Legnica
Chojniczanka
Elgin City
Inverurie Loco Works
Ludogorets II
Dunav Ruse
Fenerbahce
Petrolul
Lok. Gorna
Yantra Gabrovo
Duna Aszfalt
Kecskemeti TE
Erdi
Ivancsa
IMT Novi Beograd
Chernomorets Novorossijsk
Budaorsi SC
ESMTK Budapest
Farul Constanta
Petrocub
Mezokovesd-Zsory
Budafoki
Debreceni EAC
Szolnoki MAV
Bicskei
Dabas
Monori
04:00
Hatvan
Puchov
Trencin
R. Rzeszow
S. Wola
Balatonfuredi
Kelen
Szeged
Hodmezovasarhely FC
Cerro Porteno
Kilmarnock
Prostejov
Ostrava B
Zlin
Vyskov
NK Bravo
Trnava
Horn
Donaufeld Wien
Kazincbarcikai
Egri FC
Plzen
Lafnitz
Lugano
Stade Nyonnais
Warta Poznan
Chrobry Glogow
Kisvarda
FC Kosice
Lausanne Ouchy
Etoile-Carouge
Ceske Budejovice
Zizkov
Elblag
Ol. Grudziadz
Szegedi
Tiszafoldvar
Podbrezova
Petrzalka Akademia
Gyirmot SE
Ajka
Leuven
Bertem-Leefdaal
Varnsdorf
Chrudim
Lisen
Jihlava
Gornik Zabrze
Odra Opole
Polonia Warszawa
Plock
Stal Mielec
Sandecja Nowy S.
Midtjylland
Sonderjyske
Grasshoppers
Schaffhausen
Brno
Slovacko
A. Salzburg
Union Hallein
Povazska Bystrica
Opava
Grodzisk M.
Pruszkow
Vojvodina
Decic
Dukla Prague
Banska Bystrica
Termalica B-B.
GKS Jastrzebie
Bregenz
Vaduz
Csornai
Komaromi VSE
Nyiregyhaza
Michalovce
Ruch
Korona Kielce
Leczna
Pogon Siedlce
Widzew Lodz
Lublin
Cracovia
Polonia Bytom
Paderborn II
Verl
Antwerp
Hoogstraten
Deisenhofen
Unterhaching
Viktoria Koln
Bonner
LKS Lodz
KS Wieczysta Krakow
Mainz II
Schalke II
Lippstadt
Lotte
Lech Poznan
07:00
Lechia Gdansk
Rukh Vynnyky
Veres Rivne
Bocholt
Meppen
Zalaegerszegi
Honved
Hammarby
Varnamo
Mlada Boleslav
Liberec
Hades
Genk
Luzern
Altach
The New Saints FC
Flint Mountain
Duren
Eintracht Hohkeppel
Elfsborg
Fredrikstad
Ostrava
08:00
Piast Gliwice
Alzenau
Gonsenheim
Terwolde
08:00
Go Ahead Eagles
Slavia Sofia
Belasitsa
Westerlo
08:00
Seraing
Hobro
Aalborg
Randers FC
Nordsjaelland
Beroe
08:00
Spartak Pleven
Lausanne
08:00
Yverdon
RKTSV Terwinselen
Roda
Arka Gdynia
Linfield
Levski Krumovgrad
08:00
Montana
Spvgg Quierschied
Saarbrucken
Hunfelder
Lehnerz
H&W Welders
Crusaders
Nurnberg II
Cham
Zaglebie Sosnowiec
08:00
Skra
TSV Havelse
B. Monchengladbach II
Turkgucu Munchen
Landsberg
Jong Utrecht
Rodinghausen
Babelsberg
Berliner AK 07
Dundee Utd
Annan
Oadby
08:00
Punjab
Kufstein
Bayern II
SV Sulzemoos
1860 München
Koln II
TSV Steinbach
Slask Wroclaw
08:00
Noah
Quick Boys
08:00
VV DOVO
Balingen
Freiberg
Edinburgh City
