Legnica
Chojniczanka
Elgin City
Inverurie Loco Works
Ludogorets II
Dunav Ruse
Fenerbahce
Petrolul
Duna Aszfalt
Kecskemeti TE
Lok. Gorna
Yantra Gabrovo
Balatonfuredi
Kelen
Farul Constanta
Petrocub
IMT Novi Beograd
Chernomorets Novorossijsk
Budaorsi SC
ESMTK Budapest
Mezokovesd-Zsory
Budafoki
Szeged
Hodmezovasarhely FC
Bicskei
Dabas
Debreceni EAC
Szolnoki MAV
Monori
04:00
Hatvan
Puchov
Trencin
Erdi
Ivancsa
R. Rzeszow
S. Wola
Prostejov
Ostrava B
Zlin
Vyskov
Cerro Porteno
Kilmarnock
NK Bravo
Trnava
Horn
Donaufeld Wien
Plzen
Lafnitz
Kazincbarcikai
Egri FC
Brno
Slovacko
Lugano
Stade Nyonnais
Warta Poznan
Chrobry Glogow
Povazska Bystrica
Opava
Grodzisk M.
Pruszkow
Elblag
Ol. Grudziadz
Szegedi
Tiszafoldvar
Lausanne Ouchy
Etoile-Carouge
Dukla Prague
Banska Bystrica
Gyirmot SE
Ajka
Podbrezova
Petrzalka Akademia
Kisvarda
FC Kosice
Varnsdorf
Chrudim
Polonia Warszawa
Plock
Stal Mielec
Sandecja Nowy S.
Leuven
Bertem-Leefdaal
A. Salzburg
Union Hallein
Lisen
Jihlava
Gornik Zabrze
Odra Opole
Bregenz
Vaduz
Vojvodina
Decic
Ceske Budejovice
Zizkov
Csornai
Komaromi VSE
Termalica B-B.
GKS Jastrzebie
Midtjylland
Sonderjyske
Grasshoppers
Schaffhausen
Nyiregyhaza
Michalovce
Ruch
Korona Kielce
Leczna
Pogon Siedlce
Widzew Lodz
Lublin
Antwerp
Hoogstraten
Cracovia
Polonia Bytom
Deisenhofen
Unterhaching
Viktoria Koln
Bonner
Paderborn II
Verl
LKS Lodz
KS Wieczysta Krakow
Mainz II
Schalke II
Hammarby
Varnamo
Lippstadt
Lotte
Lech Poznan
07:00
Lechia Gdansk
Rukh Vynnyky
Veres Rivne
Zalaegerszegi
Honved
Bocholt
Meppen
Mlada Boleslav
Liberec
Hades
Genk
Luzern
Cashpoint SCR Altach
The New Saints FC
Flint Mountain
Hradec Kralove
Zaglebie Sosnowiec
Duren
Eintracht Hohkeppel
Ostrava
08:00
Piast Gliwice
Koln II
TSV Steinbach
Slavia Sofia
Belasitsa
Terwolde
08:00
Go Ahead Eagles
Edinburgh City
Hibernian
Randers FC
Nordsjaelland
Brondby
Vejle
Westerlo
08:00
Seraing
Alloa
Clyde
Hanauer SC
FSV Frankfurt
Lausanne
08:00
Yverdon
Levski Krumovgrad
08:00
Montana
Spvgg Quierschied
Saarbrucken
Elfsborg
Fredrikstad
RKTSV Terwinselen
Roda
Arka Gdynia
Linfield
Zaglebie Sosnowiec
08:00
Skra
TSV Havelse
B. Monchengladbach II
Alzenau
Gonsenheim
H&W Welders
Crusaders
Nürnberg II
Cham
Turkgucu Munchen
Landsberg
Hobro
Aalborg
Babelsberg
Berliner AK 07
Beroe
08:00
Spartak Pleven
Oadby
08:00
Punjab
Hunfelder
Lehnerz
Kufstein
Bayern II
SV Sulzemoos
1860 München
Slask Wroclaw
08:00
Noah
Quick Boys
