Σακραμέντο Κινγκς - Λος Άντζελες Λέικερς : NBA - Μπάσκετ. Ζωντανά στην TV, Ζωντανή ροή

Σακραμέντο Κινγκς - Λος Άντζελες Λέικερς

ΜπάσκετΜπάσκετ

NBA NBA

#12 Σακραμέντο Κινγκς
4 Νοε
22:00
Λος Άντζελες Λέικερς #6
Ποιος θα κερδισει
NBA
Στιγμιότυπα
2026
Youtube
Στιγμιότυπα: Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς (106-121) | NBA
17 Οκτ | Motion Station
Youtube
Στιγμιότυπα: Σαν Αντόνιο Σπερς - Σακραμέντο Κινγκς (126-97) | NBA
17 Οκτ | Motion Station
Youtube
Στιγμιότυπα: Σακραμέντο Κινγκς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς (98-110) | NBA
14 Οκτ | Motion Station
Youtube
Στιγμιότυπα: Λος Άντζελες Λέικερς - Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς (89-101) | NBA
14 Οκτ | GAMETIME HIGHLIGHTS
Youtube
Στιγμιότυπα: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς - Σακραμέντο Κινγκς (111-106) | NBA
11 Οκτ | Motion Station
Youtube
Στιγμιότυπα: Λος Άντζελες Λέικερς - Σακραμέντο Κινγκς (114-110) | NBA
9 Οκτ | Motion Station
Youtube
Στιγμιότυπα: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς - Λος Άντζελες Λέικερς (124-98) | NBA
7 Οκτ | Motion Station
Youtube
Στιγμιότυπα: Σακραμέντο Κινγκς - Λος Άντζελες Λέικερς (103-127) | NBA
6 Οκτ | GAMETIME HIGHLIGHTS
Εμφάνιση άλλων βίντεο (+5)
Ζωντανή στην TV
22:00
Τετάρτη, 11-04-2026
NBA League Pass / Κόσμος
Sacramento Kings - Los Angeles Lakers, NBA
Pick Countries / Stations to show your desired live TV stations. You can also order countries, so that channels will be listed according to your wishes.
Μοιράσου με φίλους
4 Νοε
Τετάρτη
Ουάσιγκτον Γουίζαρντς
Ουάσιγκτον Γουίζαρντς
19:00
Ατλάντα Χοκς
Ατλάντα Χοκς
Ντιτρόιτ Πίστονς
Ντιτρόιτ Πίστονς
19:00
Φιλαδέλφια 76ερς
Φιλαδέλφια 76ερς
Μπρούκλιν Νετς
Μπρούκλιν Νετς
19:30
Σάρλοτ Χόρνετς
Σάρλοτ Χόρνετς
Μπόστον Σέλτικς
Μπόστον Σέλτικς
19:30
Μιλγουόκι Μπάκς
Μιλγουόκι Μπάκς
Νιού Γιόρκ Νικς
Νιού Γιόρκ Νικς
19:30
Σικάγο Μπούλς
Σικάγο Μπούλς
Μέμφις Γκρίζλις
Μέμφις Γκρίζλις
20:00
Ιντιάνα Πέισερς
Ιντιάνα Πέισερς
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
20:00
Κλίβελαντ Καβαλίερς
Κλίβελαντ Καβαλίερς
Νιού Όρλεανς Πέλικανς
Νιού Όρλεανς Πέλικανς
20:00
Γιούτα Τζαζ
Γιούτα Τζαζ
Χιούστον Ρόκετς
Χιούστον Ρόκετς
20:30
Μινεσότα Τίμπεργουλβς
Μινεσότα Τίμπεργουλβς
Φίνιξ Σανς
Φίνιξ Σανς
21:00
Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
Ντένβερ Νάγκετς
Ντένβερ Νάγκετς
21:00
Τορόντο Ράπτορς
Τορόντο Ράπτορς
Σαν Αντόνιο Σπερς
Σαν Αντόνιο Σπερς
21:30
Ντάλας Μάβερικς
Ντάλας Μάβερικς
Σακραμέντο Κινγκς
Σακραμέντο Κινγκς
22:00
Λος Άντζελες Λέικερς
Λος Άντζελες Λέικερς
Λος Άντζελες Κλίπερς
Λος Άντζελες Κλίπερς
22:30
Μαϊάμι Χιτ
Μαϊάμι Χιτ