Salgueiros
05:00
Vizela U23
Brentford
06:00
Amadora
Sapporo
06:00
Sevilla
Alaves
08:00
Tenerife
Curzon
08:00
Altrincham
Pau
08:00
Martigues
Urk
08:00
Jong Almere City
Chipstead
08:00
Three Bridges
Hamworthy
08:00
Christchurch
Sparta Rotterdam
08:00
Lamia
Hayes & Yeading
10:00
St. Albans
Besiktas
11:00
Sakaryaspor
Caslav
12:00
Zivanice
Hoffenheim
12:00
Norwich City
Helsingor
12:00
Holbaek
Spezia
12:00
Bochum
Ishoj IF
12:15
Tarnby FF
Odder
12:30
Hobro
Cagliari
13:00
Catanzaro
Cadiz CF
13:30
Al Jazira
Staphorst
13:30
HHC
Betekom
13:30
Tienen
Breda
13:30
Aris
Suderelbe
13:30
Turkiye Wilhelmsburg
Barendrecht
14:00
USV Hercules
Buckland
14:00
Yeovil
Excelsior Maassluis
14:00
TOGB
Jena
14:00
Sampdoria
Lusitano GC
14:00
Al-Nassr
VV DOVO
14:00
Spakenburg
Bangor Amateurs (Nir)
14:00
Bangor FC
Bristol Rovers
14:00
Plymouth
Drogheda
14:00
Walsall
Guiseley
14:00
Barnsley U21 (Eng)
Katwijk
14:00
Lisse
Telstar
14:00
Noordwijk
VVSB
14:00
Rijnsburgse Boys
Gateshead
14:15
Carlisle
AFC Totton
14:30
Eastbourne Borough
Maidenhead
14:30
AFC Wimbledon
Ashington
14:30
Spennymoor
Milton Keynes Dons
14:30
Portsmouth
Boston
14:30
Notts County
Salford
14:30
Preston
Chippenham Town
14:30
Eastleigh
Torquay
14:30
Exeter
Dunston
14:30
Darlington
Workington
14:30
Bolton B
Famalicao
14:30
Deportivo La Coruna
Grimsby Town
14:30
Rotherham
Kings Langley
14:30
Wealdstone
Alfreton
14:30
Mansfield
Marine
14:30
Bootle
Bolton
14:30
Stoke City
Port Vale
14:30
Luton U21 (Eng)
Bradford
14:30
Sunderland
Southport
14:30
Morecambe
Consett
14:30
South Shields
Tottenham U21
14:30
Leyton Orient
East Grinstead
14:30
Cray Valley Paper Mills
Wycombe
14:30
Watford
Glenavon
14:30
Ballyclare
Hendon
14:30
Boreham Wood
Aveley
14:45
Hashtag
Tonbridge
14:45
Charlton U21
Folkestone
14:45
Maidstone
Warrington
14:45
Oldham
Bangor FC
14:45
Comber Rec
Hampton & Richmond
14:45
Oxford City
Westfield
14:45
Farnborough
Braintree
14:45
Bromley
Hertford
14:45
Cheshunt
Buxton
14:45
Burton
Knaphill
14:45
Kingstonian
Clitheroe
14:45
Lancaster
Poole Town
14:45
Worthing
Coventry
Everton
Scarborough Athletic
14:45
Hull U21
Telford
14:45
Shrewsbury
Enfield Town
14:45
Billericay
Stotfold
14:45
Hitchin
Ashton Utd
14:45
Halifax
United of Manchester
14:45
Farsley
Tranmere
14:45
Blackpool
Avro
14:45
Rochdale
Frome
14:45
Bath City
Welwyn Garden
14:45
Wingate & Finchley
Welling
14:45
Ebbsfleet
Barrow
14:45
Fylde
Witham
14:45
Chelmsford
Hartlepool
14:45
Scunthorpe
Bury Town
14:45
Sudbury
Hull City
14:45
Fiorentina
Carrick Rangers
14:45
Newington Youth
Marlow
14:45
Ardley
Corinthian-Casuals
14:45
Leatherhead
Rushall
14:45
Tamworth
Dorchester
14:45
Larkhall
Spalding United
14:45
Macclesfield
Aldershot
14:45
Crawley Town
Farnham
14:45
Bracknell
Hanwell Town
15:45
QPR U21
Manchester City
Barcelona