Hibernian
Kickers Offenbach
Schott Mainz
Brondby
Vejle
Alloa
Clyde
KV Mechelen
Beerschot Wilrijk
Slavia Prague
FK Pardubice
SGS Essen
RW Essen
Hanauer SC
FSV Frankfurt
Hradec Kralove
Zaglebie Sosnowiec
Anderlecht
Dender
Bamberg
Greuther Furth
Tyumen
Miass
Preussen Munster 2
Dusseldorf II
Airbus
1874 Northwich
Huntly
St Johnstone
Brechin
Forfar Athletic
Cardiff Metropolitan
Carmarthen Town
Montrose
BanksO'Dee
Civil Service Stroll
Stenhousemuir
Ashton Town
Chorley
Sparta Prague
AIK
Drochtersen/Assel
Bersenbruck
Colwyn Bay
Llanrwst United
Clachnacuddin
Inverness
Strathspey Thistle
Buckie Thistle
East Fife
Raith
FC Gießen
Stadtallendorf
Admira Linz
Blau-Weiß Linz
Komarno
Ujpest
Utrecht
Elinkwijk
Falkirk
Dumbarton
GAIS
Vendsyssel FF
Ramlingen-Ehlershausen
Hannover
SV Weisskirchen (Aut)
Fortuna Koln
Arminia Bielefeld
ASC 09 Dortmund
Broxburn Athletic
Stirling
Knokke
Club Brugge KV
Pontypridd
09:30
Bridgend Street
Formartine Utd
Peterhead
Cliftonville
Caernarfon
Spartans
Livingston
Solec K.
Chojniczanka
Hartberg
WSC Wels
Coburg
Grossbardorf
Arbroath
Dundee FC
Tienen
St. Truiden
CSKA Moscow
Shinnik Yaroslavl
Stadtwerke Bruck/Mur
10:00
Leoben
Airdrieonians
Albion Rovers
Waren
Hansa Rostock
Elfsborg
Fredrikstad
Teutonia Ottensen
10:00
ETSV Hamburg
FK Krylya Sovetov Samara
Kamaz
Jong Excelsior
Sparta Rotterdam
Emley
Huddersfield
Bahlinger
Lahr
Berwick
Bonnyrigg Rose
White Star Lauwe
Kortrijk
Aarau
Kriens
Larne
Bala
Kassel
Baunatal
Blyth Town
10:00
Musselburgh
Farul Constanta
Petrocub
Schwaben Augsburg
Heimstetten
Morton
Queen of South
CSKA Sofia
Poli Iasi
Rakow
Stal Rzeszow
Sturm Graz
Admira
Oranje Wit
Dordrecht
Aubel
Standard Liege
Fratria
Dobrudzha
Etar
Nesebar
Partizani
KF Llapi
Austria Vienna
DAC Dunajska Streda
Den Bosch
AEK Larnaca
Primorje
MTK Budapest
Babolnai
Feherver FC
Neftekhimik
Saratov
Salzburg
Unterhaching
Tychy
Karvina
Gyor
Zilina
Sigma Olomouc B
Skalica
Mjallby
Hvidovre
Bischofshofen
First Vienna
Levski
Septemvri Sofia
Shkendija
Drita
Dinamo Bucuresti
Domzale
Shakhtar Donetsk
FK Sarajevo
FK Komarov
FK Pardubice
Lok. Sofia
Marek
Malzenice
Zlate Moravce
Krasnodar
FK Makhachkala
CFR Cluj
Slovan Bratislava
Debrecen
Cigand SE
Piast Gliwice
Lech Poznan
Ostrava
Pogon Szczecin
DVTK
Putnok
Ludogorets
CS U. Craiova
Pinkafeld
Grazer
KFC Lint
Lierse K.
Merelbeke
Gent
Neeroeteren
Patro Eisden
L. Mikulas
Ruzomberok