Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Cannes
Istres
Filiasi
FC U Craiova
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Alcoyano
Seleccion AFE
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Steaua Bucuresti
Alexandria
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Admira Prague
Predni Kopanina
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Pribram
Petrin Plzen
Mioveni
Unirea Bascov
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Chernomorets 1919
Zagorets
CF Talavera
Atl. Madrid B
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
KS Kuznia Ustron
4:00AM
Pniowek
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Banik Most - Sous
Sokolov
Stechovice
Kolin
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Smederevo
Prijedor
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Hostoun
Teplice B
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Pardubice B
Velka Bites
SK Odeva Lipany
4:30AM
NKP Podhale Nowy Targ
Juventus U23
Pro Vercelli
Sroda
Lech Poznan 2
I. Bratislava
Piestany
CF Intercity
Southampton U18
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Ceska Lipa
Oberlausitz
Rosengard
IFK Trelleborg
Vitre
Fougeres
GKS Belchatow
Rakow 2
Fremad Amager
Avarta
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Liefering
Nice II (Fra)
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Neustadt
Ebreichsdorf
Polonia Slubice (Pol)
5:00AM
Ilanka Rzepin (Pol)
Amorebieta
Castro
Igalo
Sloboda
Kluczbork
Olawa (Pol)
Middelfart
Brabrand
Montpellier
Southampton
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Espanyol
Girona
Pelikan
Blonianka Blonie
Gwarek Tarnowskie Gory
5:00AM
GS Tychy 2
Uniao Lamas
Sanjoanense
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Nysa
Woliborz
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Suwalki
LKS Lomza
Elana Torun
Wikielec
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Jelenia Gora
Brzeg
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Mlawa
Olsztyn
Katwijk
HFC
Trofense
5:30AM
Academica
Satun Utd
Port MTI FC
Plock 2
5:30AM
Hutnik Warszawa
Shimizu
Reims
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Ljungskile
FBK Karlstad
Santander
Eibar
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Pathum United
Kitchee
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
AFC
Huizen
Tondela
Covilha
Real Oviedo B
Langreo
Zawisza
Legia II
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Young Boys
Thisted FC
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak
Naestved
Helsingor
AVS
Sporting Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Eskilsminne
Karlstad
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Dordrecht
Shamal
Skive
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
Lyseng
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
TB Berlin
Polar Pinguin
Coruxo FC
Lugo
Utrecht
Lens
Jong AZ
Genk U23
Lunds
7:00AM
Olympic
Swansea
Vardar
Atl. Paso
Tenerife
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Torns
Ariana
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Wehen
Metz
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Excelsior Maassluis
GOES
Blauw Geel
Eindhoven FC
Willem II
Sparta Rotterdam
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Angelholms
Hassleholms IF
Bangor FC
7:00AM
Ballymacash
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Tvaakers
Kongahalla
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Rizespor
7:00AM
Nice
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Braunschweig
VfL Osnabruck
Kaiserslautern
Munich 1860
Telstar
HFC
Colchester
Peterborough
Norrby
Orebro Syr.
Darmstadt
Coventry
Sroda
Legnica 2
Crawley Town
Crystal Palace
Amiens
8:00AM
Boulogne
Chambly
8:00AM
Chantilly
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
Bastia
8:00AM
Rodez
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Eupen
Waalwijk
Vipers
8:00AM
Police FC
Den Haag
Deinze
Famalicao
Casa Pia
Energie Cottbus
Hannover II
Elversberg
Viktoria Koln
Bovinghausen
Hohenlimburg
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Mainz
Preussen Munster
Maldon & Tiptree
Stortford
Karlbergs
IK Franke
Ilkeston
Anstey Nomads
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Laval
8:00AM
Concarneau
Folkestone
Margate
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
RKAV Volendam
FC Volendam
Sozopol
8:00AM
Cherno More B
Scunthorpe
Halifax
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
West Brom
Mallorca
Trollhattan
Vanersborgs IF
Walsall
Birmingham
SG Dynamo Dresden
8:00AM
Regensburg
Bristol City
Exeter
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Avro
8:00AM
Curzon
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Estoril
Leiria
Enfield Town
Hendon
Falkenbergs
Kristianstads
Chomutov
Usti nad Labem
Eastbourne Borough
8:00AM
Charlton U21
Cray Valley Paper Mills
Welling
Macclesfield
8:00AM
Buxton
Ingolstadt
Ulm
Mannheim
RWDM 47
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Leotar
8:00AM
Posusje
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Southend
Gillingham
Schott Mainz
Hornau
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Moreirense
8:00AM
Penafiel
Slough
Potters
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Walton & Hersham
8:00AM
Lewes
Weston
Cardiff U21
Torslanda
8:00AM
Lindome
Valenciennes
Helmond
Braga B
8:00AM
Felgueiras
Saarbrucken
8:00AM
Hesperange
Kladno
FC Pencin
Ter Leede
Noordwijk
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Eemdijk
Sportlust
Gentofte-Vangede
Sundby
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Baumberg
Fortuna Koln
Kettering
Basford
TS Galaxy
Augsburg
Dordrecht
Aris
Wda Swiecie
9:00AM
Nielba Wagrowiec
Brackley
Northampton
Stockport
Stoke City
Coagh Utd (Nir)
9:00AM
Ballymena
Hull City
Newcastle Utd
Weymouth
Bournemouth U21
Portadown
9:00AM
Ballinamallard
Lisburn Rangers (Nir)
9:00AM
Ballymena
Chippenham Town
9:00AM
Melksham
Roda
9:00AM
Waalwijk
Waregem
Red Star
Jong Utrecht
Francs Borains
AZ Alkmaar
Atalanta
Sparta Prague U19
Odense U19
Hansa Rostock
Lazio
Magdeburg
Sampdoria
Kidderminster
Newport
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Queens Univ.
Glenavon
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Doncaster
Middlesbrough
Karlsruher
9:30AM
Strasbourg
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Spakenburg
9:30AM
GVVV
Barry
9:30AM
Swansea U21
Hannover
Wolfsburg
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Carshalton
10:00AM
Marlow
Boavista
10:00AM
Arouca
Aveley
10:00AM
Colchester U21
Boreham Wood
10:00AM
Chelsea U21
Barrow
10:00AM
Real Union
Burton
10:00AM
Port Vale
Clitheroe
10:00AM
Accrington
Graafschap
10:00AM
Verl
Coleraine
10:00AM
Annagh
Chertsey
10:00AM
Hampton & Richmond
Coventry Sphinx
10:00AM
Nuneaton
Chorley
10:00AM
Liverpool U21
Dagenham & Red.
10:00AM
Tottenham U21
Ebbsfleet
10:00AM
Cambridge Utd
Halesowen
10:00AM
Hereford
Farnborough
10:00AM
Yeovil
Glebe
10:00AM
Carrick Rangers
Lommel SK
10:00AM
Al Ahli SC
Dover
10:00AM
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Quorn
10:00AM
Ossett United
Horndean
10:00AM
Bognor
Caen
10:00AM
Quevilly Rouen
Udinese
10:00AM
FC Koln
Harrogate
10:00AM
Lincoln City
Ipswich
10:00AM
Dusseldorf
Hednesford
10:00AM
Newtown
Larne
10:00AM
Rangers 2
Oss
10:00AM
Al Nasr
Rushall
10:00AM
West Brom U23
Preston
10:00AM
Fiorentina
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Reading
10:00AM
QPR
Morpeth
10:00AM
Darlington
Rochdale
10:00AM
Carlisle
St. Albans
10:00AM
Luton U21 (Eng)
Torquay
10:00AM
Plymouth
Salisbury
10:00AM
Woking
Swindon Supermarine
10:00AM
Evesham
Shrewsbury
10:00AM
Derby County
Tamworth
10:00AM
Crewe
Ballyclare
10:00AM
Glentoran
Wroxham
10:00AM
Cheshunt
Cinderford
10:00AM
Highworth
Whitehawk
10:00AM
Worthing
Wigan Athletic
10:00AM
Blackburn
Alvechurch
10:00AM
Bedworth
Ashington
10:00AM
Workington
Fylde
10:00AM
Tranmere
South Shields
10:00AM
Grimsby Town
AFC Wimbledon
10:00AM
Charlton
Torino
10:00AM
Cremonese
Bury Town
10:00AM
Ipswich U23
Blackpool
10:00AM
Sunderland
Chatham
10:00AM
Maidstone
Bootle
10:00AM
Bala
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Bromsgrove
10:00AM
Solihull
Bath City
10:00AM
Bristol City U21
Dartford
10:00AM
Sutton
Dorchester
10:00AM
Bemerton
Consett
10:00AM
Blyth Spartans
Chester
10:00AM
Altrincham
Crumlin United
10:00AM
Crusaders
Cliftonville
10:00AM
Southport
Guiseley
10:00AM
Leeds U21
Egham
10:00AM
Corinthian-Casuals
Hanworth
10:00AM
Billericay
Fleetwood Town
10:00AM
Hearts
Dorking
10:00AM
Farnham
Gloucester City
10:00AM
Haverfordwest
Dundela
10:00AM
Linfield
Leiston
10:00AM
Kings Lynn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
H&W Welders
10:00AM
Loughgall
Le Havre
Lorient
Marine
10:00AM
Widnes
Institute
10:00AM
Dungannon
Hartlepool
10:00AM
Sunderland U21
Lancing
10:00AM
Hastings
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Hornchurch
10:00AM
Barnet
Rotherham
10:00AM
Sheffield United
Peterborough Sports
10:00AM
Boston
Salford
Everton
Radcliffe Borough
10:00AM
Oldham
Merstham
10:00AM
Leatherhead
Redditch
10:00AM
Walsall W.
North Ferriby FC (Eng)
10:00AM
Farsley
Thame
10:00AM
Banbury
Stalybridge
10:00AM
Hyde
Wealdstone
10:00AM
Milton Keynes Dons
Sturm Graz
10:00AM
Grosuplje
Scarborough Athletic
10:00AM
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
10:00AM
Haninge
Spennymoor
10:00AM
Whitby
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
York
10:00AM
Notts County
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Witton
10:00AM
Lancaster
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Mantova
10:00AM
Carpi
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Alton FC
10:00AM
Baffins Milton Rovers
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Echallens
11:00AM
Vevey
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Andover Town
11:00AM
Lymington
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Union Berlin
Rangers
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Versailles
11:00AM
UNFP
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Dolomiti Bellunesi
11:00AM
Padova
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Utrecht
11:00AM
Lens
Mansfield
11:00AM
Oxford Utd
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Modena
11:00AM
SG City Nova
Rennes
11:00AM
Angers
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Sileks
11:30AM
Dubocica
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
PSV
Valencia
Caldas
12:00PM
Mafra
Rodez
12:00PM
St Etienne
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Lorient
12:00PM
Guingamp
Heist
12:00PM
Lierse K.
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Aluminij
12:00PM
Dob
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Marseille
12:00PM
Pau
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Nimes
1:00PM
Aubagne
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Chaves
Nacional
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Atletico Arteixo
1:00PM
Dep. La Coruna B
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Galatasaray
1:30PM
Parma
Temse
1:30PM
Gent U21
Malaga
1:30PM
Almeria
Alaves
Levante
Inter
Las Palmas
Valladolid
2:00PM
Burgos
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Vizela
2:00PM
Ferreira
Getafe
2:00PM
Albacete
Merida AD
2:00PM
Betis B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham