Steaua Bucuresti
Metaloglobus
CSS Slatina
Campulung
Leganes
Alcorcon
CF Intercity
Elche
Mioveni
Tunari
Real Murcia B
Nottingham U21
Bordeaux
Southampton
Academica
Torreense
Leixoes U23
Salgueiros
Patro Eisden
05:00
Helmond
Lusitania FC
Beira Mar
Leixoes
05:30
AD Fafe
Ferreira
Felgueiras
Academico Viseu
Covilha
Widzew Lodz II
Plock 2
Fremad Amager
Helsingor
Gil Vicente
Rio Ave
Belupo
06:00
St. Pauli
Kashima
Brighton & Hove Albion
Cerezo Osaka
Dortmund
Iwata
Reims
Mafra
Dezembro
FC Porto B
AVS
Sporting B
Sao Joao Ver
Grosuplje
Sencur
Santa Clara
Boavista
Santa Clara
08:00
Moreirense
Graficar Beograd
08:00
Rudar
Boavista
08:00
Casa Pia
Skala 1911
08:00
Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
Amadora
Estoril
Famalicao
Penafiel
Karlsruher
1860 München
Royal Union SG 2
OC Charleroi
Amedspor
Altinordu
Tomaszow Mazowiecki
Rakow 2
Swansea
FC Koln
Monza
Alcione Milano
Sassuolo
Trento
Willem II
Patro Eisden
Oxford Utd
Exeter
FC Emmen
Verl
Bohemians 1905 B
10:30
Hrebec (Cze)
Wolfsburg
Lille
Jedinstvo
Smederevo
Tottenham U23
Al-Ettifaq
Cittadella
Real Vicenza
Metz
Francs Borains
Clermont
Le Havre
Besiktas
Bandirmaspor
Goztepe
Istra 1961
Ried
Bradford
Valenciennes
Umm-Salal
Elversberg
Hoffenheim
Modena
Legnago Salus
Boulogne
Versailles
CSM Satu Mare
11:00
Gloria 2018 Bistrita
Ostrowiec Swietokrzyski
Ozarow
Den Haag
Waregem
Chambly
Rouen
Zambrow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Sozopol
Spartak II
Pelister
Voska Sport
Gorica
Konyaspor
FC Bihor
Bihorul Beius (Rou)
Virtus Verona
Verona
Trapani
Cosenza
Usti nad Labem B (Cze)
Brozany
Frosinone
Bari
Oberlausitz
Liberec B
Aluminij
Al Khaleej
Horovicko
Pribram
Odra Wodzislaw
Rozwoj Katowice
Brest
Laval
Barakaldo
Eibar
Marseille
Toulon
KF Gostivar
Detonit Junior
Caen
Le Mans
Sloga Vinica
Sasa
Dukla Prague B
Chomutov
Pobeda
12:00
Kozuv Gevgelija
Neratovice
Kolin
Al-Duhail
Ittihad Kalba
Lewart Lubartow (Pol)
Orleta Radzyn
Cham
Baden
Sassuolo
Sassuolo U19
Belasica
Vardar Negotino
St. Pauli
Lyon
Ozimek
Podlesianka Katowice (Pol)
Ceska Lipa
Benesov
Vihren
Bregalnica Stip
Szarvasi
Szentesi (Hun)
Brescia
Pergolettese
Grenoble
Bourg Peronnas
Bologna
Brixen
Kolovec
Domazlice
AZ Alkmaar
Aris
Karlovac
Dubrava
FC Rottach-Egern
Bayern Munich
Motorlet Prague
Zapy
Twente
Schalke
Slany
Kladno
Zdralovi
Sesvete
Foto-Higiena Gac
Brzeg
Parndorf
Favoritner
Tomasov
Samorin U19
Wismar
Pampow
Valencia
Alaves
FC Ludwigsfelder
13:00
BFC Preussen
Venlo
Al Rayyan
Ahrensfelde (Ger)
Fortuna Biesdorf
Ath Bilbao B
Ponferradina
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim
Roeselare Daisel (Bel)
Oudenaarde
Nimes
Istres
Al Feiha
Reichenau
Breda
OFI Crete
Meyrin
Vevey
Sporting B
Trofense
CD Calahorra
Zaragoza
Woliborz
Jelenia Gora
Jeunesse Esch
Ettelbruck
Osasuna
Huesca
Stern
Sparta Lichtenberg
Sion
Villarreal
Suderelbe
13:30
Teutonia Ottensen
Buderich
Holzheimer
Santander
Athletic Bilbao
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
Engers
Cosmos Koblenz
Galatasaray
Lecce
Yeclano
Cartagena
Jette
RWDM 47
Getafe
Real Oviedo
Dep. La Coruna B
Silva SD
Hibernian
Watford
PSV
Eindhoven FC
Zeilsheim
Hornau
Bettembourg
UNA Strassen
Bergantinos
Ferrol
Chester
Manchester Utd U21
Derby
Chesterfield
Gateshead
Middlesbrough
H&W Welders
14:30
Holywood (Nir)
Maidenhead
West Ham U21
Birmingham
Rangers
Chelmsford
Milton Keynes Dons
Havant & Waterlooville
Farnborough
Warrington
Salford
1874 Northwich
Salford
Portimonense
Al-Nassr