Reggiana
12:00PM
Szombathely
Slask Wroclaw
12:00PM
Lietuvos Rytas
FMP Beograd
12:00PM
Murcia
Igokea
12:00PM
Hapoel Holon
Peristeri
12:00PM
FMP Beograd
Tenerife
12:00PM
Saint Quentin
VEF Riga
12:00PM
AEK Athens
Manisa
12:00PM
Murcia
Reggiana
12:00PM
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
12:00PM
Szombathely
FMP Beograd
12:00PM
Peristeri
Igokea
12:00PM
Nanterre
Nanterre
12:00PM
Hapoel Holon
VEF Riga
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Manisa
12:00PM
Peristeri
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Tenerife
Tenerife
12:00PM
Kolossos Rhodes
Lietuvos Rytas
12:00PM
Szombathely
Slask Wroclaw
12:00PM
Reggiana
FMP Beograd
12:00PM
Manisa
Tortona
12:00PM
Manresa
Igokea
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Nanterre
12:00PM
Igokea
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Hapoel Holon
Manisa
12:00PM
FMP Beograd
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Saint Quentin
Lietuvos Rytas
12:00PM
Reggiana
Szczecin
12:00PM
Unicaja
Galatasaray
12:00PM
Prometheus
Tortona
12:00PM
Chemnitz
Kolossos Rhodes
12:00PM
Tenerife
Nanterre
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Manresa
12:00PM
Tortona
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Kolossos Rhodes
Galatasaray
12:00PM
Vechta
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Igokea
Lietuvos Rytas
12:00PM
Slask Wroclaw
Szczecin
12:00PM
Oostende
AEK Athens
12:00PM
VEF Riga
Unicaja
12:00PM
Oostende
Kolossos Rhodes
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Oostende
12:00PM
Unicaja
Manresa
12:00PM
Chemnitz
Prometheus
12:00PM
Galatasaray
AEK Athens
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Hapoel Holon
12:00PM
Igokea
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Nanterre
Saint Quentin
12:00PM
Tenerife
Szombathely
12:00PM
Lietuvos Rytas
Szombathely
12:00PM
Reggiana
Unicaja
12:00PM
Szczecin
Kolossos Rhodes
12:00PM
Saint Quentin
Oostende
12:00PM
Szczecin
Murcia
12:00PM
Peristeri
Prometheus
12:00PM
Vechta
Chemnitz
12:00PM
Manresa
Hapoel Holon
12:00PM
Nanterre
Saint Quentin
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Szombathely
12:00PM
Slask Wroclaw
Vechta
12:00PM
Galatasaray
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
AEK Athens
Peristeri
12:00PM
Murcia
Murcia
12:00PM
Manisa
Reggiana
12:00PM
Lietuvos Rytas
Saint Quentin
12:00PM
Kolossos Rhodes
Chemnitz
12:00PM
Tortona
Hapoel Holon
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Tenerife
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Vechta
12:00PM
Prometheus
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
VEF Riga
Peristeri
12:00PM
Manisa
Murcia
12:00PM
FMP Beograd