Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
10:45 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Tatsuyuki Nakamura - Kohei Sugiyama : Pancrase - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Tatsuyuki Nakamura - Kohei Sugiyama
MMA
Pancrase
Bout #5
Studio Coast | Tokyo
Tatsuyuki Nakamura
Kohei Sugiyama
Japan
Japan
Stu 10
3:00 AM
Pobjednik
Prati
Prati
11-14-0
REKORD
7-3-0
9%
KO/TKO
43%
9%
SUB
29%
82%
DEC
29%
68 in
VISINA
66 in
123 lbs
TEŽINA
123 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Loss UD
[03-17-2019] Yusuke Ogikubo
Pancrase - 303
Krug 3 | 5:00
Loss UD
Chihiro Suzuki [09-09-2018]
Pancrase 299 - Tamura vs. Nakajima
Krug 3 | 3:00
Win UD
[08-05-2018] Yuki Yasunaga
Pancrase 298 - Araujo vs. Fujino
Krug 3 | 3:00
Win Submission
Kiyoshiro Akasaki [07-01-2018]
Pancrase 297 - Sato vs. Franca
Krug 1 | 2:21
Win UD
[02-04-2018] Keisuke Tachibana
Pancrase 293 - Senzo vs. Wakamatsu
Krug 3 | 3:00
Win Technical Submission
Joji Goto [05-13-2018]
Pancrase - Sapporo
Krug 1 | 2:42
Win Decision
[11-12-2017] Kota Kawabata
Pancrase - 291
Krug 3 | 3:00
Win KO
Satoru Enomoto [12-10-2017]
Pancrase - 292
Krug 1 | 0:27
Loss UD
[07-02-2017] Kohei Kuraoka
Pancrase - 288
Krug 3 | 3:00
Win UD
Yohei Misawa [10-08-2017]
Pancrase - 290
Krug 3 | 3:00
Win UD
[03-12-2017] Joji Hirata
Pancrase - 285
Krug 3 | 3:00
Loss TKO
Chihiro Suzuki [03-12-2017]
Pancrase - 285
Krug 1 | 0:08
Pancrase
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
301
Pancrase 304
Pancrase 305
Pancrase 309
Pancrase 310
Pancrase 312
Stu 10
Nedjelja
Sayako Fujita
Yerin Hong
Yasuaki Kishimoto
Takashi Matsuoka
Hiroshige Tanaka
Round 3 - Decision (Split)
Suguru Nii
Tatsuyuki Nakamura
Kohei Sugiyama
Yuichi Ohashi
Soo Young Yoo
Round 1 - TKO
Hiroaki Ijima
Adam Antolin
Ryo Hatta
Tatsuya So
Round 3 - TKO
Kenta Takizawa
Round 3 - TKO
Hayato Ishii
Sve MMA borbe
Jr. vs. Matias
TF 20
Stu 7
|
Club Atletico Juventus | Sao Paulo
Salter vs. Steenis
Bellator 233
Stu 7
|
3Arena | Dublin
Magomedsharipov vs. Kattar
UFC Fight Night 163
Stu 8
|
Kingdom Arena | Riyadh
McKee vs. Foss
CW 110
Stu 8
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Vegh vs. Vemola
Oktagon 15
Stu 8
|
Fortuna Arena | Prague
Kharitonov vs. Vassell
Bellator 234
Stu 14
|
3Arena | Dublin
Yanez vs. Estrada
LFA 78
Stu 14
|
Horseshue Casino | Hammond
Torres vs. Adur
Brave #29
Stu 14
|
Helsinki
Dao vs. Sako
MFL 15
Stu 15
|
Quebec
Simon vs. Baker
Battle for Brave
Stu 15
|
Salem Armory | Salem, OR
Cunningham vs. Hatley
PF 14
Stu 15
|
Batesville community Center | Batesville AR
Blachowicz vs. Souza
UFC FN 164
Stu 15
|
Kingdom Arena | Riyadh
Holland vs. Chirila
UCMMA 61
Stu 16
|
Troxy | London
Barton vs. Segas
CW 111
Stu 21
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Neis vs. Wells
MFP
Stu 21
|
Cambridge Red Deer Hotel | Red Deer, Alberta
Cox vs. Caniglia
MFP
Stu 21
|
Ramada Plaza Convention Center | Omaha, NE
Royval vs. Scoggins
LFA 79
Stu 21
|
Horseshue Casino | Hammond
Yatsko vs. Bondarenko
GCFC 9
Stu 21
|
HC Hall | Kiew
Petch vs. VanNostrand
Glory 72
Stu 22
|
Dome de Paris | Paris
Edwards vs. Walker
MMAX FC 6
Stu 22
|
Fort Smith Center | Fort Smith, AR
Clay vs. Fruth
HFC 41
Stu 22
|
Blue Chip Casino | Michigan City, IN
Kennedy vs. Hickey
CW 44
Stu 22
|
Rivers Casino | Schenectady, NY
Kopecny vs. Polivka
FFNS 24
Stu 22
|
Bobyhall | Brno
Loman vs. Sanoudakis
Brave CF 30
Stu 22
Navickis vs. Jenkins
Glory 71
Stu 22
|
Dome de Paris | Paris
Page vs. Melillo
MFP
Stu 22
|
3Arena | Dublin
Buzukja vs. III
ROC 70
Stu 22
|
Tropicana | Atlantic City, NJ
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
10:45 AM