Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Cannes
Istres
Filiasi
FC U Craiova
Alcoyano
Seleccion AFE
Notec Czarnkow
04:00
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Admira Prague
Predni Kopanina
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Mezoturi
04:00
Szarvasi
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Pribram
Petrin Plzen
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Steaua Bucuresti
Alexandria
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Chernomorets 1919
Zagorets
Mioveni
Unirea Bascov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Banik Most - Sous
Sokolov
KS Kuznia Ustron
04:00
Pniowek
Stechovice
Kolin
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Vltavin
Zapy
Nottingham U21
Deportiva Minera
Benatky
04:15
Meteor Prague
CF Intercity
Southampton U18
I. Bratislava
Piestany
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Pardubice B
Velka Bites
Juventus U23
Pro Vercelli
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Smederevo
Prijedor
Hostoun
Teplice B
Velke Hamry
04:30
Liberec B
SK Odeva Lipany
04:30
NKP Podhale Nowy Targ
Sroda
Lech Poznan 2
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Elana Torun
Wikielec
Naesby
05:00
Marienlyst
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Vitre
Fougeres
Jelenia Gora
Brzeg
Nysa
Woliborz
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Pelikan
Blonianka Blonie
Suwalki
LKS Lomza
Uniao Lamas
Sanjoanense
Espanyol
Girona
Middelfart
Brabrand
Fremad Amager
Avarta
Bielawa (Pol)
05:00
Police nad Metuji (Cze)
Montpellier
Southampton
GKS Belchatow
Rakow 2
Mlawa
Olsztyn
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Amorebieta
Castro
Liefering
Nice II (Fra)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Jarocin
05:00
Ostrovia (Pol)
Igalo
Sloboda
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Kluczbork
Olawa (Pol)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Polonia Slubice (Pol)
05:00
Ilanka Rzepin (Pol)
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Ceska Lipa
Oberlausitz
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Neustadt
Ebreichsdorf
Rosengard
IFK Trelleborg
Gwarek Tarnowskie Gory
05:00
GS Tychy 2
Katwijk
HFC
Trofense
05:30
Academica
Shimizu
Reims
Plock 2
05:30
Hutnik Warszawa
Satun Utd
Port MTI FC
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Dordrecht
Shamal
Rio Ave
Santa Clara
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Zawisza
Legia II
Young Boys
Thisted FC
Utrecht
Lens
Bristol Rovers
Portimonense
Aarhus Fremad
Lyseng
Coruxo FC
Lugo
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Ljungskile
FBK Karlstad
Santander
Eibar
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
TB Berlin
Polar Pinguin
Skive
VSK Aarhus
Kobe
Tottenham
Tondela
Covilha
AVS
Sporting Gijón
Eskilsminne
Karlstad
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
AFC
Huizen
Grom Nowy Staw (Pol)
06:00
Jeziorak
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Pathum United
Kitchee
Naestved
Helsingor
Real Oviedo B
Langreo
Jong AZ
Genk U23
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Bischofswerdaer
07:00
Berliner AK 07
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Excelsior Maassluis
GOES
Tvaakers
Kongahalla
Willem II
Sparta Rotterdam
Atl. Paso
Tenerife
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Rizespor
07:00
Nice
Lunds
07:00
Olympic
Swansea
Vardar
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Blauw Geel
Eindhoven FC
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Torns
Ariana
Wehen
Metz
Angelholms
Hassleholms IF
Bangor FC
07:00
Ballymacash
Hammarby TFF
07:00
United Nordic
Kaiserslautern
Munich 1860
Telstar
HFC
Norrby
Orebro Syr.
Crawley Town
Crystal Palace
Sroda
Legnica 2
Braunschweig
VfL Osnabruck
Darmstadt
Coventry
Colchester
Peterborough
Laval
08:00
Concarneau
Bastia
08:00
Rodez
Slough
Potters
Eastbourne Borough
08:00
Charlton U21
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Boavista
08:00
Academico Viseu
Bovinghausen
Hohenlimburg
Southend
Gillingham
Estoril
Leiria
Mainz
Preussen Munster
Chambly
08:00
Chantilly
Vipers
08:00
Police FC
Stratford
08:00
Coventry U21
Falkenbergs
Kristianstads
Mladost GAT
08:00
Radnicki Zrenjanin
Torslanda
08:00
Lindome
FC Bihor
08:00
Zalau
OS Belenense
08:00
Torreense
Energie Cottbus
Hannover II
Valenciennes
Helmond
Graficar Beograd
08:00
FK Indjija
AFC Stoneham
08:00
Ascot
SG Dynamo Dresden
08:00
Regensburg
RKAV Volendam
FC Volendam
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
Walton & Hersham
08:00
Lewes
Ingolstadt
Ulm
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Scunthorpe
Halifax
Den Haag
Deinze
Ilkeston
Anstey Nomads
Weston
Cardiff U21
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Avro
08:00
Curzon
Siroki Brijeg
08:00
FK Igman Konjic
Leotar
08:00
Posusje
Walsall
Birmingham
Elversberg
Viktoria Koln
Macclesfield
08:00
Buxton
Bristol City
Exeter
Enfield Town
Hendon
Sozopol
08:00
Cherno More B
Eupen
Waalwijk
Maldon & Tiptree
Stortford
Mannheim
RWDM 47
Chipstead
08:00
Sevenoaks
Famalicao
Casa Pia
Braga B
08:00
Felgueiras
Moreirense
08:00
Penafiel
Chomutov
Usti nad Labem
Trollhattan
Vanersborgs IF
Folkestone
Margate
AB Copenhagen
08:00
Ariana
Saarbrucken
08:00
Hesperange
Radnik Bijeljina
08:00
Sloga Doboj
Cray Valley Paper Mills
Welling
Kladno
FC Pencin
Villefranche
08:00
Saint Priest
Hadley
08:00
Wingate & Finchley
Amiens
08:00
Boulogne
Schott Mainz
Hornau
West Brom
Mallorca
Karlbergs
IK Franke
Asteras Tripolis
08:00
Panetolikos
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Ter Leede
Noordwijk
Eemdijk
Sportlust
Baumberg
Fortuna Koln
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Gentofte-Vangede
Sundby
Kettering
Basford
Kidderminster
Newport
Magdeburg
Sampdoria
Queens Univ.
Glenavon
Waregem
Red Star
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Sparta Prague U19
Odense U19
Brackley
Northampton
Chippenham Town
09:00
Melksham
Wda Swiecie
09:00
Nielba Wagrowiec
Coagh Utd (Nir)
09:00
Ballymena
Hull City
Newcastle Utd
Portadown
09:00
Ballinamallard
TS Galaxy
Augsburg
Lisburn Rangers (Nir)
09:00
Ballymena
Roda
09:00
Waalwijk
Stockport
Stoke City
AZ Alkmaar
Atalanta
Weymouth
Bournemouth U21
Dordrecht
Aris
Brighton U21
09:00
Bromley
Jong Utrecht
Francs Borains
Doncaster
Middlesbrough
Hansa Rostock
Lazio
Al-Shahaniya
09:30
Dibba Al Hisn
Barry
09:30
Swansea U21
Hannover
Wolfsburg
Katwijk
Telstar
Spakenburg
09:30
GVVV
Briton Ferry
09:30
Worcester
Karlsruher
09:30
Strasbourg
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Preston
10:00
Fiorentina
Farnborough
10:00
Yeovil
Boavista
10:00
Arouca
Udinese
10:00
FC Koln
Sturm Graz
10:00
Grosuplje
Institute
10:00
Dungannon
Consett
10:00
Blyth Spartans
Fylde
10:00
Tranmere
Reading
10:00
QPR
Glebe
10:00
Carrick Rangers
Boreham Wood
10:00
Chelsea U21
Taby
10:00
Haninge
Lancing
10:00
Hastings
Crumlin United
10:00
Crusaders
AFC Wimbledon
10:00
Charlton
Rochdale
10:00
Carlisle
Grays
10:00
Ware
Burton
10:00
Port Vale
Thame
10:00
Banbury
Leiston
10:00
Kings Lynn
Dartford
10:00
Sutton
Alvechurch
10:00
Bedworth
Drutex-Bytovia
10:00
Stezyca
Rushall
10:00
West Brom U23
Halesowen
10:00
Hereford
Carshalton
10:00
Marlow
Wealdstone
10:00
Milton Keynes Dons
Marine
10:00
Widnes
Dorchester
10:00
Bemerton
Ashington
10:00
Workington
Mantova
10:00
Carpi
Salisbury
10:00
Woking
Harrogate
10:00
Lincoln City
Chertsey
10:00
Hampton & Richmond
Whyteleafe
10:00
Eastbourne
Merstham
10:00
Leatherhead
Dorking
10:00
Farnham
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
Tamworth
10:00
Stourbridge
Shrewsbury
10:00
Derby County
Hednesford
10:00
Newtown
Chorley
10:00
Liverpool U21
Witton
10:00
Lancaster
North Ferriby FC (Eng)
10:00
Farsley
Dundela
10:00
Linfield
Bath City
10:00
Bristol City U21
Quorn
10:00
Ossett United
St. Albans
10:00
Luton U21 (Eng)
Horndean
10:00
Bognor
Clitheroe
10:00
Accrington
York
10:00
Notts County
Peterborough Sports
10:00
Boston
Egham
10:00
Corinthian-Casuals
Blackpool
10:00
Sunderland
Coleraine
10:00
Annagh
Le Havre
Lorient
Radcliffe Borough
10:00
Oldham
Fleetwood Town
10:00
Hearts
Bootle
10:00
Bala
Swindon Supermarine
10:00
Evesham
Ipswich
10:00
Dusseldorf
Coventry Sphinx
10:00
Nuneaton
AFC Totton
10:00
Aldershot
Lommel SK
10:00
Al Ahli SC
Redditch
10:00
Walsall W.
