Toggle navigation
Huis
Kalender
Gratis mobiele app
Live streams
Hoogtepunten
Gratis widgets
Contacteer ons
Live Sports TV-gids
| Mis nooit meer een live wedstrijd!
Mobiele app
Hoogtepunten
Kalender
Alle
Station
Gids
Liga
Team
11:20 PM
Alle
Station
Gids
Liga
Team
Leonardo Damiani - Ibrahim Mane : ARES Fighting Championship - MMA. Live tv kijken, online livestreams
Leonardo Damiani - Ibrahim Mane
MMA
ARES Fighting Championship
Main Event
Dome de Paris | Paris
Leonardo Damiani
Puppy
Ibrahim Mane
Ibra Kumite
Italië
Frankrijk
mrt 9
2:00 PM
Winnaar
Round 1 KO (Head Kick and Punches)
Volgen
Volgen
10-3-0
RECORD
7-1-0
20%
KO/TKO
57%
60%
SUB
29%
20%
DEC
14%
70 in
HEIGHT
-
170 lbs
WEIGHT
183 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Laatste gevechten
Loss Decision
[03-01-2024] Daniel Skibinski
Hybrid MMA 3 - Pila
Ronde 3 | 5:00
Win KO
Leonardo Damiani [03-09-2023]
Ares FC 13 - Ares Fighting Championship 13: Lapilus vs. Beltran
Ronde 1 | 2:49
Loss KO
[03-09-2023] Ibrahima Mane
Ares FC 13 - Ares Fighting Championship 13: Lapilus vs. Beltran
Ronde 1 | 2:49
Win Submission
Yassin Najid [11-03-2022]
Ares FC 9 - Ares Fighting Championship 9: Lapilus vs. Ayoub 2
Ronde 1 | 2:19
Loss UD
[11-03-2022] Laureano Staropoli
Ares FC 9 - Ares Fighting Championship 9: Lapilus vs. Ayoub 2
Ronde 3 | 5:00
Win UD
Magomed Ayskhanov [06-25-2022]
Ares FC 7 - Ares Fighting Championship 7
Ronde 3 | 5:00
Win UD
[05-20-2022] Muslim Tulshaev
Ares FC 6 - Ares Fighting Championship 6
Ronde 3 | 5:00
Win UD
Artur Sviridov [11-06-2021]
Brave CF 55 - Brave Combat Federation 55
Ronde 3 | 5:00
Loss UD
[12-11-2021] Jamie Richardson
CW 132 - Cage Warriors 132
Ronde 3 | 5:00
Loss KO
Nursultan Ruziboev [03-11-2021]
Brave CF 47 - Brave Combat Federation 47: Asian Domination
Ronde 1 | 3:12
Win Submission
[02-06-2021] Marco Saccaro
The Golden Cage 3 - Damiani vs. Saccaro
Ronde 2 | 4:35
Win UD
David Jacobsson [09-24-2020]
Brave CF 42 - Brave Combat Federation 42
Ronde 3 | 5:00
ARES Fighting Championship
Share with Friends
Strijd kaart
Other MMA Events
Ares FC 11
Ares FC 12
Ares FC 13
Ares FC 14
Ares FC 15
Ares FC 17
Ares FC 19
mrt 9
donderdag
David-Tonatiuh Crol
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Hasni Mohammadi
Emmanuel Dawa
Bout #5
Karim Rabei
Robert Valentin
Bout #6
Pietro Penini
Leonardo Damiani
Ibrahim Mane
Round 1 KO (Head Kick and Punches)
Alle MMA-wedstrijden
Harris vs. Gonzales
CW 149
mrt 2
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Zurcher vs. Evans
2023 - Week 6
mrt 2
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Kristofic vs. Lohore
Oktagon 40
mrt 3
|
Fortuna Arena | Prague
Jones vs. Gane
UFC 285
mrt 3
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Kasanganay vs. ElSeady
2023 - Week 7
mrt 9
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Nurmagomedov vs. Henderson
Bellator 292
mrt 9
|
3Arena | Dublin
Fernando vs. Silva
LFA 154
mrt 9
|
Horseshue Casino | Hammond
Guih vs. Gahadza
HMMA 7
mrt 10
|
Paris
Yan vs. Dvalishvili
UFC Fight Night 221
mrt 10
|
Kingdom Arena | Riyadh
Oleksiejczuk vs. Abdurzakov
FEN 45
mrt 10
|
Ostroda
Fishgold vs. Kepa
LFL 8
mrt 11
|
Mediahaven | Amsterdam
Machado vs. McCormack
Invicta FC 52
mrt 14
|
Memorial Hall, Kansas City
Martin vs. Rodriguez
LUX 31
mrt 16
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Louis vs. Laia
2023 - Week 8
mrt 16
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Eskiev vs. Ruchala
KSW 80
mrt 16
|
Paris
Lima vs. Silva
Shooto 116
mrt 16
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Vucenic vs. Ferranti
CW 150
mrt 16
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Tena vs. Burgos
Tena vs Burgos
mrt 17
|
Cisneros Studios | Miami, FL
Machaev vs. Olzhabay
UEA Warriors 39
mrt 17
Rideout vs. Luciano
Eternal MMA 74
mrt 17
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Dajcman vs. Simion
VFN 6
mrt 17
Edwards vs. Usman
UFC 286
mrt 17
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Kies uw tijdzone
Tijdzone
Tijd
11:20 PM