Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Cannes
Istres
Filiasi
FC U Craiova
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Alcoyano
Seleccion AFE
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Admira Prague
Predni Kopanina
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Pribram
Petrin Plzen
Steaua Bucuresti
Alexandria
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Chernomorets 1919
Zagorets
Mioveni
Unirea Bascov
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
CF Talavera
Atl. Madrid B
KS Kuznia Ustron
4:00AM
Pniowek
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Banik Most - Sous
Sokolov
Stechovice
Kolin
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Smederevo
Prijedor
Hostoun
Teplice B
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Pardubice B
Velka Bites
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
SK Odeva Lipany
4:30AM
NKP Podhale Nowy Targ
Juventus U23
Pro Vercelli
I. Bratislava
Piestany
Sroda
Lech Poznan 2
CF Intercity
Southampton U18
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Rosengard
IFK Trelleborg
Vitre
Fougeres
Ceska Lipa
Oberlausitz
Fremad Amager
Avarta
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
GKS Belchatow
Rakow 2
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Liefering
Nice II (Fra)
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Neustadt
Ebreichsdorf
Igalo
Sloboda
Kluczbork
Olawa (Pol)
Polonia Slubice (Pol)
5:00AM
Ilanka Rzepin (Pol)
Amorebieta
Castro
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Middelfart
Brabrand
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Espanyol
Girona
Montpellier
Southampton
Uniao Lamas
Sanjoanense
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Nysa
Woliborz
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Pelikan
Blonianka Blonie
Gwarek Tarnowskie Gory
5:00AM
GS Tychy 2
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Elana Torun
Wikielec
Jelenia Gora
Brzeg
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Suwalki
LKS Lomza
Mlawa
Olsztyn
Katwijk
HFC
Trofense
5:30AM
Academica
Satun Utd
Port MTI FC
Plock 2
5:30AM
Hutnik Warszawa
Shimizu
Reims
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Utrecht
Lens
Santander
Eibar
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Ljungskile
FBK Karlstad
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
AFC
Huizen
Pathum United
Kitchee
Tondela
Covilha
Zawisza
Legia II
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Real Oviedo B
Langreo
Naestved
Helsingor
AVS
Sporting Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak
Dordrecht
Shamal
Skive
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
Lyseng
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
TB Berlin
Polar Pinguin
Coruxo FC
Lugo
Jong AZ
Genk U23
Angelholms
Hassleholms IF
Bangor FC
7:00AM
Ballymacash
Tvaakers
Kongahalla
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Willem II
Sparta Rotterdam
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Blauw Geel
Eindhoven FC
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Excelsior Maassluis
GOES
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Swansea
Vardar
Atl. Paso
Tenerife
Torns
Ariana
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Wehen
Metz
Lunds
7:00AM
Olympic
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Rizespor
7:00AM
Nice
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Norrby
Orebro Syr.
Telstar
HFC
Kaiserslautern
Munich 1860
Darmstadt
Coventry
Braunschweig
VfL Osnabruck
Colchester
Peterborough
Crawley Town
Crystal Palace
Sroda
Legnica 2
Braga B
8:00AM
Felgueiras
Saarbrucken
8:00AM
Hesperange
Famalicao
Casa Pia
Energie Cottbus
Hannover II
Elversberg
Viktoria Koln
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Eupen
Waalwijk
Den Haag
Deinze
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Laval
8:00AM
Concarneau
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Folkestone
Margate
Bristol City
Exeter
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Bovinghausen
Hohenlimburg
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Mainz
Preussen Munster
Avro
8:00AM
Curzon
Vipers
8:00AM
Police FC
Karlbergs
IK Franke
Ilkeston
Anstey Nomads
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
OS Belenense
8:00AM
Torreense
RKAV Volendam
FC Volendam
Sozopol
8:00AM
Cherno More B
Maldon & Tiptree
Stortford
Scunthorpe
Halifax
Trollhattan
Vanersborgs IF
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
West Brom
Mallorca
Walsall
Birmingham
SG Dynamo Dresden
8:00AM
Regensburg
Chomutov
Usti nad Labem
Eastbourne Borough
8:00AM
Charlton U21
Cray Valley Paper Mills
Welling
Estoril
Leiria
Falkenbergs
Kristianstads
Bastia
8:00AM
Rodez
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Leotar
8:00AM
Posusje
Amiens
8:00AM
Boulogne
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Chambly
8:00AM
Chantilly
Macclesfield
8:00AM
Buxton
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
Enfield Town
Hendon
Ingolstadt
Ulm
Mannheim
RWDM 47
Moreirense
8:00AM
Penafiel
Slough
Potters
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Southend
Gillingham
Schott Mainz
Hornau
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Kladno
FC Pencin
Weston
Cardiff U21
Torslanda
8:00AM
Lindome
Valenciennes
Helmond
Walton & Hersham
8:00AM
Lewes
Kettering
Basford
Ter Leede
Noordwijk
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Eemdijk
Sportlust
Gentofte-Vangede
Sundby
Baumberg
Fortuna Koln
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Magdeburg
Sampdoria
Kidderminster
Newport
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Queens Univ.
Glenavon
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19
Hansa Rostock
Lazio
TS Galaxy
Augsburg
Dordrecht
Aris
Wda Swiecie
9:00AM
Nielba Wagrowiec
Brackley
Northampton
Weymouth
Bournemouth U21
Portadown
9:00AM
Ballinamallard
Lisburn Rangers (Nir)
9:00AM
Ballymena
Chippenham Town
9:00AM
Melksham
Roda
9:00AM
Waalwijk
Stockport
Stoke City
Coagh Utd (Nir)
9:00AM
Ballymena
Hull City
Newcastle Utd
Waregem
Red Star
Jong Utrecht
Francs Borains
AZ Alkmaar
Atalanta
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Spakenburg
9:30AM
GVVV
Barry
9:30AM
Swansea U21
Hannover
Wolfsburg
Katwijk
Telstar
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Karlsruher
9:30AM
Strasbourg
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Witton
10:00AM
Lancaster
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
York
10:00AM
Notts County
Mantova
10:00AM
Carpi
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Alton FC
10:00AM
Baffins Milton Rovers
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Boavista
10:00AM
Arouca
Aveley
10:00AM
Colchester U21
Boreham Wood
10:00AM
Chelsea U21
Barrow
10:00AM
Real Union
Burton
10:00AM
Port Vale
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Carshalton
10:00AM
Marlow
Coleraine
10:00AM
Annagh
Chertsey
10:00AM
Hampton & Richmond
Coventry Sphinx
10:00AM
Nuneaton
Chorley
10:00AM
Liverpool U21
Dagenham & Red.
10:00AM
Tottenham U21
Clitheroe
10:00AM
Accrington
Graafschap
10:00AM
Verl
Farnborough
10:00AM
Yeovil
Glebe
10:00AM
Carrick Rangers
Lommel SK
10:00AM
Al Ahli SC
Dover
10:00AM
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Ebbsfleet
10:00AM
Cambridge Utd
Halesowen
10:00AM
Hereford
Udinese
10:00AM
FC Koln
Harrogate
10:00AM
Lincoln City
Ipswich
10:00AM
Dusseldorf
Hednesford
10:00AM
Newtown
Larne
10:00AM
Rangers 2
Quorn
10:00AM
Ossett United
Horndean
10:00AM
Bognor
Caen
10:00AM
Quevilly Rouen
Preston
10:00AM
Fiorentina
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Reading
10:00AM
QPR
Morpeth
10:00AM
Darlington
Rochdale
10:00AM
Carlisle
Oss
10:00AM
Al Nasr
Rushall
10:00AM
West Brom U23
Salisbury
10:00AM
Woking
Swindon Supermarine
10:00AM
Evesham
Shrewsbury
10:00AM
Derby County
Tamworth
10:00AM
Crewe
St. Albans
10:00AM
Luton U21 (Eng)
Torquay
10:00AM
Plymouth
Cinderford
10:00AM
Highworth
Whitehawk
10:00AM
Worthing
Wigan Athletic
10:00AM
Blackburn
Ballyclare
10:00AM
Glentoran
Wroxham
10:00AM
Cheshunt
Ashington
10:00AM
Workington
Fylde
10:00AM
Tranmere
South Shields
10:00AM
Grimsby Town
AFC Wimbledon
10:00AM
Charlton
Torino
10:00AM
Cremonese
Alvechurch
10:00AM
Bedworth
Chatham
10:00AM
Maidstone
Bootle
10:00AM
Bala
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Bromsgrove
10:00AM
Solihull
Bath City
10:00AM
Bristol City U21
Bury Town
10:00AM
Ipswich U23
Blackpool
10:00AM
Sunderland
Dorchester
10:00AM
Bemerton
Consett
10:00AM
Blyth Spartans
Chester
10:00AM
Altrincham
Crumlin United
10:00AM
Crusaders
Cliftonville
10:00AM
Southport
Dartford
10:00AM
Sutton
Hanworth
10:00AM
Billericay
Fleetwood Town
10:00AM
Hearts
Dorking
10:00AM
Farnham
Gloucester City
10:00AM
Haverfordwest
Dundela
10:00AM
Linfield
Guiseley
10:00AM
Leeds U21
Egham
10:00AM
Corinthian-Casuals
Le Havre
Lorient
Marine
10:00AM
Widnes
Institute
10:00AM
Dungannon
Hartlepool
10:00AM
Sunderland U21
Lancing
10:00AM
Hastings
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Hornchurch
10:00AM
Barnet
Leiston
10:00AM
Kings Lynn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
H&W Welders
10:00AM
Loughgall
Salford
Everton
Radcliffe Borough
10:00AM
Oldham
Merstham
10:00AM
Leatherhead
Redditch
10:00AM
Walsall W.
North Ferriby FC (Eng)
10:00AM
Farsley
Rotherham
10:00AM
Sheffield United
Peterborough Sports
10:00AM
Boston
Wealdstone
10:00AM
Milton Keynes Dons
Sturm Graz
10:00AM
Grosuplje
Scarborough Athletic
10:00AM
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
10:00AM
Haninge
Spennymoor
10:00AM
Whitby
Thame
10:00AM
Banbury
Stalybridge
10:00AM
Hyde
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Mansfield
11:00AM
Oxford Utd
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Modena
11:00AM
SG City Nova
Rennes
11:00AM
Angers
Utrecht
11:00AM
Lens
Echallens
11:00AM
Vevey
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Andover Town
11:00AM
Lymington
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Versailles
11:00AM
UNFP
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Union Berlin
Rangers
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Dolomiti Bellunesi
11:00AM
Padova
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Sileks
11:30AM
Dubocica
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Marseille
12:00PM
Pau
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
PSV
Valencia
Caldas
12:00PM
Mafra
Rodez
12:00PM
St Etienne
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Lorient
12:00PM
Guingamp
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Heist
12:00PM
Lierse K.
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Aluminij
12:00PM
Dob
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Chaves
Nacional
Nimes
1:00PM
Aubagne
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Atletico Arteixo
1:00PM
Dep. La Coruna B
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Galatasaray
1:30PM
Parma
Temse
1:30PM
Gent U21
Malaga
1:30PM
Almeria
Alaves
Levante
Inter
Las Palmas
Valladolid
2:00PM
Burgos
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Getafe
2:00PM
Albacete
Vizela
2:00PM
Ferreira
Merida AD
2:00PM
Betis B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham