Leganes
Alcorcon
CSS Slatina
Campulung
Steaua Bucuresti
Metaloglobus
Mioveni
Tunari
CF Intercity
Elche
Patro Eisden
05:00
Helmond
Real Murcia B
Nottingham U21
Bordeaux
Southampton
Academica
Torreense
Leixoes U23
Salgueiros
Leixoes
05:30
AD Fafe
Ferreira
Felgueiras
Lusitania FC
Beira Mar
Academico Viseu
Covilha
Gil Vicente
Rio Ave
Widzew Lodz II
Plock 2
Kashima
Brighton & Hove Albion
Belupo
06:00
St. Pauli
Fremad Amager
Helsingor
Cerezo Osaka
Dortmund
Iwata
Reims
Santa Clara
Boavista
Skala 1911
08:00
Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
Graficar Beograd
08:00
Rudar
Boavista
08:00
Casa Pia
Amadora
Estoril
Mafra
Dezembro
Sporting B
Sao Joao Ver
Famalicao
Penafiel
FC Porto B
AVS
Grosuplje
Sencur
Santa Clara
08:00
Moreirense
Karlsruher
1860 München
Royal Union SG 2
OC Charleroi
Amedspor
Altinordu
Tomaszow Mazowiecki
Rakow 2
Swansea
FC Koln
Sassuolo
Trento
Willem II
Patro Eisden
Monza
Alcione Milano
FC Emmen
Verl
Oxford Utd
Exeter
Wolfsburg
Lille
Jedinstvo
Smederevo
Tottenham U23
Al-Ettifaq
Bohemians 1905 B
10:30
Hrebec (Cze)
Metz
Francs Borains
Ried
Bradford
Goztepe
Istra 1961
Modena
Legnago Salus
Elversberg
Hoffenheim
Cittadella
Real Vicenza
Ostrowiec Swietokrzyski
Ozarow
Boulogne
Versailles
CSM Satu Mare
11:00
Gloria 2018 Bistrita
Chambly
Rouen
Den Haag
Waregem
Valenciennes
Umm-Salal
Besiktas
Bandirmaspor
Clermont
Le Havre
FC Bihor
Bihorul Beius (Rou)
Trapani
Cosenza
Virtus Verona
Verona
Sozopol
Spartak II
Frosinone
Bari
Gorica
Konyaspor
Zambrow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Oberlausitz
Liberec B
Usti nad Labem B (Cze)
Brozany
Pelister
Voska Sport
Ceska Lipa
Benesov
Vihren
Bregalnica Stip
Pobeda
12:00
Kozuv Gevgelija
Lewart Lubartow (Pol)
Orleta Radzyn
Dukla Prague B
Chomutov
Al-Duhail
Ittihad Kalba
Szarvasi
Szentesi (Hun)
Sassuolo
Sassuolo U19
Grenoble
Bourg Peronnas
Ozimek
Podlesianka Katowice (Pol)
Bologna
Brixen
Kolovec
Domazlice
Belasica
Vardar Negotino
Horovicko
Pribram
Brest
Laval
Brescia
Pergolettese
Marseille
Toulon
Caen
Le Mans
Sloga Vinica
Sasa
Aluminij
Al Khaleej
Neratovice
Kolin
Odra Wodzislaw
Rozwoj Katowice
Cham
Baden
Barakaldo
Eibar
KF Gostivar
Detonit Junior
St. Pauli
Lyon
Zdralovi
Sesvete
Slany
Kladno
AZ Alkmaar
Aris
Karlovac
Dubrava
Foto-Higiena Gac
Brzeg
FC Rottach-Egern
Bayern Munich
Motorlet Prague
Zapy
Twente
Schalke
Roeselare Daisel (Bel)
Oudenaarde
Ahrensfelde (Ger)
Fortuna Biesdorf
Sporting B
Trofense
Breda
OFI Crete
Ath Bilbao B
Ponferradina
CD Calahorra
Zaragoza
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim
Nimes
Istres
Al Feiha
Reichenau
Tomasov
Samorin U19
Meyrin
Vevey
Woliborz
Jelenia Gora
Valencia
Alaves
FC Ludwigsfelder
13:00
BFC Preussen
Parndorf
Favoritner
Venlo
Al Rayyan
Wismar
Pampow
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
Galatasaray
Lecce
Buderich
Holzheimer
Yeclano
Cartagena
Engers
Cosmos Koblenz
Osasuna
Huesca
Jette
RWDM 47
Sion
Villarreal
Jeunesse Esch
Ettelbruck
Suderelbe
13:30
Teutonia Ottensen
Santander
Athletic Bilbao
Stern
Sparta Lichtenberg
Bettembourg
UNA Strassen
Getafe
Real Oviedo
Hibernian
Watford
PSV
Eindhoven FC
Dep. La Coruna B
Silva SD
Zeilsheim
Hornau
Bergantinos
Ferrol
H&W Welders
14:30
Holywood (Nir)
Maidenhead
West Ham U21
Chester
Manchester Utd U21
Derby
Chesterfield
Gateshead
Middlesbrough
Birmingham
Rangers
Chelmsford
Milton Keynes Dons
1874 Northwich
Salford
Havant & Waterlooville
Farnborough
Warrington
Salford
Portimonense
Al-Nassr