Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
10:14 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Martin De Beer - Asiashu Tshitamba : Extreme Fighting Championship - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Martin De Beer - Asiashu Tshitamba
MMA
Extreme Fighting Championship
Bantamweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Martin De Beer
The Diamond
Asiashu Tshitamba
Južna Afrika
Južna Afrika
Ožu 7
12:00 PM
Prati
Prati
7-4-0
REKORD
1-1-0
29%
KO/TKO
100%
71%
SUB
0%
0%
DEC
0%
66 in
VISINA
-
123 lbs
TEŽINA
123 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Loss Submission
[12-07-2019] Abdul Hussein
Brave CF 31 - Brave Combat Federation
Krug 1 | 2:10
Loss Decision
Taka Mhandu [09-10-2021]
EFC 89 - EFC Worldwide 89
Krug 3 | 5:00
Loss Decision
[12-08-2018] Marino Cutendana
EFC 76 - EFC Worldwide 76
Krug 3 | 5:00
Loss UD
Sindile Manengela [05-08-2021]
EFC 85 - EFC Worldwide 85
Krug 3 | 5:00
Win Submission
[05-26-2018] Yusuf Hassan
EFC 70 - EFC Worldwide 70
Krug 1 | 3:52
Loss UD
Sylvester Chipfumbu [12-14-2019]
EFC 83 - EFC Worldwide 83
Krug 3 | 5:00
Loss Submission
[03-31-2018] Gary Joshua
EFC 68 - EFC Worldwide 68
Krug 1 | 4:37
Win KO
Billy Oosthuizen [08-10-2019]
EFC 81 - EFC Worldwide 81
Krug 2 | 0:12
Win TKO
[12-16-2017] Thabiso Cassim Khusu
EFC 66 - EFC Worldwide 66
Krug 3 | 1:27
Win TKO
Orlando Mashaba [03-16-2019]
EFC 77 - EFC Worldwide 77
Krug 2 | 3:14
Loss Submission
[06-10-2017] Marino Cutendana
EFC 60 - EFC Worldwide 60
Krug 1 | 2:30
Win UD
Takunda Gorimbo [12-08-2018]
EFC 76 - EFC Worldwide 76
Krug 3 | 5:00
Extreme Fighting Championship
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
Ožu 7
Četvrtak
Gift Walker
Title fight - Flyweight
Nkazimulo Zulu
Martin De Beer
Bantamweight
Asiashu Tshitamba
Amisi Kabeya
Featherweight
Alexander Olave
Micky Cloete
Flyweight
Lukhmaan Jhazbhay
Sve MMA borbe
Rozenstruik vs. Gaziev
UFC Fight Night 238
Ožu 1
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Kincl vs. Wawrzyniak
Oktagon 54
Ožu 1
|
Festhalle | Frankfurt
Doumbe vs. Chamsoudinov
Europe 1 - 2024
Ožu 6
|
The Green Halls | Riyadh
Satybaldiev vs. Assis
LFA 178
Ožu 7
|
LA, California
Dorzhiev vs. Galvan
CFFC 130
Ožu 7
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Pena vs. Scott
Ares FC 19
Ožu 7
|
Ares Studio | Paris
Todd vs. OrMeekhun
One On Prime 20
Ožu 7
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Moran vs. Harvey
Fury FC 87
Ožu 9
|
Imagen Venues | Houston, TX
Moran vs. Harvey
Fury FC 87
Ožu 9
|
Imagen Venues | Houston, TX
Brown vs. Aronov
CW 167
Ožu 14
|
Braehead Arena | Glasgow
Calvo vs. Gonzalez
LUX 041
Ožu 14
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Dourthe vs. Hani
HMMA 15
Ožu 14
|
Arena Futuroscope | Poitiers
Gittins vs. Hernandez
CW 168
Ožu 15
|
Braehead Arena | Glasgow
Grecicho vs. Leoni
KOK 120
Ožu 15
|
Vilnus
Wiklacz vs. Jojua
KSW 92
Ožu 15
|
Ergo Arena | Gdansk
Tuivasa vs. Tybura
UFC Fight Night 239
Ožu 15
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Fraser vs. Johnston
Eternal MMA 83
Ožu 15
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Janur vs. Stanek
FEN 53
Ožu 15
|
Hala Mosir | Pila
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
10:14 AM