Toggle navigation
Насловна страна
Календар
Бесплатна мобилна апликација
Преноси уживо
Абстрацтс
Бесплатни виџети
Контакт
Спортски водич уживо на ТВ-у
| Никада не пропустите још један меч уживо!
Mобилна апликација
Абстрацтс
Календар
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
9:51 AM
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
Yuichi Ohashi - Bakytbek Duishobaev : Pancrase - MMA. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Yuichi Ohashi - Bakytbek Duishobaev
MMA
Pancrase
Bout #5
Studio Coast | Tokyo
Yuichi Ohashi
Bakytbek Duishobaev
Јапан
Киргистан
May 26
3:00 AM
Победник
Round 1 - TKO
Прати
Прати
5-5-0
RECORD
6-0-0
20%
KO/TKO
17%
20%
SUB
67%
60%
DEC
17%
68 in
HEIGHT
-
134 lbs
WEIGHT
143 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Последње борбе
Win UD
[09-09-2018] Yuma Nomura
Pancrase 299 - Tamura vs. Nakajima
Крило 3 | 3:00
Loss KO
Sergey Morozov [12-15-2018]
M-1 Challenge - Battle in Atyrau
Крило 1 | 4:15
Win TKO
[07-01-2018] Junya Ogawa
Pancrase 297 - Sato vs. Franca
Крило 1 | 0:30
Win Submission
Ryo Yamaguchi [11-10-2018]
WEF 67 - WEF Global 14: Arzalet Cup
Крило 4 | 3:46
Win Submission
[04-15-2018] Yuki Tashiro
Pancrase 295 - Sunabe vs. Murofushi
Крило 1 | 1:57
Win TKO
Nurlan Kurmanaliev [08-24-2018]
WEF 61 - WEF Global 14
Крило 2 | 2:27
Loss TKO
[10-28-2017] Pingyuan Liu
WLF - W.A.R.S. 18
Крило 1 | 0:12
Win UD
Nurlan Karabalin [05-12-2018]
Kazakhstan MMA Federation - Battle of Nomads 10
Крило 3 | 5:00
Win UD
[10-02-2016] Nobuhisa Kudo
Pancrase - 281
Крило 3 | 3:00
Win Submission
Ramazon Khafizzoda [05-01-2018]
WEF 52 - WEF Selection 14: Akzhar Cup
Крило 2 | N/A
Loss Decision
[12-13-2015] Shinichi Maeno
Pancrase - 273
Крило 3 | 3:00
Win Submission
Amirbek Kushtarbek [12-15-2017]
WEF 45 / AFCA - WEF ProfFight 17: Asian Youth Against Drugs
Крило 2 | 2:28
Pancrase
Подели са пријатељима
Борбе
Остали ММА мечеви
301
Pancrase 304
Pancrase 305
Pancrase 309
Pancrase 310
Pancrase 312
May 26
Недеља
Nazareno Malegarie
Isao Kobayashi
Round 5 - Decision (Unanimous)
Toru Ogawa
Round 3 - Decision (Unanimous)
Mamoru Yamaguchi
Hidekazu Fukushima
Takeshi Kasugai
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yuki Kondo
Round 3 - Decision (Unanimous)
Akihiro Gono
Issei Tamura
Kazumasa Majima
Round 3 - Submission
Yuta Miyazawa
Round 3 - Decision (Split)
Takafumi Ato
Yuichi Ohashi
Round 1 - TKO
Bakytbek Duishobaev
Katsushi Sugiyama
Round 1 - TKO
Yusuke Kawanago
Shuhei Sakano
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yuki Kosaka
Nobuhisa Kudo
Sho Sekihara
Kaneaki Watanabe
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yasutaka Kato
Све ММА борбе
Danenberg vs. Ahaggan
Glory 65
May 16
|
Dome de Paris | Paris
Anjos vs. Lee
UFC FN 152
May 18
|
Kingdom Arena | Riyadh
Palmer vs. Gilpin
PFL 2
May 22
|
Huntsman Center | Salt Lake City, UT
Flowers vs. Johnson
AFC 148
May 22
|
Alaska Airlines Center | Anchorage
Souza vs. Gane
TKO 48
May 23
|
L'Olympia | Quebec
Jaynes vs. Warfield
WXC 78
May 29
|
Crystal Gardens | Southgate, MI
Carter vs. Barnett
CW 105
May 30
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Gustafsson vs. Smith
UFC Fight Night 153
May 31
|
Kingdom Arena | Riyadh
Lins vs. Ishii
PFL 3
Jun 5
|
Huntsman Center | Salt Lake City, UT
Vegh vs. Zwicker
Oktagon 12
Jun 7
|
Fortuna Arena | Prague
Trybala vs. Najman
FFF 1
Jun 7
|
CRS Hall | Zielona Gora
Cejudo vs. Moraes
UFC 238
Jun 8
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Изаберите временску зону
Временска зона
време
9:51 AM