Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Chornomorets
Oleksandriya
Alcorcon
Fuenlabrada
Sesvete
Dubrava
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Benatky
Meteor Prague
Mezoturi
04:00
Szarvasi
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Cannes
Istres
Steaua Bucuresti
Alexandria
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Alcoyano
Seleccion AFE
Stechovice
Kolin
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Chernomorets 1919
Zagorets
CF Talavera
Atl. Madrid B
Pribram
Petrin Plzen
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Filiasi
FC U Craiova
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Mioveni
Unirea Bascov
Admira Prague
Predni Kopanina
KS Kuznia Ustron
Pniowek
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Notec Czarnkow
Piast Gliwice 2
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Banik Most - Sous
Sokolov
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Nottingham U21
Deportiva Minera
Vltavin
Zapy
Velke Hamry
04:30
Liberec B
Hostoun
Teplice B
Juventus U23
Pro Vercelli
I. Bratislava
Piestany
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Smederevo
Prijedor
Sroda
Lech Poznan 2
Pardubice B
Velka Bites
CF Intercity
Southampton U18
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Elana Torun
Wikielec
Nysa
Woliborz
GKS Belchatow
Rakow 2
Suwalki
LKS Lomza
Rosengard
IFK Trelleborg
Igalo
Sloboda
Espanyol
Girona
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Fremad Amager
Avarta
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2
Mlawa
Olsztyn
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Jelenia Gora
Brzeg
Ceska Lipa
Oberlausitz
Pelikan
Blonianka Blonie
Jarocin
Ostrovia (Pol)
Liefering
Nice II (Fra)
Middelfart
Brabrand
Vitre
Fougeres
Kluczbork
Olawa (Pol)
Montpellier
Southampton
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Naesby
05:00
Marienlyst
Neustadt
Ebreichsdorf
Bielawa (Pol)
Police nad Metuji (Cze)
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Amorebieta
Castro
Uniao Lamas
Sanjoanense
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Satun Utd
Port MTI FC
Katwijk
HFC
Shimizu
Reims
Plock 2
05:30
Hutnik Warszawa
Trofense
05:30
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Santander
Eibar
Eskilsminne
Karlstad
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Aarhus Fremad
Lyseng
Rio Ave
Santa Clara
Tondela
Covilha
Skive
VSK Aarhus
AFC
Huizen
Grom Nowy Staw (Pol)
Jeziorak
Utrecht
Lens
Kobe
Tottenham
Real Oviedo B
Langreo
Dordrecht
Shamal
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Young Boys
Thisted FC
Ljungskile
FBK Karlstad
TB Berlin
Polar Pinguin
AVS
Sporting de Gijón
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Pathum United
Kitchee
Naestved
Helsingor
Zawisza
Legia II
Bristol Rovers
Portimonense
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Coruxo FC
Lugo
Jong AZ
Genk U23
Angelholms
Hassleholms IF
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Wehen
Metz
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Atl. Paso
Tenerife
Excelsior Maassluis
GOES
Blauw Geel
Eindhoven FC
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Willem II
Sparta Rotterdam
Swansea
Vardar
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Biala Podlaska
Jagiellonia II
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Torns
Ariana
Hammarby TFF
United Nordic
Bischofswerdaer
Berliner AK 07
Tvaakers
Kongahalla
Lunds
Olympic
Telstar
HFC
Darmstadt
Coventry
Colchester
Peterborough
Crawley Town
Crystal Palace
Braunschweig
VfL Osnabruck
Kaiserslautern
1860 München
Norrby
Orebro Syr.
Sroda
Legnica 2
Karlbergs
IK Franke
Stratford
08:00
Coventry U21
AFC Stoneham
08:00
Ascot
Elversberg
Viktoria Koln
Enfield Town
Hendon
Mainz
Preussen Munster
Braga B
Felgueiras
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Folkestone
Margate
Utrecht
Lens
Estoril
Leiria
Vipers
08:00
Police FC
Slough
Potters
Den Haag
Deinze
RKAV Volendam
Volendam
Chomutov
Usti nad Labem
Mannheim
RWDM 47
Boavista
08:00
Academico Viseu
West Brom
Mallorca
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Torslanda
08:00
Lindome
Eupen
Waalwijk
Schott Mainz
Hornau
Energie Cottbus
Hannover II
Saarbrucken
Hesperange
Bristol City
Exeter
Leotar
08:00
Posusje
Weston
Cardiff U21
Hadley
Wingate & Finchley
Trollhattan
Vanersborgs IF
Scunthorpe
Halifax
Kladno
FC Pencin
Falkenbergs
Kristianstads
Southend
Gillingham
Cray Valley Paper Mills
Welling
Moreirense
Penafiel
Ilkeston
Anstey Nomads
SG Dynamo Dresden
Regensburg
Chambly
08:00
Chantilly
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Ingolstadt
Ulm
Valenciennes
Helmond
AB Copenhagen
08:00
Ariana
Famalicao
Casa Pia
Sozopol
08:00
Cherno More B
Bovinghausen
Hohenlimburg
Walsall
Birmingham
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
Maldon & Tiptree
Stortford
Kettering
Basford
Baumberg
Fortuna Koln
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Gentofte-Vangede
Sundby
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Eemdijk
Sportlust
Ter Leede
Noordwijk
Waregem
Red Star
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Sparta Prague U19
Odense U19
Hull City
Newcastle Utd
Brighton U21
Bromley
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
Stockport
Stoke City
Kidderminster
Newport
Magdeburg
Sampdoria
Bangor FC
Ballymacash
Glebe
Carrick Rangers
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
Doncaster
Middlesbrough
Portadown
Ballinamallard
Weymouth
Bournemouth U21
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
AZ Alkmaar
Atalanta
TS Galaxy
Augsburg
Roda
09:00
Waalwijk
Jong Utrecht
Francs Borains
Hansa Rostock
Lazio
Dordrecht
Aris
Brackley
Northampton
Spakenburg
GVVV
Briton Ferry
Worcester
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
Strasbourg
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Barry
Swansea U21
Salisbury
Woking
Chatham
Maidstone
Guiseley
Leeds U21
Redditch
Walsall W.
Chipstead
Sevenoaks
Macclesfield
Buxton
Clitheroe
Accrington
Hednesford
Newtown
Boreham Wood
Chelsea U21
Farnborough
Yeovil
Oss
Al Nasr
Wigan Athletic
Blackburn
Mansfield
Oxford Utd
South Shields
Grimsby Town
Bath City
Bristol City U21
Dorking
Farnham
Marine
Widnes
Annan
10:00
Kilmarnock
Thame
Banbury
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Ipswich
Dusseldorf
Caen
Quevilly Rouen
Walton & Hersham
Lewes
Hornchurch
Barnet
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Chertsey
Hampton & Richmond
Halesowen
Hereford
Rochdale
Carlisle
Lommel SK
Al Ahli SC
Fylde
Tranmere
Amiens
Boulogne
Krotoszyn
Ostrovia (Pol)
Bromsgrove
Solihull
Fleetwood Town
Hearts
Peterborough Sports
Boston
Witton
Lancaster
Lancing
Hastings
Sturm Graz
Grosuplje
Le Havre
Lorient
Tamworth
10:00
Stourbridge
Ballyclare
Glentoran
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
Dover
Tonbridge
Chippenham Town
Melksham
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Ashington
Workington
Torquay
Plymouth
Dartford
Sutton
AFC Totton
10:00
Aldershot
Coleraine
Annagh
Horndean
Bognor
Shrewsbury
Derby
Chester
Altrincham
Quorn
Ossett United
Hanworth
Billericay
Rotherham
Sheffield Utd
Burton
Port Vale
Preston
Fiorentina
Wroxham
Cheshunt
Aveley
Colchester U21
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Graafschap
Verl
Larne
Rangers 2
Swindon Supermarine
Evesham
Udinese
FC Koln
Torino
Cremonese
Drutex-Bytovia
Stezyca
Blackpool
Sunderland
Dundela
Linfield
Merstham
Leatherhead
AFC Wimbledon
Charlton
Consett
Blyth Spartans
H&W Welders
Loughgall
Spennymoor
Whitby
York
Notts County
Chorley
Liverpool U21
Rodopa Smolyan
Gigant Saedinenie
Harrogate
Lincoln City
Rushall
West Brom U23
Bury Town
Ipswich U23
Gloucester City
Haverfordwest
Radcliffe Borough
Oldham
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Morpeth
Darlington
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
Whitehawk
Worthing
Dorchester
Bemerton
Leiston
Kings Lynn
Taby
Haninge
Cinderford
10:00
Highworth
Boavista
10:00
Arouca
Alton FC
Baffins Milton Rovers
Coventry Sphinx
Nuneaton
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Reading
QPR
Avro
Curzon
Cliftonville
Southport
Hartlepool
Sunderland U21
Salford
Everton
Carshalton
Marlow
Grays
10:00
Ware
Bootle
Bala
Egham
Corinthian-Casuals
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Whyteleafe
Eastbourne
Mantova
10:00
Carpi
Eastbourne Borough
Charlton U21
Barrow
Real Union
Alvechurch
Bedworth
Tamworth
10:00
Crewe
Crumlin United
Crusaders
Institute
Dungannon
Stalybridge
Hyde
Rizespor
Nice
Al-Shahaniya
Dibba Al Hisn
Roda
Alemannia Aachen
St Etienne
Villarreal
Stockholm Internazionale
Sollentuna
Chateauroux
Troyes
Neom SC (Sau)
Al Kuwait
FC Bihor
Zalau
Union Berlin
Rangers
Smouha
Kazma SC
Grenoble
Auxerre
Andover Town
11:00
Lymington
Maritsa Plovdiv
Svilengrad 1921 (Bul)
Dolomiti Bellunesi
Padova
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Graficar Beograd
FK Indjija
Biala Podlaska
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Versailles
UNFP
Modena
SG City Nova
Echallens
11:00
Vevey
Bologna
Caldiero Terme (Ita)
Guingamp
Le Havre
Nantes
Dunkerque
Bavois
Lausanne II (Sui)
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Rennes
Angers
Sileks
Dubocica
Slavia Prague U19
West Ham U19 (Eng)
Laval
Concarneau
Vardar Negotino
11:30
Borec
Mladost GAT
Radnicki Zrenjanin
Voska Sport
Suhareka
Vardarski
Detonit Junior
Bashkimi
Pobeda
Bregalnica Stip
Osogovo
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
Patro Eisden
Vukovar 91
Lusitania FC
12:00
Boavista
Bastia
Rodez
Villefranche
Saint Priest
Caen
12:00
Le Havre
Siroki Brijeg
FK Igman Konjic
Radnik Bijeljina
Sloga Doboj
Tirsense
12:00
Salgueiros
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
Marseille
Pau
Caldas
Mafra
Lorient
Guingamp
Oliveirense
12:00
FC Porto B
Aluminij
Dob
PSV
Valencia
Clermont
Annecy
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
Varazdin
12:00
Al-Raed
Atletico CP
FC Barreirense
RFC Liege
Maastricht
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
Rodez
12:00
St Etienne
Heist
Lierse K.
FK Vozdovac
Vrsac
AS Roma
Toulouse
Bourg Peronnas
Jura Sud
Atletico Madrid
Numancia
OS Belenense
Torreense
Nimes
Aubagne
Amarante
12:30
Os Sandinenses
Gorica
12:30
Rudes
Lumezzane
Brescia
Asteras Tripolis
Panetolikos
Huesca
13:00
Osasuna B
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Atletico Arteixo
13:00
Dep. La Coruna B
Chaves
Nacional
Macva
13:00
Sloven Ruma
Eldense
13:00
Real Oviedo
Ponferradina
13:00
Tudelano
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Varzim
13:00
AD Marco 09
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Tarazona
13:30
Zaragoza
Galatasaray
13:30
Parma
Inter
Las Palmas
Temse
13:30
Gent U21
Malaga
13:30
Almeria
Alaves
Levante
Vizela
14:00
Ferreira
Sabadell
14:00
Gimnastic
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Valladolid
14:00
Burgos
Getafe
14:00
Albacete
Ourense CF
14:00
Ferrol
Merida AD
14:00
Betis B
Sporting
14:30
Athletic Bilbao
Verona
14:30
FeralpiSalo
Portimonense
14:30
Benfica B
Avellino
15:00
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham