Toggle navigation
Dom
Kalendarz
Darmowa aplikacja mobilna
Transmisje na żywo
Wideo
Darmowe widżety
Skontaktuj się z nami
Sport TV na żywo programowe
| Nigdy więcej nie przegap kolejnego meczu na żywo!
Aplikacja mobilna
Wideo
Kalendarz
Wszystko
Stacja
Program
Ligi
Drużyna
8:56 AM
Wszystko
Stacja
Program
Ligi
Drużyna
Issei Tamura - Kazumasa Majima : Pancrase - MMA. Gdzie oglądać mecz. Transmisja online, live stream
Issei Tamura - Kazumasa Majima
MMA
Pancrase
Bout #7
Studio Coast | Tokyo
Issei Tamura
Kazumasa Majima
Japonia
Japonia
maj 26
3:00 AM
Zwycięzca
Round 3 - Submission
Obserwuj
Obserwuj
12-9-0
RECORD
12-1-0
33%
KO/TKO
8%
0%
SUB
83%
67%
DEC
8%
65 in
HEIGHT
67 in
143 lbs
WEIGHT
143 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Ostatnie walki
Loss UD
[09-09-2018] Taichi Nakajima
Pancrase 299 - Tamura vs. Nakajima
Round 3 | 5:00
Win Submission
Taiki Hamasaki [07-01-2018]
Shooto / Torao Nation State - Grapplingman 22: Direction of the Cage 2
Round 1 | 3:03
Win TKO
[03-11-2018] Yoshinori Horie
Pancrase 294 - Inoue vs. Santos
Round 2 | 1:28
Win Submission
Rodolfo Marques [04-29-2018]
Rebel FC 7 - Fight for Honour
Round 2 | 2:10
Win UD
[11-12-2017] Takumi Suzuki
Pancrase - 291
Round 3 | 5:00
Win Submission
Luke Jones [10-28-2017]
AFC / Kunlun Fight - Kunlun Fight MMA 16
Round 1 | 2:26
Loss Submission
[03-12-2017] Nazareno Malegarie
Pancrase - 285
Round 1 | 2:50
Win KO
Yuji Hoshino [07-23-2017]
Shooto - Professional Shooto 7/23
Round 2 | 0:12
Win KO
[04-24-2016] Juntaro Ushiku
Pancrase - 277
Round 3 | 1:52
Win Submission
Mitsuhiro Toma [12-11-2016]
Shooto - Border: Season 8 - The 3rd
Round 2 | 2:07
Win UD
[12-13-2015] Takumi Nakayama
Pancrase - 273
Round 3 | 5:00
Win UD
Hiroshige Tanaka [09-04-2016]
Shooto - Torao 19
Round 3 | 5:00
Pancrase
Podziel się z przyjaciółmi
Karta Walki
Other MMA Events
301
Pancrase 304
Pancrase 305
Pancrase 309
Pancrase 310
Pancrase 312
maj 26
Niedziela
Nazareno Malegarie
Isao Kobayashi
Round 5 - Decision (Unanimous)
Toru Ogawa
Round 3 - Decision (Unanimous)
Mamoru Yamaguchi
Hidekazu Fukushima
Takeshi Kasugai
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yuki Kondo
Round 3 - Decision (Unanimous)
Akihiro Gono
Issei Tamura
Kazumasa Majima
Round 3 - Submission
Yuta Miyazawa
Round 3 - Decision (Split)
Takafumi Ato
Yuichi Ohashi
Round 1 - TKO
Bakytbek Duishobaev
Katsushi Sugiyama
Round 1 - TKO
Yusuke Kawanago
Shuhei Sakano
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yuki Kosaka
Nobuhisa Kudo
Sho Sekihara
Kaneaki Watanabe
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yasutaka Kato
Wszystkie mecze MMA
Danenberg vs. Ahaggan
Glory 65
maj 16
|
Dome de Paris | Paris
Anjos vs. Lee
UFC FN 152
maj 18
|
Kingdom Arena | Riyadh
Palmer vs. Gilpin
PFL 2
maj 22
|
Huntsman Center | Salt Lake City, UT
Flowers vs. Johnson
AFC 148
maj 22
|
Alaska Airlines Center | Anchorage
Souza vs. Gane
TKO 48
maj 23
|
L'Olympia | Quebec
Jaynes vs. Warfield
WXC 78
maj 29
|
Crystal Gardens | Southgate, MI
Carter vs. Barnett
CW 105
maj 30
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Gustafsson vs. Smith
UFC Fight Night 153
maj 31
|
Kingdom Arena | Riyadh
Lins vs. Ishii
PFL 3
cze 5
|
Huntsman Center | Salt Lake City, UT
Vegh vs. Zwicker
Oktagon 12
cze 7
|
Fortuna Arena | Prague
Trybala vs. Najman
FFF 1
cze 7
|
CRS Hall | Zielona Gora
Cejudo vs. Moraes
UFC 238
cze 8
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Wybierz strefę czasową
Strefa czasowa
Czas
8:56 AM