Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Chornomorets
Oleksandriya
Alcorcon
Fuenlabrada
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
KS Kuznia Ustron
4:00AM
Pniowek
Admira Prague
Predni Kopanina
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Steaua Bucuresti
Alexandria
Banik Most - Sous
Sokolov
Radzionkow
Mikolow (Pol)
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Cannes
Istres
Stechovice
Kolin
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Chernomorets 1919
Zagorets
Pribram
Petrin Plzen
Filiasi
FC U Craiova
Alcoyano
Seleccion AFE
Mioveni
Unirea Bascov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Pardubice B
Velka Bites
Smederevo
Prijedor
Juventus U23
Pro Vercelli
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
SK Odeva Lipany
4:30AM
NKP Podhale Nowy Targ
CF Intercity
Southampton U18
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Hostoun
Teplice B
Sroda
Lech Poznan 2
I. Bratislava
Piestany
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Elana Torun
Wikielec
Uniao Lamas
Sanjoanense
Middelfart
Brabrand
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Rosengard
IFK Trelleborg
Igalo
Sloboda
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Vitre
Fougeres
Kluczbork
Olawa (Pol)
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Fremad Amager
Avarta
Nysa
Woliborz
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Espanyol
Girona
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Mlawa
Olsztyn
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Polonia Slubice (Pol)
5:00AM
Ilanka Rzepin (Pol)
Ceska Lipa
Oberlausitz
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Montpellier
Southampton
Pelikan
Blonianka Blonie
Suwalki
LKS Lomza
Neustadt
Ebreichsdorf
GKS Belchatow
Rakow 2
Amorebieta
Castro
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Gwarek Tarnowskie Gory
5:00AM
GS Tychy 2
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Satun Utd
Port MTI FC
Katwijk
HFC
Shimizu
Reims
Plock 2
5:30AM
Hutnik Warszawa
Trofense
5:30AM
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Skive
VSK Aarhus
Dordrecht
Shamal
AVS
Sporting de Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Aarhus Fremad
Lyseng
Utrecht
Lens
Eskilsminne
Karlstad
Coruxo FC
Lugo
Young Boys
Thisted FC
AFC
Huizen
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak
Pathum United
Kitchee
Ljungskile
FBK Karlstad
Real Oviedo B
Langreo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Tondela
Covilha
Naestved
Helsingor
TB Berlin
Polar Pinguin
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Zawisza
Legia II
Santander
Eibar
Jong AZ
Genk U23
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Wehen
Metz
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Excelsior Maassluis
GOES
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Willem II
Sparta Rotterdam
Lunds
7:00AM
Olympic
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Blauw Geel
Eindhoven FC
Swansea
Vardar
Angelholms
Hassleholms IF
Atl. Paso
Tenerife
Torns
Ariana
Bangor FC
7:00AM
Ballymacash
Tvaakers
Kongahalla
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Rizespor
7:00AM
Nice
Crawley Town
Crystal Palace
Braunschweig
VfL Osnabruck
Kaiserslautern
1860 München
Norrby
Orebro Syr.
Sroda
Legnica 2
Telstar
HFC
Darmstadt
Coventry
Colchester
Peterborough
Laval
8:00AM
Concarneau
Walsall
Birmingham
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
Trollhattan
Vanersborgs IF
Saarbrucken
8:00AM
Hesperange
Leotar
8:00AM
Posusje
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Folkestone
Margate
Slough
Potters
Avro
8:00AM
Curzon
Valenciennes
Helmond
SG Dynamo Dresden
8:00AM
Regensburg
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
RKAV Volendam
Volendam
Chomutov
Usti nad Labem
Eastbourne Borough
8:00AM
Charlton U21
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Bastia
8:00AM
Rodez
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
Energie Cottbus
Hannover II
Macclesfield
8:00AM
Buxton
Schott Mainz
Hornau
Walton & Hersham
8:00AM
Lewes
Bovinghausen
Hohenlimburg
Elversberg
Viktoria Koln
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Maldon & Tiptree
Stortford
Southend
Gillingham
Scunthorpe
Halifax
Cray Valley Paper Mills
Welling
Mainz
Preussen Munster
Sozopol
8:00AM
Cherno More B
Enfield Town
Hendon
Estoril
Leiria
Ingolstadt
Ulm
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
West Brom
Mallorca
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Ilkeston
Anstey Nomads
Mannheim
RWDM 47
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Vipers
8:00AM
Police FC
Eupen
Waalwijk
Karlbergs
IK Franke
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Bristol City
Exeter
Weston
Cardiff U21
Amiens
8:00AM
Boulogne
Kladno
FC Pencin
Falkenbergs
Kristianstads
Braga B
8:00AM
Felgueiras
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Moreirense
8:00AM
Penafiel
Chambly
8:00AM
Chantilly
Den Haag
Deinze
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Torslanda
8:00AM
Lindome
Famalicao
Casa Pia
Baumberg
Fortuna Koln
Eemdijk
Sportlust
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Kettering
Basford
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19
Dordrecht
Aris
Jong Utrecht
Francs Borains
Wda Swiecie
9:00AM
Nielba Wagrowiec
Stockport
Stoke City
Hansa Rostock
Lazio
Hull City
Newcastle Utd
Weymouth
Bournemouth U21
TS Galaxy
Augsburg
AZ Alkmaar
Atalanta
Coagh Utd (Nir)