Gloucester City
10:00
Haverfordwest
Bromsgrove
10:00
Solihull
Tamworth
10:00
Crewe
Larne
10:00
Rangers 2
Dagenham & Red.
10:00
Tottenham U21
Alton FC
10:00
Baffins Milton Rovers
Ballyclare
10:00
Glentoran
Rotherham
10:00
Sheffield United
Guiseley
10:00
Leeds U21
Bury Town
10:00
Ipswich U23
Torquay
10:00
Plymouth
Graafschap
10:00
Verl
Annan
10:00
Kilmarnock
Salford
Everton
Hanworth
10:00
Billericay
Chatham
10:00
Maidstone
Cinderford
10:00
Highworth
Whitehawk
10:00
Worthing
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Aveley
10:00
Colchester U21
South Shields
10:00
Grimsby Town
Scarborough Athletic
10:00
Sheffield Wed U21 (Eng)
Hartlepool
10:00
Sunderland U21
Chester
10:00
Altrincham
Wigan Athletic
10:00
Blackburn
Morpeth
10:00
Darlington
Dover
10:00
Tonbridge
Barrow
10:00
Real Union
Krotoszyn
10:00
Ostrovia (Pol)
Torino
10:00
Cremonese
Spennymoor
10:00
Whitby
Hornchurch
10:00
Barnet
Cliftonville
10:00
Southport
Wroxham
10:00
Cheshunt
Oss
10:00
Al Nasr
Ebbsfleet
10:00
Cambridge Utd
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
Rodopa Smolyan
10:00
Gigant Saedinenie
Caen
10:00
Quevilly Rouen
Stalybridge
10:00
Hyde
H&W Welders
10:00
Loughgall
St Etienne
10:30
Villarreal
Roda
10:30
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45
Sollentuna
Neom SC (Sau)
11:00
Al Kuwait
Maritsa Plovdiv
11:00
Svilengrad 1921 (Bul)
Andover Town
11:00
Lymington
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
Dolomiti Bellunesi
11:00
Padova
Bologna
11:00
Caldiero Terme (Ita)
Chateauroux
11:00
Troyes
Nantes
11:00
Dunkerque
Union Berlin
Rangers
Bavois
11:00
Lausanne II (Sui)
Mansfield
11:00
Oxford Utd
Versailles
11:00
UNFP
Smouha
11:00
Kazma SC
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Guingamp
11:00
Le Havre
Biala Podlaska
11:00
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Echallens
11:00
Vevey
Grenoble
11:00
Auxerre
Modena
11:00
SG City Nova
Rennes
11:00
Angers
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Utrecht
11:00
Lens
Bashkimi
11:30
Pobeda
Voska Sport
11:30
Suhareka
Sileks
11:30
Dubocica
Vardar Negotino
11:30
Borec
Bregalnica Stip
11:30
Osogovo
Slavia Prague U19
11:30
West Ham U19 (Eng)
Vardarski
11:30
Detonit Junior
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
RFC Liege
12:00
Maastricht
Aluminij
12:00
Dob
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
FK Vozdovac
12:00
Vrsac
Lusitania FC
12:00
Boavista
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
Oliveirense
12:00
FC Porto B
Atletico Madrid
12:00
Numancia
Lorient
12:00
Guingamp
Caldas
12:00
Mafra
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
Patro Eisden
12:00
Vukovar 91
PSV
Valencia
Rodez
12:00
St Etienne
Atletico CP
12:00
FC Barreirense
AS Roma
12:00
Toulouse
Tirsense
12:00
Salgueiros
Bourg Peronnas
12:00
Jura Sud
Marseille
12:00
Pau
Varazdin
12:00
Al-Raed
Caen
12:00
Le Havre
Clermont
12:00
Annecy
Heist
12:00
Lierse K.
HNK Gorica
12:30
Rudes
Sesvete
12:30
Dubrava
Amarante
12:30
Os Sandinenses
Lumezzane
12:30
Brescia
Atletico Arteixo
13:00
Dep. La Coruna B
Ponferradina
13:00
Tudelano
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Eldense
13:00
Real Oviedo
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Huesca
13:00
Osasuna B
Macva
13:00
Sloven Ruma
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Varzim
13:00
AD Marco 09
Chaves
Nacional
Nimes
13:00
Aubagne
Galatasaray
13:30
Parma
Temse
13:30
Gent U21
Malaga
13:30
Almeria
Alaves
Levante
Inter
Las Palmas
Tarazona
13:30
Zaragoza
Ourense CF
14:00
Ferrol
Merida AD
14:00
Betis B
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Getafe
14:00
Albacete
Vizela
14:00
Ferreira
Sabadell
14:00
Gimnastic
Valladolid
14:00
Burgos
Sporting
14:30
Athletic Bilbao
Portimonense
14:30
Benfica B
Verona
14:30
FeralpiSalo
Avellino
15:00
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham