Toggle navigation
Home
Calendar
Free mobile app
Live streams
Highlights
Free widgets
Contact Us
Sporte drejtpërdrejt në TV
| Never miss another live match!
Mobile app
Highlights
Calendar
All
Station
Guide
League
Team
10:50 AM
All
Station
Guide
League
Team
Fernanda Munoz - Saray Orozco : Lux Fight League - MMA. Si të shikoni TV falas në internet
Fernanda Munoz - Saray Orozco
MMA
Lux Fight League
Flyweight
Mayordomo Code | Guadalajara
Fernanda Munoz
Dinamita
Saray Orozco
Killer Queen
Kolumbi
Meksikë
Pri 26
11:00 PM
Winner
Ndiqni
Ndiqni
8-2-0
RECORD
8-5-0
38%
KO/TKO
25%
13%
SUB
13%
50%
DEC
63%
66 in
HEIGHT
65 in
123 lbs
WEIGHT
115 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Win UD
[10-06-2023] Elizabeth Rodriguez
LUX Fight League 036 - LUX 036
Round 5 | 5:00
Win UD
Andrea Vazquez [05-19-2023]
LUX Fight League 032 - LUX 032
Round 5 | 5:00
Win UD
[06-30-2023] Luisa Cifuentes
LUX Fight League 033 - LUX 033
Round 3 | 5:00
Win TKO
Diana Reyes [05-26-2022]
LUX Fight League 022 - LUX 022
Round 3 | 5:00
Win Decision
[03-17-2023] Daniela Villasmil
LUX Fight League 031 - LUX 031
Round 3 | 5:00
Loss MD
Tania Torres [08-06-2021]
LUX Fight League 015 - LUX 015
Round 5 | 5:00
Win TKO
[05-27-2022] Sandra Chimeyo
UWC Mexico 34 - Carvalho vs. Camilo
Round 1 | 2:19
Win UD
Alejandra Orozco [03-12-2021]
LUX Fight League 012 - LUX 012
Round 3 | 5:00
Win Submission
[03-25-2022] Nadine Mandiau
UWC Mexico 32 - Sanchez vs. Valencia
Round 2 | 3:54
Win UD
Yajaira Romo [07-17-2020]
LUX Fight League 009 - LUX 009
Round 3 | 5:00
Win TKO
[11-26-2021] Joselin Fuller
UWC Mexico 30 - Leyva vs. Galera
Round 2 | 3:45
Loss UD
Silvana Gomez Juarez [09-27-2019]
Combate Americas - Guadalajara: Gutierrez vs. Gibson
Round 3 | 5:00
Lux Fight League
Share with Friends
Karta e Luftimit
Other MMA Events
Lux 016
LUX 020
LUX 31
LUX 33
LUX 035
LUX 039
LUX 040
LUX 041
LUX 42
Pri 26
E premte
Alan Dominguez
Round 5 Decision (Unanimous)
Nayib Lopez
Fernanda Munoz
Saray Orozco
Juan Diaz
Round 3 Decision (Unanimous)
Abraham Nava
Brahyan Zurcher
Round 1 TKO (Punches)
Angel Rodriguez
Të gjitha ndeshjet MMA
Koreshkov vs. Umalatov
2024 - PFL 3
Pri 18
|
The Green Halls | Riyadh
Aby vs. Creasey
Oktagon 56
Pri 19
|
Festhalle | Frankfurt
Jun vs. Maalem
Brave CF 81
Pri 19
|
Cote Dor | St. Pierre
McEwan vs. Else
CW 171
Pri 19
|
Braehead Arena | Glasgow
Suijdam vs. Blasco
LFL 12
Pri 20
|
Mediahaven | Amsterdam
McKee vs. Hernandez
LFA 182
Pri 25
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Nicolau vs. Perez
UFC ON ESPN 55
Pri 26
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Marques vs. Silva
LFA 183
Maj 2
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Sundell vs. Diachkova
One On Prime 22
Maj 2
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Pantoja vs. Erceg
UFC 301
Maj 3
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Moeil vs. Austin
Oktagon 57
Maj 3
|
Festhalle | Frankfurt
Badat vs. Oliveira
EFC 113
Maj 8
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Al-Qahtani vs. Bendaoud
2024 - PFL Mena 1
Maj 9
|
The Green Halls | Riyadh
Pick your timezone
Timezone
Time
10:50 AM