Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
11:10 PM
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Leonardo Damiani - Ibrahim Mane : ARES Fighting Championship - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Leonardo Damiani - Ibrahim Mane
MMA
ARES Fighting Championship
Main Event
Dome de Paris | Paris
Leonardo Damiani
Puppy
Ibrahim Mane
Ibra Kumite
İtalya
Fransa
Mar 9
2:00 PM
Kazanan
Round 1 KO (Head Kick and Punches)
Follow
Follow
10-3-0
RECORD
7-1-0
20%
KO/TKO
57%
60%
SUB
29%
20%
DEC
14%
70 in
HEIGHT
-
170 lbs
WEIGHT
183 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Loss Decision
[03-01-2024] Daniel Skibinski
Hybrid MMA 3 - Pila
Round 3 | 5:00
Win KO
Leonardo Damiani [03-09-2023]
Ares FC 13 - Ares Fighting Championship 13: Lapilus vs. Beltran
Round 1 | 2:49
Loss KO
[03-09-2023] Ibrahima Mane
Ares FC 13 - Ares Fighting Championship 13: Lapilus vs. Beltran
Round 1 | 2:49
Win Submission
Yassin Najid [11-03-2022]
Ares FC 9 - Ares Fighting Championship 9: Lapilus vs. Ayoub 2
Round 1 | 2:19
Loss UD
[11-03-2022] Laureano Staropoli
Ares FC 9 - Ares Fighting Championship 9: Lapilus vs. Ayoub 2
Round 3 | 5:00
Win UD
Magomed Ayskhanov [06-25-2022]
Ares FC 7 - Ares Fighting Championship 7
Round 3 | 5:00
Win UD
[05-20-2022] Muslim Tulshaev
Ares FC 6 - Ares Fighting Championship 6
Round 3 | 5:00
Win UD
Artur Sviridov [11-06-2021]
Brave CF 55 - Brave Combat Federation 55
Round 3 | 5:00
Loss UD
[12-11-2021] Jamie Richardson
CW 132 - Cage Warriors 132
Round 3 | 5:00
Loss KO
Nursultan Ruziboev [03-11-2021]
Brave CF 47 - Brave Combat Federation 47: Asian Domination
Round 1 | 3:12
Win Submission
[02-06-2021] Marco Saccaro
The Golden Cage 3 - Damiani vs. Saccaro
Round 2 | 4:35
Win UD
David Jacobsson [09-24-2020]
Brave CF 42 - Brave Combat Federation 42
Round 3 | 5:00
ARES Fighting Championship
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
Ares FC 11
Ares FC 12
Ares FC 13
Ares FC 14
Ares FC 15
Ares FC 17
Ares FC 19
Mar 9
Perşembe
David-Tonatiuh Crol
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Hasni Mohammadi
Emmanuel Dawa
Bout #5
Karim Rabei
Robert Valentin
Bout #6
Pietro Penini
Leonardo Damiani
Ibrahim Mane
Round 1 KO (Head Kick and Punches)
Tüm MMA maçları
Harris vs. Gonzales
CW 149
Mar 2
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Zurcher vs. Evans
2023 - Week 6
Mar 2
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Kristofic vs. Lohore
Oktagon 40
Mar 3
|
Fortuna Arena | Prague
Jones vs. Gane
UFC 285
Mar 3
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Kasanganay vs. ElSeady
2023 - Week 7
Mar 9
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Nurmagomedov vs. Henderson
Bellator 292
Mar 9
|
3Arena | Dublin
Fernando vs. Silva
LFA 154
Mar 9
|
Horseshue Casino | Hammond
Guih vs. Gahadza
HMMA 7
Mar 10
|
Paris
Yan vs. Dvalishvili
UFC Fight Night 221
Mar 10
|
Kingdom Arena | Riyadh
Oleksiejczuk vs. Abdurzakov
FEN 45
Mar 10
|
Ostroda
Fishgold vs. Kepa
LFL 8
Mar 11
|
Mediahaven | Amsterdam
Machado vs. McCormack
Invicta FC 52
Mar 14
|
Memorial Hall, Kansas City
Martin vs. Rodriguez
LUX 31
Mar 16
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Louis vs. Laia
2023 - Week 8
Mar 16
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Eskiev vs. Ruchala
KSW 80
Mar 16
|
Paris
Lima vs. Silva
Shooto 116
Mar 16
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Vucenic vs. Ferranti
CW 150
Mar 16
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Tena vs. Burgos
Tena vs Burgos
Mar 17
|
Cisneros Studios | Miami, FL
Machaev vs. Olzhabay
UEA Warriors 39
Mar 17
Rideout vs. Luciano
Eternal MMA 74
Mar 17
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Dajcman vs. Simion
VFN 6
Mar 17
Edwards vs. Usman
UFC 286
Mar 17
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Pick your timezone
Timezone
Time
11:10 PM