Toggle navigation
Насловна страна
Календар
Бесплатна мобилна апликација
Преноси уживо
Абстрацтс
Бесплатни виџети
Контакт
Спортски водич уживо на ТВ-у
| Никада не пропустите још један меч уживо!
Mобилна апликација
Абстрацтс
Календар
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
12:26 PM
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
Prince Aounallah - Hidetaka Arato : Hexagone MMA - MMA. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Prince Aounallah - Hidetaka Arato
MMA
Hexagone MMA
Title fight - Heavyweight
BEC Arena, Manchester
Prince Aounallah
His Majesty
Hidetaka Arato
Kaiju Killer
Француска
Јапан
Jul 25
4:00 PM
Прати
Прати
18-12-0
RECORD
10-0-0
50%
KO/TKO
60%
17%
SUB
0%
33%
DEC
40%
74 in
HEIGHT
70 in
240 lbs
WEIGHT
262 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Последње борбе
Loss KO
[04-06-2024] Michal Martinek
KSW 93 - Paris
Крило 2 | 2:02
Win TKO
Satoshi Kamiyama [10-01-2023]
Rizin FF - Landmark Vol. 6
Крило 2 | 4:49
Win TKO
[10-28-2023] Alexander Cverna
HXMMA 12 - Hexagone MMA 12
Крило 1 | 2:10
Win TKO
Brandon Hashimoto [02-26-2023]
Grachan - Grachan 60
Крило 1 | 4:52
Win TKO
[06-17-2023] Paul-Emmanuel Gnaze
HXMMA 9 - Hexagone MMA 9
Крило 4 | 3:37
Win Technical UD
Ryuta Sakurai [12-04-2022]
Grachan - Grachan 58
Крило 2 | 4:48
Win UD
[03-11-2023] Ion Grigore
HXMMA 7 - Hexagone MMA 7
Крило 3 | 5:00
Win TKO
Junichiro Okamoto [08-07-2022]
Grachan - Grachan 56
Крило 1 | 3:10
Win UD
[09-16-2022] Thabani Mndebela
UAE Warriors 32 - Africa 3
Крило 3 | 5:00
Win UD
Kozo Urita [05-15-2022]
Grachan - Grachan 55
Крило 2 | 5:00
Loss UD
[12-07-2019] Marthin Hamlet
Superior Challenge 20 - Stockholm
Крило 3 | 5:00
Win TKO
Radek Hecl [12-19-2021]
Grachan - Grachan 52
Крило 1 | 3:54
Hexagone MMA
Подели са пријатељима
Борбе
Остали ММА мечеви
HMMA 4
HMMA 6
HMMA 7
HMMA 8
HMMA 10
HMMA 12
HMMA 13
Oktagon 53
HMMA 15
HMMA 17
HMMA 19
Jul 25
Четвртак
Thomas Glot
Lightweight
Parwaiz Arabzai
Alice Michalkiewicz
Strawweight
Kelly Staddon
Ilian Bouafia
198lb Catchweight
Frederico Komuenha
Prince Aounallah
Title fight - Heavyweight
Hidetaka Arato
Све ММА борбе
Paradeiser vs. Torres
Oktagon 59
Jul 19
|
Aegon Arena | Bratislava
Lemos vs. Jandiroba
UFC ON ESPN 60
Jul 19
|
Etihad Arena | Yas Island
Malekpour vs. Leblond
CW 174
Jul 19
|
BEC Arena, Manchester
Pawlak vs. Janikowski
KSW 96
Jul 19
|
Atlas Arena | Lodz
Vigil vs. Wright
Fury FC 94
Jul 20
|
Imagen Venues | Houston, TX
Bellandi vs. Roos
CW 175
Jul 24
|
BEC Arena, Manchester
Watley vs. Forest
CFFC 133
Jul 25
|
Florida State Fairgrounds Hall | Tampa, FL
Edwards vs. Muhammad
UFC 304
Jul 26
|
Co-op Live | Manchester
Flores vs. Marquez
LUX 044
Aug 1
|
Fronton | Mexico City
Goltsov vs. Johnson
2024 - PFL 7
Aug 1
|
Nashville
Kuziutina vs. Ellen
LFA 189
Aug 1
|
Seneca Niagara Resort & Casino | Niagara Falls, NY
Sandhagen vs. Nurmagomedov
UFC ON ABC 7
Aug 2
|
Etihad Arena | Yas Island
Изаберите временску зону
Временска зона
време
12:26 PM