Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Chornomorets
Oleksandriya
Alcorcon
Fuenlabrada
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Steaua Bucuresti
Alexandria
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Admira Prague
Predni Kopanina
Chernomorets 1919
Zagorets
Mezoturi
04:00
Szarvasi
Mioveni
Unirea Bascov
Pribram
Petrin Plzen
CF Talavera
Atl. Madrid B
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
KS Kuznia Ustron
04:00
Pniowek
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Cannes
Istres
Banik Most - Sous
Sokolov
Filiasi
FC U Craiova
Stechovice
Kolin
Alcoyano
Seleccion AFE
Notec Czarnkow
04:00
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Radzionkow
Mikolow (Pol)
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Vltavin
Zapy
Benatky
04:15
Meteor Prague
CF Intercity
Southampton U18
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
I. Bratislava
Piestany
Velke Hamry
04:30
Liberec B
Smederevo
Prijedor
SK Odeva Lipany
04:30
NKP Podhale Nowy Targ
Hostoun
Teplice B
Sroda
Lech Poznan 2
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Pardubice B
Velka Bites
Juventus U23
Pro Vercelli
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Bielawa (Pol)
05:00
Police nad Metuji (Cze)
GKS Belchatow
Rakow 2
Mlawa
Olsztyn
Amorebieta
Castro
Liefering
Nice II (Fra)
Jarocin
05:00
Ostrovia (Pol)
Igalo
Sloboda
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Kluczbork
Olawa (Pol)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Polonia Slubice (Pol)
05:00
Ilanka Rzepin (Pol)
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Ceska Lipa
Oberlausitz
Rosengard
IFK Trelleborg
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Vitre
Fougeres
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Neustadt
Ebreichsdorf
Gwarek Tarnowskie Gory
05:00
GS Tychy 2
Elana Torun
Wikielec
Naesby
05:00
Marienlyst
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Jelenia Gora
Brzeg
Nysa
Woliborz
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Pelikan
Blonianka Blonie
Espanyol
Girona
Suwalki
LKS Lomza
Uniao Lamas
Sanjoanense
Fremad Amager
Avarta
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Montpellier
Southampton
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Middelfart
Brabrand
Shimizu
Reims
Plock 2
05:30
Hutnik Warszawa
Satun Utd
Port MTI FC
Katwijk
HFC
Trofense
05:30
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Coruxo FC
Lugo
Kobe
Tottenham
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
TB Berlin
Polar Pinguin
Skive
VSK Aarhus
AVS
Sporting Gijón
Eskilsminne
Karlstad
Grom Nowy Staw (Pol)
06:00
Jeziorak
Naestved
Helsingor
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Rio Ave
Santa Clara
AFC
Huizen
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Young Boys
Thisted FC
Pathum United
Kitchee
Tondela
Covilha
Real Oviedo B
Langreo
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Zawisza
Legia II
Bristol Rovers
Portimonense
Utrecht
Lens
Dordrecht
Shamal
Ljungskile
FBK Karlstad
Santander
Eibar
Aarhus Fremad
Lyseng
Jong AZ
Genk U23
Tvaakers
Kongahalla
Willem II
Sparta Rotterdam
Rizespor
07:00
Nice
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Atl. Paso
Tenerife
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Lunds
07:00
Olympic
Swansea
Vardar
Blauw Geel
Eindhoven FC
Torns
Ariana
Wehen
Metz
Bischofswerdaer
07:00
Berliner AK 07
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Angelholms
Hassleholms IF
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Excelsior Maassluis
GOES
Bangor FC
07:00
Ballymacash
Hammarby TFF
07:00
United Nordic
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Norrby
Orebro Syr.