08:00
VV DOVO
Kickers Offenbach
Schott Mainz
Jong Utrecht
Rodinghausen
Balingen
Freiberg
SGS Essen
RW Essen
Dundee Utd
Annan
KV Mechelen
Beerschot Wilrijk
Slavia Prague
FK Pardubice
Anderlecht
Dender
Falkirk
Dumbarton
Bamberg
SpVgg Greuther Fürth
Tyumen
Miass
Clachnacuddin
Inverness
Preussen Munster 2
Dusseldorf II
Airbus
1874 Northwich
Huntly
St Johnstone
Komarno
Ujpest
Brechin
Forfar Athletic
Cardiff Metropolitan
Carmarthen Town
Montrose
BanksO'Dee
Civil Service Stroll
Stenhousemuir
Ashton Town
Chorley
Sparta Prague
AIK
Drochtersen/Assel
Bersenbruck
Colwyn Bay
Llanrwst United
Strathspey Thistle
Buckie Thistle
East Fife
Raith
Admira Linz
BW Linz
FC Gießen
Stadtallendorf
Utrecht
Elinkwijk
GAIS
Vendsyssel FF
Ramlingen-Ehlershausen
Hannover 96
SV Weisskirchen (Aut)
Fortuna Koln
DSC Arminia Bielefeld
ASC 09 Dortmund
Broxburn Athletic
Stirling
Knokke
Club Brugge KV
Pontypridd
09:30
Bridgend Street
Morton
Queen of South
Schwaben Augsburg
Heimstetten
Aarau
Kriens
Formartine Utd
Peterhead
Cliftonville
Caernarfon
Spartans
Livingston
Solec K.
Chojniczanka
TSV Egger Glas Hartberg
WSC Wels
Coburg
Grossbardorf
Arbroath
Dundee FC
Tienen
St. Truiden
CSKA Moscow
Shinnik Yaroslavl
Stadtwerke Bruck/Mur
10:00
Leoben
Airdrieonians
Albion Rovers
Teutonia Ottensen
10:00
ETSV Hamburg
FK Krylya Sovetov Samara
Kamaz
Waren
Hansa Rostock
Elfsborg
Fredrikstad
Jong Excelsior
Sparta Rotterdam
Emley
Huddersfield
Bahlinger
Lahr
Berwick
Bonnyrigg Rose
White Star Lauwe
Kortrijk
Larne
Bala
Kassel
Baunatal
Farul Constanta
Petrocub
Blyth Town
10:00
Musselburgh
Rakow
Stal Rzeszow
CSKA Sofia
Poli Iasi
SK Puntigamer Sturm Graz
Admira
Oranje Wit
Dordrecht
Aubel
Standard Liege
Etar
Nesebar
Partizani
KF Llapi
Austria Vienna
DAC Dunajska Streda
Primorje
MTK Budapest
Den Bosch
AEK Larnaca
Fratria
Dobrudzha
Babolnai
Feherver FC
Neftekhimik
Saratov
Tychy
Karvina
FC Red Bull Salzburg
Unterhaching
Gyor
Zilina
Sigma Olomouc B
Skalica
Mjallby
Hvidovre
Levski
Septemvri Sofia
Bischofshofen
First Vienna
Shkendija
Drita
Dinamo Bucuresti
Domzale
Shakhtar Donetsk
FK Sarajevo
Lok. Sofia
Marek
FK Komarov
FK Pardubice
Malzenice
Zlate Moravce
Piast Gliwice
Lech Poznan
Krasnodar
FK Makhachkala
Ostrava
Pogon Szczecin
CFR Cluj
Slovan Bratislava
DVTK
Putnok
Ludogorets
CS U. Craiova
Debrecen
Cigand SE
Pinkafeld
Grazer
KFC Lint
Lierse K.
Merelbeke
Gent
Neeroeteren
Patro Eisden
L. Mikulas
Ruzomberok