Ludogorets II
Dunav Ruse
Fenerbahce
Petrolul
Duna Aszfalt
Kecskemeti TE
Monori
04:00
Hatvan
Erdi
04:00
Ivancsa
Farul Constanta
Petrocub
Balatonfuredi
Kelen
IMT Novi Beograd
Chernomorets Novorossijsk
Bicskei
Dabas
Budaorsi SC
ESMTK Budapest
Debreceni EAC
04:00
Szolnoki MAV
Plzen
Lafnitz
Prostejov
Ostrava B
Zlin
Vyskov
Kazincbarcikai
Egri FC
NK Bravo
Trnava
Horn
Donaufeld Wien
Midtjylland
Sonderjyske
Ceske Budejovice
Zizkov
Brno
Slovacko
A. Salzburg
Union Hallein
Povazska Bystrica
Opava
Dukla Prague
Banska Bystrica
Csornai
05:00
Komaromi VSE
Szeged
05:00
Hodmezovasarhely FC
Kisvarda
FC Kosice
Elblag
Ol. Grudziadz
Szegedi
05:00
Tiszafoldvar
Gyirmot SE
Ajka
Leuven
Bertem-Leefdaal
Varnsdorf
Chrudim
Bregenz
Vaduz
Lisen
Jihlava
Nyiregyhaza
Michalovce
Antwerp
06:00
Hoogstraten
Paderborn II
06:00
Verl
Deisenhofen
Unterhaching
LKS Lodz
06:00
KS Wieczysta Krakow
Widzew Lodz
06:00
Lublin
Cracovia
06:00
Polonia Bytom
Mainz II
06:30
Schalke II
Rukh Vynnyky
07:00
Veres Rivne
Zalaegerszegi
07:00
Honved
Clachnacuddin
07:00
Inverness
Hammarby
07:00
Varnamo
Lippstadt
07:00
Lotte
Mlada Boleslav
07:00
Liberec
Lech Poznan
07:00
Lechia Gdansk
Luzern
07:30
Cashpoint SCR Altach
Hades
07:30
Genk
Bocholt
08:00
Meppen
Legnica
08:00
Chojniczanka
Turkgucu Munchen
08:00
Landsberg
Babelsberg
08:00
Berliner AK 07
FK Krylya Sovetov Samara
08:00
Kamaz
Stal Mielec
08:00
Sandecja Nowy S.
Jong Utrecht
08:00
Rodinghausen
Ruch
08:00
Korona Kielce
Grasshoppers
08:00
Schaffhausen
Puchov
08:00
Trencin
Dundee Utd
08:00
Annan
Oadby
08:00
Punjab
Neftekhimik
08:00
Saratov
Lok. Gorna
08:00
Yantra Gabrovo
Tychy
08:00
Karvina
Koln II
08:00
TSV Steinbach
Slask Wroclaw
08:00
Noah
Leczna
08:00
Pogon Siedlce
Aarau
08:00
Kriens
Kufstein
08:00
Bayern II
SV Sulzemoos
08:00
1860 München
Grodzisk M.
08:00
Pruszkow
Quick Boys
08:00
VV DOVO
Balingen
08:00
Freiberg
Edinburgh City
08:00
Hibernian
Kickers Offenbach
08:00
Schott Mainz
Brondby
08:00
Vejle
Lok. Sofia
08:00
Marek
Viktoria Koln
08:00
Bonner
R. Rzeszow
08:00
S. Wola
KV Mechelen
08:00
Beerschot Wilrijk
Termalica B-B.
08:00
GKS Jastrzebie
Slavia Prague
08:00
FK Pardubice
SGS Essen
08:00
RW Essen
Alloa
08:00
Clyde
Hanauer SC
08:00
FSV Frankfurt
Rakow
08:00
Stal Rzeszow
Hradec Kralove
08:00
Zaglebie Sosnowiec
Warta Poznan
08:00
Chrobry Glogow
Duren
08:00
Eintracht Hohkeppel
Elfsborg
08:00
Fredrikstad
Ostrava
08:00
Piast Gliwice
Cerro Porteno
08:00
Kilmarnock
Alzenau
08:00
Gonsenheim
Lausanne Ouchy
08:00
Etoile-Carouge
Terwolde
08:00
Go Ahead Eagles
Krasnodar
08:00
FK Makhachkala
Slavia Sofia
08:00
Belasitsa
Hobro
08:00
Aalborg
Randers FC
08:00
Nordsjaelland
Westerlo
08:00
Seraing
CFR Cluj
08:00
Slovan Bratislava
Mezokovesd-Zsory
08:00
Budafoki
Etar
08:00
Nesebar
Fratria
08:00
Dobrudzha
Podbrezova
08:00
Petrzalka Akademia
Beroe
08:00
Spartak Pleven
Lausanne
08:00
Yverdon
The New Saints FC
08:00
Flint Mountain
Levski Krumovgrad
08:00
Montana
Spvgg Quierschied
08:00
Saarbrucken
Hunfelder
08:00
Lehnerz
RKTSV Terwinselen
08:00
Roda
Arka Gdynia
08:00
Linfield
Polonia Warszawa
08:00
Plock
Debrecen
08:00
Cigand SE
Nürnberg II
08:00
Cham
Zaglebie Sosnowiec
08:00
Skra
TSV Havelse
08:00
B. Monchengladbach II
Gornik Zabrze
08:00
Odra Opole
Anderlecht
08:30
Dender
Sparta Prague
09:00
AIK
Colwyn Bay
09:00
Llanrwst United
Drochtersen/Assel
09:00
Bersenbruck
Strathspey Thistle
09:00
Buckie Thistle
East Fife
09:00
Raith
Admira Linz
09:00
BW Linz
FC Gießen
09:00
Stadtallendorf
Komarno
09:00
Ujpest
Utrecht
09:00
Elinkwijk
Falkirk
09:00
Dumbarton
Tyumen
09:00
Miass
Preussen Munster 2
09:00
Dusseldorf II
Bamberg
09:00
SpVgg Greuther Fürth
Airbus
09:00
1874 Northwich
Huntly
09:00
St Johnstone
Brechin
09:00
Forfar Athletic
Cardiff Metropolitan
09:00
Carmarthen Town
Montrose
09:00
BanksO'Dee
Civil Service Stroll
09:00
Stenhousemuir
GAIS
09:15
Vendsyssel FF
Broxburn Athletic
09:30
Stirling
Knokke
09:30
Club Brugge KV
Pontypridd
09:30
Bridgend Street
Ramlingen-Ehlershausen
09:30
Hannover 96
SV Weisskirchen (Aut)
09:30
Fortuna Koln
DSC Arminia Bielefeld
09:30
ASC 09 Dortmund
Ashton Town
10:00
Chorley
Waren
10:00
Hansa Rostock
Elfsborg
10:00
Fredrikstad
Teutonia Ottensen
10:00
ETSV Hamburg
Jong Excelsior
10:00
Sparta Rotterdam
Emley
10:00
Huddersfield
Bahlinger
10:00
Lahr
Berwick
10:00
Bonnyrigg Rose
White Star Lauwe
10:00
Kortrijk
Larne
10:00
Bala
Kassel
10:00
Baunatal
Farul Constanta
10:00
Petrocub
Blyth Town
10:00
Musselburgh
Morton
10:00
Queen of South
Schwaben Augsburg
10:00
Heimstetten
Cliftonville
10:00
Caernarfon
Formartine Utd
10:00
Peterhead
Solec K.
10:00
Chojniczanka
Spartans
10:00
Livingston
TSV Egger Glas Hartberg
10:00
WSC Wels
Coburg
10:00
Grossbardorf
Arbroath
10:00
Dundee FC
CSKA Moscow
10:00
Shinnik Yaroslavl
Stadtwerke Bruck/Mur
10:00
Leoben
Tienen
10:00
St. Truiden
H&W Welders
10:00
Crusaders
Elgin City
10:00
Inverurie Loco Works
Airdrieonians
10:00
Albion Rovers
CSKA Sofia
10:30
Poli Iasi
Primorje
11:00
MTK Budapest
Den Bosch
11:00
AEK Larnaca
Babolnai
11:00
Feherver FC
FC Red Bull Salzburg
11:00
Unterhaching
Gyor
11:00
Zilina
Sigma Olomouc B
11:00
Skalica
Mjallby
11:00
Hvidovre
SK Puntigamer Sturm Graz
11:00
Admira
Oranje Wit
11:00
Dordrecht
Aubel
11:00
Standard Liege
Ostrava
11:00
Pogon Szczecin
Partizani
11:00
KF Llapi
Austria Vienna
11:00
DAC Dunajska Streda
Dinamo Bucuresti
11:30
Domzale
Shakhtar Donetsk
11:30
FK Sarajevo
Bischofshofen
11:30
First Vienna
Levski
11:30
Septemvri Sofia
Shkendija
11:30
Drita
DVTK
12:00
Putnok
Ludogorets
12:00
CS U. Craiova
Vojvodina
12:00
Decic
Malzenice
12:00
Zlate Moravce
Piast Gliwice
12:00
Lech Poznan
FK Komarov
12:30
FK Pardubice
Lugano
12:30
Stade Nyonnais
Pinkafeld
12:30
Grazer
Merelbeke
13:00
Gent
KFC Lint
13:00
Lierse K.
Neeroeteren
13:30
Patro Eisden
L. Mikulas
14:00
Ruzomberok