
|
House of Culture | Helsinki
Cutts vs. Hafez
Fury FC 75
16 Şub
|
Boeing Center at Tech Port | San Antonio, TX
Pena vs. Boudegzdame
Ares FC 12
16 Şub
|
Ares Studio | Paris
Espinoza vs. Ferhatbegovic
PFL CS 4
16 Şub
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Mariscal vs. Souza
LFA 153
16 Şub
|
Wild Horse Pass Resort | Chandler
Kubanychbek vs. Magomedov
Brave 69
17 Şub
Hackett vs. Yanez
2023 - Week 5
23 Şub
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Amosov vs. Storley
Bellator 291
24 Şub
|
3Arena | Dublin
Machado vs. Jung
UEA Warriors 36
24 Şub
Bukuev vs. Gadzhiev
ACA 152
24 Şub
|
St. Petersburg
Fries vs. Duffee
KSW 79
24 Şub
|
Paris
Krylov vs. Spann
UFC Fight Night 220
24 Şub
|
Ball Arena | Denver
Sopai vs. Lopez
FRC 15
24 Şub
|
Quality Hotel Friends | Solna
Pick your timezone
Timezone
Time
20:58