Crawley Town
Crystal Palace
Sroda
Legnica 2
Braunschweig
VfL Osnabruck
Colchester
Peterborough
Kaiserslautern
Munich 1860
Darmstadt
Coventry
Telstar
HFC
Southend
Gillingham
Estoril
Leiria
Valenciennes
Helmond
Mainz
Preussen Munster
Chambly
08:00
Chantilly
SG Dynamo Dresden
08:00
Regensburg
Stratford
08:00
Coventry U21
Falkenbergs
Kristianstads
Walton & Hersham
08:00
Lewes
Mladost GAT
08:00
Radnicki Zrenjanin
Ilkeston
Anstey Nomads
Weston
Cardiff U21
FC Bihor
08:00
Zalau
OS Belenense
08:00
Torreense
Energie Cottbus
Hannover II
Walsall
Birmingham
Graficar Beograd
08:00
FK Indjija
AFC Stoneham
08:00
Ascot
RKAV Volendam
FC Volendam
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
Enfield Town
Hendon
Ingolstadt
Ulm
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Maldon & Tiptree
Stortford
Scunthorpe
Halifax
Den Haag
Deinze
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Avro
08:00
Curzon
Siroki Brijeg
08:00
FK Igman Konjic
Leotar
08:00
Posusje
Braga B
08:00
Felgueiras
Elversberg
Viktoria Koln
Trollhattan
Vanersborgs IF
Macclesfield
08:00
Buxton
Bristol City
Exeter
Saarbrucken
08:00
Hesperange
Sozopol
08:00
Cherno More B
Eupen
Waalwijk
Villefranche
08:00
Saint Priest
Mannheim
RWDM 47
Chipstead
08:00
Sevenoaks
Famalicao
Casa Pia
West Brom
Mallorca
Moreirense
08:00
Penafiel
Chomutov
Usti nad Labem
Folkestone
Margate
AB Copenhagen
08:00
Ariana
Radnik Bijeljina
08:00
Sloga Doboj
Cray Valley Paper Mills
Welling
Bovinghausen
Hohenlimburg
Hadley
08:00
Wingate & Finchley
Amiens
08:00
Boulogne
Schott Mainz
Hornau
Vipers
08:00
Police FC
Kladno
FC Pencin
Karlbergs
IK Franke
Asteras Tripolis
08:00
Panetolikos
Laval
08:00
Concarneau
Bastia
08:00
Rodez
Slough
Potters
Eastbourne Borough
08:00
Charlton U21
Torslanda
08:00
Lindome
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Boavista
08:00
Academico Viseu
Eemdijk
Sportlust
Baumberg
Fortuna Koln
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Gentofte-Vangede
Sundby
Kettering
Basford
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Ter Leede
Noordwijk
Wda Swiecie
09:00
Nielba Wagrowiec
Coagh Utd (Nir)
09:00
Ballymena
Hull City
Newcastle Utd
Portadown
09:00
Ballinamallard
TS Galaxy
Augsburg
Lisburn Rangers (Nir)
09:00
Ballymena
Roda
09:00
Waalwijk
Stockport
Stoke City
AZ Alkmaar
Atalanta
Weymouth
Bournemouth U21
Dordrecht
Aris
Brighton U21
09:00
Bromley
Jong Utrecht
Francs Borains
Doncaster
Middlesbrough
Hansa Rostock
Lazio
Magdeburg
Sampdoria
Kidderminster
Newport
Queens Univ.
Glenavon
Waregem
Red Star
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Sparta Prague U19
Odense U19
Brackley
Northampton
Chippenham Town
09:00
Melksham
Hannover
Wolfsburg
Katwijk
Telstar
Spakenburg
09:30
GVVV
Briton Ferry
09:30
Worcester
Karlsruher
09:30
Strasbourg
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Al-Shahaniya
09:30
Dibba Al Hisn
Barry
09:30
Swansea U21
Tamworth
10:00
Stourbridge
Shrewsbury
10:00
Derby County
Hednesford
10:00
Newtown
Chorley
10:00
Liverpool U21
Witton
10:00
Lancaster
North Ferriby FC (Eng)
10:00
Farsley
Dundela
10:00
Linfield
Bath City
10:00
Bristol City U21
Quorn
10:00
Ossett United
St. Albans
10:00
Luton U21 (Eng)
Horndean
10:00
Bognor
Clitheroe
10:00
Accrington
York
10:00
Notts County
Peterborough Sports
10:00
Boston
Egham
10:00
Corinthian-Casuals
Blackpool
10:00
Sunderland
Le Havre
Lorient
Coleraine
10:00
Annagh
Radcliffe Borough
10:00
Oldham
Fleetwood Town
10:00
Hearts
Bootle
10:00
Bala
Swindon Supermarine
10:00
Evesham
Ipswich
10:00
Dusseldorf
Coventry Sphinx
10:00
Nuneaton
AFC Totton
10:00
Aldershot
Lommel SK
10:00
Al Ahli SC
Redditch
10:00
Walsall W.
Gloucester City
10:00
Haverfordwest
Bromsgrove
10:00
Solihull
Tamworth
10:00
Crewe
Larne
10:00
Rangers 2
Dagenham & Red.
10:00
Tottenham U21
Alton FC
10:00
Baffins Milton Rovers
Ballyclare
10:00
Glentoran
Rotherham
10:00
Sheffield United
Guiseley
10:00
Leeds U21
Bury Town
10:00
Ipswich U23
Torquay
10:00
Plymouth
Graafschap
10:00
Verl
Annan
10:00
Kilmarnock
Cinderford
10:00
Highworth
Salford
Everton
Hanworth
10:00
Billericay
Chatham
10:00
Maidstone
Whitehawk
10:00
Worthing
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Aveley
10:00
Colchester U21
South Shields
10:00
Grimsby Town
Scarborough Athletic
10:00
Sheffield Wed U21 (Eng)
Hartlepool
10:00
Sunderland U21
Chester
10:00
Altrincham
Wigan Athletic
10:00
Blackburn
Morpeth
10:00
Darlington
Dover
10:00
Tonbridge
Barrow
10:00
Real Union
Krotoszyn
10:00
Ostrovia (Pol)
Torino
10:00
Cremonese
Spennymoor
10:00
Whitby
Hornchurch
10:00
Barnet
Cliftonville
10:00
Southport
Wroxham
10:00
Cheshunt
Oss
10:00
Al Nasr
Ebbsfleet
10:00
Cambridge Utd
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
Rodopa Smolyan
10:00
Gigant Saedinenie
Caen
10:00
Quevilly Rouen
Stalybridge
10:00
Hyde
H&W Welders
10:00
Loughgall
Preston
10:00
Fiorentina
Farnborough
10:00
Yeovil
Boavista
10:00
Arouca
Udinese
10:00
FC Koln
Sturm Graz
10:00
Grosuplje
Institute
10:00
Dungannon
Consett
10:00
Blyth Spartans
Fylde
10:00
Tranmere
Reading
10:00
QPR
Glebe
10:00
Carrick Rangers
Boreham Wood
10:00
Chelsea U21
Taby
10:00
Haninge
Lancing
10:00
Hastings
Crumlin United
10:00
Crusaders
AFC Wimbledon
10:00
Charlton
Rochdale
10:00
Carlisle
Grays
10:00
Ware
Burton
10:00
Port Vale
Thame
10:00
Banbury
Leiston
10:00
Kings Lynn
Dartford
10:00
Sutton
Alvechurch
10:00
Bedworth
Drutex-Bytovia
10:00
Stezyca
Rushall
10:00
West Brom U23
Halesowen
10:00
Hereford
Carshalton
10:00
Marlow
Wealdstone
10:00
Milton Keynes Dons
Marine
10:00
Widnes
Dorchester
10:00
Bemerton
Ashington
10:00
Workington
Mantova
10:00
Carpi
Salisbury
10:00
Woking
Harrogate
10:00
Lincoln City
Chertsey
10:00
Hampton & Richmond
Whyteleafe
10:00
Eastbourne
Merstham
10:00
Leatherhead
Dorking
10:00
Farnham
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
Roda
10:30
Alemannia Aachen
St Etienne
10:30
Villarreal
Stockholm Internazionale
10:45
Sollentuna
Nantes
11:00
Dunkerque
Union Berlin
Rangers
Bavois
11:00
Lausanne II (Sui)
Mansfield
11:00
Oxford Utd
Versailles
11:00
UNFP
Smouha
11:00
Kazma SC
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Guingamp
11:00
Le Havre
Biala Podlaska
11:00
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Echallens
11:00
Vevey
Grenoble
11:00
Auxerre
Modena
11:00
SG City Nova
Rennes
11:00
Angers
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Utrecht
11:00
Lens
Neom SC (Sau)
11:00
Al Kuwait
Maritsa Plovdiv
11:00
Svilengrad 1921 (Bul)
Andover Town
11:00
Lymington
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
Dolomiti Bellunesi
11:00
Padova
Bologna
11:00
Caldiero Terme (Ita)
Chateauroux
11:00
Troyes
Bregalnica Stip
11:30
Osogovo
Slavia Prague U19
11:30
West Ham U19 (Eng)
Vardarski
11:30
Detonit Junior
Bashkimi
11:30
Pobeda
Voska Sport
11:30
Suhareka
Sileks
11:30
Dubocica
Vardar Negotino
11:30
Borec
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
Patro Eisden
12:00
Vukovar 91
PSV
Valencia
Rodez
12:00
St Etienne
Atletico CP
12:00
FC Barreirense
AS Roma
12:00
Toulouse
Tirsense
12:00
Salgueiros
Bourg Peronnas
12:00
Jura Sud
Marseille
12:00
Pau
Varazdin
12:00
Al-Raed
Caen
12:00
Le Havre
Clermont
12:00
Annecy
Heist
12:00
Lierse K.
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
RFC Liege
12:00
Maastricht
Aluminij
12:00
Dob
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
FK Vozdovac
12:00
Vrsac
Lusitania FC
12:00
Boavista
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
Oliveirense
12:00
FC Porto B
Atletico Madrid
12:00
Numancia
Lorient
12:00
Guingamp
Caldas
12:00
Mafra
Amarante
12:30
Os Sandinenses
Lumezzane
12:30
Brescia
HNK Gorica
12:30
Rudes
Sesvete
12:30
Dubrava
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Eldense
13:00
Real Oviedo
Huesca
13:00
Osasuna B
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Macva
13:00
Sloven Ruma
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Varzim
13:00
AD Marco 09
Chaves
Nacional
Nimes
13:00
Aubagne
Atletico Arteixo
13:00
Dep. La Coruna B
Ponferradina
13:00
Tudelano
Alaves
Levante
Inter
Las Palmas
Tarazona
13:30
Zaragoza
Galatasaray
13:30
Parma
Temse
13:30
Gent U21
Malaga
13:30
Almeria
Merida AD
14:00
Betis B
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Getafe
14:00
Albacete
Vizela
14:00
Ferreira
Sabadell
14:00
Gimnastic
Valladolid
14:00
Burgos
Ourense CF
14:00
Ferrol
Portimonense
14:30
Benfica B
Verona
14:30
FeralpiSalo
Sporting
14:30
Athletic Bilbao
Avellino
15:00
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham