Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
9:40 AM
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Tumelo Manyamala - Micky Cloete : Extreme Fighting Championship - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Tumelo Manyamala - Micky Cloete
MMA
Extreme Fighting Championship
Flyweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Tumelo Manyamala
Micky Cloete
Güney Afrika
Güney Afrika
May 9
1:00 PM
Kazanan
Round 3 TKO (Punches)
Follow
Follow
5-1-0
RECORD
4-0-0
80%
KO/TKO
25%
20%
SUB
75%
0%
DEC
0%
-
HEIGHT
-
123 lbs
WEIGHT
134 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Loss Decision
[01-20-2024] Mark Climaco
UAE Warriors 46 - Da Silva vs. Kamavov
Round 3 | 5:00
Win Submission
Lukhmaan Jhazbhay [03-07-2024]
EFC 111 - EFC Worldwide 111
Round 2 | 4:54
Win TKO
[09-07-2023] Fafa Dwama
EFC 107 - EFC Worldwide 107
Round 2 | 4:13
Win Submission
Vincent Nakana [07-13-2023]
EFC 105 - EFC Worldwide 105
Round 1 | 2:55
Win TKO
[05-11-2023] Rajabu Dauda
EFC 103 - EFC Worldwide 103
Round 3 | 2:48
Win TKO
Mpumelelo Mngoma [05-11-2023]
EFC 103 - EFC Worldwide 103
Round 2 | 4:20
Win TKO
[11-03-2022] Julio Plaatjies
EFC 99 - EFC Worldwide 99
Round 2 | 2:14
Win Submission
Tylor Louw [03-02-2023]
EFC 101 - EFC Worldwide 101
Round 1 | 3:24
Win TKO
[07-16-2022] Tyral Luow
EFC 95 - EFC Worldwide 95
Round 2 | 0:26
Win Submission
[04-09-2022] Teboho Ntene
EFC 93 - EFC Worldwide 93
Round 2 | 0:00
Extreme Fighting Championship
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
May 9
Perşembe
Zaakir Badat
Round 1 KO (Punches)
Jailson Cezar de Oliveira
Faeez Jacobs
Round 1 KO (Punches)
Sylvester Chipfumbu
Tumelo Manyamala
Round 3 TKO (Punches)
Micky Cloete
Adrian Sanchez
Vince Bembe
Round 1 KO (Punch)
Tüm MMA maçları
Marques vs. Silva
LFA 183
May 2
|
LA, California
Sundell vs. Diachkova
One On Prime 22
May 2
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Pantoja vs. Erceg
UFC 301
May 3
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Moeil vs. Austin
Oktagon 57
May 3
|
Festhalle | Frankfurt
Al-Qahtani vs. Bendaoud
2024 - PFL Mena 1
May 9
|
The Green Halls | Riyadh
Lewis vs. Nascimento
UFC ON ESPN 56
May 10
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Ndebele vs. Torres
Brave CF 82
May 10
|
Cote Dor | St. Pierre
Bartosinski vs. Grzebyk
KSW 94
May 10
|
Ergo Arena | Gdansk
Dixon vs. Macklin
Fury FC 90
May 11
|
Imagen Venues | Houston, TX
Mix vs. Magomedov
Fury FC 90
May 16
|
Accor Arena | Paris
Yakimenko vs. Alibabazade
FEN 54
May 16
|
Hala Mosir | Pila
Diaz vs. Lewis
LFA 184
May 16
|
LA, California
Barboza vs. Murphy
UFC Fight Night 241
May 17
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Pick your timezone
Timezone
Time
9:40 AM