Toggle navigation
Σπίτι
Ημερολόγιο
Δωρεάν εφαρμογή για κινητά
Ζωντανές ροές
Στιγμιότυπα
Δωρεάν widget
Επικοινωνία
Ζωντανός αθλητικός οδηγός
| Μην χάσετε ποτέ άλλο ζωντανό παιχνίδι!
Εφαρμογή κινητού
Στιγμιότυπα
Ημερολόγιο
Ολα
Σταθμός
Οδηγός
Λιγκ
Ομαδες
09:34
Ολα
Σταθμός
Οδηγός
Λιγκ
Ομαδες
Werlleson Martins - Oleksii Polishchuk : Konfrontacja Sztuk Walki - MMA. Ζωντανά στην TV, Ζωντανή ροή
Werlleson Martins - Oleksii Polishchuk
MMA
Konfrontacja Sztuk Walki
Bantamweight
Cos Torwar | Warsaw
Werlleson Martins
Galinho
Oleksii Polishchuk
Βραζιλία
Ουκρανία
20 Ιαν
13:00
Νικητής
Round 2 KO (Punches)
Ακολουθήστε
Ακολουθήστε
18-5-0
RECORD
11-4-0
33%
KO/TKO
18%
44%
SUB
55%
22%
DEC
27%
177 cm
HEIGHT
172 cm
61 kg
WEIGHT
65 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Τελευταίοι αγώνες
Win KO
[04-22-2023] Patryk Surdyn
KSW 81 - Bartosinski vs. Szczepaniak
Round 3 | 0:12
Win Submission
Filip Macek [10-14-2023]
KSW 87 - Stosic vs. Martinek
Round 1 | 4:06
Win UD
[09-10-2022] Pawel Politylo
KSW 74 - De Fries vs. Prasel
Round 3 | 5:00
Loss UD
Adam Soldaev [10-14-2022]
KSW 75 - Stasiak vs. Ruchala
Round 3 | 5:00
Loss Submission
[04-23-2022] Sebastian Przybysz
KSW 69 - Przybysz vs. Martins
Round 5 | 2:07
Win TKO
Sylwester Miller [06-18-2022]
AFN 13 - Armia Fight Night
Round 3 | 0:00
Win UD
[09-11-2021] Nidzhat Imanov
SBC 34 - Serbian Battle Championship 34: Revenge!
Round 3 | 5:00
Win UD
Sylwester Miller [11-05-2021]
AFN 11 - Armia Fight Night: Bitwa o Niepodleglosc
Round 3 | 5:00
Win TKO
[08-21-2021] Gadzhimurad Gasanov
SBC 33 - Serbian Battle Championship 33: Revenge!
Round 2 | 1:41
Win TKO
Islam Mayrasultanov [04-09-2021]
EFM Show 1 - Rozanski vs. Pasternak
Round 2 | 1:13
Win UD
[05-14-2021] Manuel Silva
SCF - Silva Combat Fight 3
Round 3 | 5:00
Loss UD
Mariusz Joniak [01-18-2020]
FEN 27 - Rebecki vs. Magomedov
Round 3 | 5:00
Konfrontacja Sztuk Walki
Μοιράσου με φίλους
Η κάρτα αγώνων
Other MMA Events
KSW 55
KSW 56
KSW 57
KSW 57
KSW 58
KSW 59
KWS 60
KSW 61
KSW 62
KSW 63
KSW 64
KSW 65
KSW 66
KSW 67
KSW 68
KSW 69
KSW 70
KSW 71
KSW 72
KSW 73
KSW 74
KSW 75
KSW 77
KSW 78
KSW 79
KSW 80
KSW 81
KSW 82
KSW 83
KSW 84
KSW 85
KSW 86
KSW 87
KSW 88
KSW 89
KSW 90
KSW 91
KSW 92
KSW 93
KSW 94
KSW 95
20 Ιαν
Σάββατο
Werlleson Martins
Oleksii Polishchuk
Round 2 KO (Punches)
Ramzan Jembiev
Isai Ramos
Round 1 Submission (Armbar)
Damian Stasiak
Adam Soldaev
Round 2 KO (Punch)
Bartosz Fabinski
Laid Zerhouni
Round 1 KO (Punches)
Arkadiusz Wrzosek
Round 1 TKO (Punches)
Ivan Vitasovic
Όλοι οι αγώνες MMA
Jones vs. Gennrich
Oktagon 51
11 Ιαν
|
Horseshue Casino | Hammond
Ankalaev vs. Walker
UFC Fight Night 234
12 Ιαν
|
Kingdom Arena | Riyadh
Strickland vs. Plessis
UFC 297
19 Ιαν
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Aswell vs. Altum
Fury FC 85
20 Ιαν
|
Imagen Venues | Houston, TX
Bouchelaghem vs. Horsky
HMMA 13
25 Ιαν
|
Paris
Lopes vs. Brigagao
LFA 175
26 Ιαν
|
Horseshue Casino | Hammond
Magard vs. Cartwright
Oktagon 52
26 Ιαν
|
Fortuna Arena | Prague
Gladkowicz vs. Zajac
Babilon MMA 42
26 Ιαν
|
Zyrardow
Delgado vs. Patron
LUX 039
1 Φεβ
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Dolidze vs. Imavov
UFC Fight Night 235
2 Φεβ
|
Kingdom Arena | Riyadh
Επιλέξτε ζώνη ώρας
ζώνη ώρας
Ώρα
09:34