9:00AM
Ballymena
Kidderminster
Newport
Waregem
Red Star
Brackley
Northampton
Magdeburg
Sampdoria
Lisburn Rangers (Nir)
9:00AM
Ballymena
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Portadown
9:00AM
Ballinamallard
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
Chippenham Town
9:00AM
Melksham
Roda
9:00AM
Waalwijk
Karlsruher
9:30AM
Strasbourg
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
9:30AM
GVVV
Barry
9:30AM
Swansea U21
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Hannover
Wolfsburg
Lancing
10:00AM
Hastings
Coleraine
10:00AM
Annagh
Alvechurch
10:00AM
Bedworth
St. Albans
10:00AM
Luton U21 (Eng)
Hartlepool
10:00AM
Sunderland U21
Caen
10:00AM
Quevilly Rouen
Chatham
10:00AM
Maidstone
North Ferriby FC (Eng)
10:00AM
Farsley
Torino
10:00AM
Cremonese
Glebe
10:00AM
Carrick Rangers
Blackpool
10:00AM
Sunderland
Torquay
10:00AM
Plymouth
Larne
10:00AM
Rangers 2
Consett
10:00AM
Blyth Spartans
Rotherham
10:00AM
Sheffield Utd
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Stalybridge
10:00AM
Hyde
Hednesford
10:00AM
Newtown
Boavista
10:00AM
Arouca
Wealdstone
10:00AM
Milton Keynes Dons
Le Havre
Lorient
Chertsey
10:00AM
Hampton & Richmond
Oss
10:00AM
Al Nasr
Dorking
10:00AM
Farnham
Gloucester City
10:00AM
Haverfordwest
Hornchurch
10:00AM
Barnet
Leiston
10:00AM
Kings Lynn
Coventry Sphinx
10:00AM
Nuneaton
Ballyclare
10:00AM
Glentoran
Rushall
10:00AM
West Brom U23
Ashington
10:00AM
Workington
Grays
10:00AM
Ware
Bootle
10:00AM
Bala
Whitehawk
10:00AM
Worthing
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Udinese
10:00AM
FC Koln
Peterborough Sports
10:00AM
Boston
Dover
10:00AM
Tonbridge
Aveley
10:00AM
Colchester U21
Sturm Graz
10:00AM
Grosuplje
Horndean
10:00AM
Bognor
Chester
10:00AM
Altrincham
Crumlin United
10:00AM
Crusaders
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
Salford
Everton
Guiseley
10:00AM
Leeds U21
Boreham Wood
10:00AM
Chelsea U21
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Quorn
10:00AM
Ossett United
Preston
10:00AM
Fiorentina
Dundela
10:00AM
Linfield
Salisbury
10:00AM
Woking
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Swindon Supermarine
10:00AM
Evesham
H&W Welders
10:00AM
Loughgall
Chorley
10:00AM
Liverpool U21
Dagenham & Red.
10:00AM
Tottenham U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Fylde
10:00AM
Tranmere
Ebbsfleet
10:00AM
Cambridge Utd
Halesowen
10:00AM
Hereford
Bromsgrove
10:00AM
Solihull
Wigan Athletic
10:00AM
Blackburn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
Marine
10:00AM
Widnes
Radcliffe Borough
10:00AM
Oldham
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Scarborough Athletic
10:00AM
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
10:00AM
Haninge
Cliftonville
10:00AM
Southport
Dartford
10:00AM
Sutton
Reading
10:00AM
QPR
Egham
10:00AM
Corinthian-Casuals
Barrow
10:00AM
Real Union
Burton
10:00AM
Port Vale
Witton
10:00AM
Lancaster
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Mantova
10:00AM
Carpi
Graafschap
10:00AM
Verl
AFC Wimbledon
10:00AM
Charlton
Shrewsbury
10:00AM
Derby
Lommel SK
10:00AM
Al Ahli SC
Hanworth
10:00AM
Billericay
Institute
10:00AM
Dungannon
Clitheroe
10:00AM
Accrington
Merstham
10:00AM
Leatherhead
South Shields
10:00AM
Grimsby Town
Redditch
10:00AM
Walsall W.
Farnborough
10:00AM
Yeovil
Bath City
10:00AM
Bristol City U21
Tamworth
10:00AM
Crewe
Bury Town
10:00AM
Ipswich U23
Wroxham
10:00AM
Cheshunt
Dorchester
10:00AM
Bemerton
Alton FC
10:00AM
Baffins Milton Rovers
Spennymoor
10:00AM
Whitby
Harrogate
10:00AM
Lincoln City
Ipswich
10:00AM
Dusseldorf
York
10:00AM
Notts County
Morpeth
10:00AM
Darlington
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Rochdale
10:00AM
Carlisle
Fleetwood Town
10:00AM
Hearts
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Thame
10:00AM
Banbury
Carshalton
10:00AM
Marlow
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Echallens
11:00AM
Vevey
Modena
11:00AM
SG City Nova
Andover Town
11:00AM
Lymington
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Mansfield
11:00AM
Oxford Utd
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Rennes
11:00AM
Angers
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Union Berlin
Rangers
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Utrecht
11:00AM
Lens
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Versailles
11:00AM
UNFP
Dolomiti Bellunesi
11:00AM
Padova
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Caldas
12:00PM
Mafra
Rodez
12:00PM
St Etienne
Aluminij
12:00PM
Dob
Lorient
12:00PM
Guingamp
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Marseille
12:00PM
Pau
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Heist
12:00PM
Lierse K.
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
PSV
Valencia
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Caen
12:00PM
Le Havre
Gorica
12:30PM
Rudes
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Chaves
Nacional
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Nimes
1:00PM
Aubagne
Atletico Arteixo
1:00PM
Dep. La Coruna B
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Alaves
Levante
Malaga
1:30PM
Almeria
Galatasaray
1:30PM
Parma
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Inter
Las Palmas
Temse
1:30PM
Gent U21
Valladolid
2:00PM
Burgos
Getafe
2:00PM
Albacete
Merida AD
2:00PM
Betis B
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Ferreira
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham