Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Sesvete
Dubrava
KS Kuznia Ustron
Pniowek
Banik Most - Sous
Sokolov
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Stechovice
Kolin
Benatky
Meteor Prague
Cannes
Istres
Filiasi
FC U Craiova
Alcoyano
Seleccion AFE
Notec Czarnkow
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Admira Prague
Predni Kopanina
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Mezoturi
04:00
Szarvasi
Pribram
Petrin Plzen
Steaua Bucuresti
Alexandria
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Chernomorets 1919
Zagorets
Mioveni
Unirea Bascov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Vltavin
Zapy
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Pardubice B
Velka Bites
Sroda
Lech Poznan 2
CF Intercity
Southampton U18
I. Bratislava
Piestany
Juventus U23
Pro Vercelli
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Velke Hamry
04:30
Liberec B
Smederevo
Prijedor
Hostoun
Teplice B
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Neustadt
Ebreichsdorf
Espanyol
Girona
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2
Fremad Amager
Avarta
Elana Torun
Wikielec
Naesby
05:00
Marienlyst
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Montpellier
Southampton
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Jelenia Gora
Brzeg
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Nysa
Woliborz
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Pelikan
Blonianka Blonie
Suwalki
LKS Lomza
Uniao Lamas
Sanjoanense
Middelfart
Brabrand
Bielawa (Pol)
Police nad Metuji (Cze)
GKS Belchatow
Rakow 2
Mlawa
Olsztyn
Amorebieta
Castro
Liefering
Nice II (Fra)
Ceska Lipa
Oberlausitz
Jarocin
Ostrovia (Pol)
Igalo
Sloboda
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Kluczbork
Olawa (Pol)
Rosengard
IFK Trelleborg
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Vitre
Fougeres
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Satun Utd
Port MTI FC
Trofense
05:30
Academica
Shimizu
Reims
Plock 2
05:30
Hutnik Warszawa
Katwijk
HFC
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
AFC
Huizen
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Bristol Rovers
Portimonense
Pathum United
Kitchee
Real Oviedo B
Langreo
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Dordrecht
Shamal
Zawisza
Legia II
Ljungskile
FBK Karlstad
Santander
Eibar
Kobe
Tottenham
Utrecht
Lens
Aarhus Fremad
Lyseng
Coruxo FC
Lugo
AVS
Sporting Gijón
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Eskilsminne
Karlstad
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
TB Berlin
Polar Pinguin
Grom Nowy Staw (Pol)
Jeziorak
Skive
VSK Aarhus
Naestved
Helsingor
Rio Ave
Santa Clara
Young Boys
Thisted FC
Tondela
Covilha
Jong AZ
Genk U23
Angelholms
Hassleholms IF
Hammarby TFF
United Nordic
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Bischofswerdaer
Berliner AK 07
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Excelsior Maassluis
GOES
Tvaakers
Kongahalla
Willem II
Sparta Rotterdam
Atl. Paso
Tenerife
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Lunds
Olympic
Swansea
Vardar
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Blauw Geel
Eindhoven FC
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Torns
Ariana
Wehen
Metz
Darmstadt
Coventry
Colchester
Peterborough
Kaiserslautern
Munich 1860
Telstar
HFC
Norrby
Orebro Syr.
Crawley Town
Crystal Palace
Sroda
Legnica 2
Braunschweig
VfL Osnabruck
Braga B
Felgueiras
Moreirense
Penafiel
Chomutov
Usti nad Labem
Trollhattan
Vanersborgs IF
Folkestone
Margate
AB Copenhagen
08:00
Ariana
Saarbrucken
Hesperange
Cray Valley Paper Mills
Welling
Hadley
Wingate & Finchley
Schott Mainz
Hornau
Utrecht
Lens
Kladno
FC Pencin
West Brom
Mallorca
Karlbergs
IK Franke
Slough
Potters
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Boavista
08:00
Academico Viseu
Bovinghausen
Hohenlimburg
Southend
Gillingham
Estoril
Leiria
Mainz
Preussen Munster
Chambly
08:00
Chantilly
Vipers
08:00
Police FC
Stratford
08:00
Coventry U21
Falkenbergs
Kristianstads
Torslanda
08:00
Lindome
Energie Cottbus
Hannover II
Valenciennes
Helmond
AFC Stoneham
08:00
Ascot
SG Dynamo Dresden
Regensburg
RKAV Volendam
FC Volendam
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
Ingolstadt
Ulm
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Scunthorpe
Halifax
Den Haag
Deinze
Ilkeston
Anstey Nomads
Weston
Cardiff U21
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Leotar
08:00
Posusje
Walsall
Birmingham
Elversberg
Viktoria Koln
Bristol City
Exeter
Enfield Town
Hendon
Sozopol
08:00
Cherno More B
Eupen
Waalwijk
Maldon & Tiptree
Stortford
Mannheim
RWDM 47
Famalicao
Casa Pia
Kettering
Basford
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Ter Leede
Noordwijk
Eemdijk
Sportlust
Baumberg
Fortuna Koln
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Gentofte-Vangede
Sundby
Dordrecht
Aris
Brighton U21
Bromley
Jong Utrecht
Francs Borains
Doncaster
Middlesbrough
Bangor FC
Ballymacash
Hansa Rostock
Lazio
Magdeburg
Sampdoria
Kidderminster
Newport
Queens Univ.
Glenavon
Waregem
Red Star
Glebe
Carrick Rangers
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Sparta Prague U19
Odense U19
Brackley
Northampton
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
Hull City
Newcastle Utd
Portadown
Ballinamallard
TS Galaxy
Augsburg
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
Roda
09:00
Waalwijk
Stockport
Stoke City
AZ Alkmaar
Atalanta
Weymouth
Bournemouth U21
Briton Ferry
Worcester
Karlsruher
Strasbourg
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Barry
Swansea U21
Hannover
Wolfsburg
Katwijk
Telstar
Spakenburg
GVVV
Whitehawk
Worthing
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Aveley
Colchester U21
South Shields
Grimsby Town
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Hartlepool
Sunderland U21
Chester
Altrincham
Wigan Athletic
Blackburn
Morpeth
Darlington
Dover
Tonbridge
Barrow
Real Union
Krotoszyn
Ostrovia (Pol)
Torino
Cremonese
Spennymoor
Whitby
Hornchurch
Barnet
Cliftonville
Southport
Amiens
Boulogne
Wroxham
Cheshunt
Oss
Al Nasr
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
Rodopa Smolyan
Gigant Saedinenie
Caen
Quevilly Rouen
Stalybridge
Hyde
H&W Welders
Loughgall
Preston
Fiorentina
Farnborough
Yeovil
Boavista
10:00
Arouca
Udinese
FC Koln
Sturm Graz
Grosuplje
Institute
Dungannon
Consett
Blyth Spartans
Fylde
Tranmere
Reading
QPR
Boreham Wood
Chelsea U21
Eastbourne Borough
Charlton U21
Taby
Haninge
Lancing
Hastings
Crumlin United
Crusaders
AFC Wimbledon
Charlton
Rochdale
Carlisle
Grays
10:00
Ware
Burton
Port Vale
Thame
Banbury
Leiston
Kings Lynn
Dartford
Sutton
Alvechurch
Bedworth
Drutex-Bytovia
Stezyca
Rushall
West Brom U23
Halesowen
Hereford
Carshalton
Marlow
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Marine
Widnes
Dorchester
Bemerton
Ashington
Workington
Mantova
10:00
Carpi
Salisbury
Woking
Harrogate
Lincoln City
Chertsey
Hampton & Richmond
Whyteleafe
Eastbourne
Merstham
Leatherhead
Dorking
Farnham
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
Chippenham Town
Melksham
Tamworth
10:00
Stourbridge
Shrewsbury
Derby County
Hednesford
Newtown
Chorley
Liverpool U21
Witton
Lancaster
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Dundela
Linfield
Bath City
Bristol City U21
Quorn
Ossett United
Rizespor
Nice
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Horndean
Bognor
Clitheroe
Accrington
Walton & Hersham
Lewes
York
Notts County
Peterborough Sports
Boston
Egham
Corinthian-Casuals
Blackpool
Sunderland
Mansfield
Oxford Utd
Le Havre
Lorient
Coleraine
Annagh
Avro
Curzon
Radcliffe Borough
Oldham
Fleetwood Town
Hearts
Bootle
Bala
Swindon Supermarine
Evesham
Ipswich
Dusseldorf
Coventry Sphinx
Nuneaton
AFC Totton
10:00
Aldershot
Lommel SK
Al Ahli SC
Redditch
Walsall W.
Gloucester City
Haverfordwest
Bromsgrove
Solihull
Tamworth
10:00
Crewe
Larne
Rangers 2
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Alton FC
Baffins Milton Rovers
Macclesfield
Buxton
Ballyclare
Glentoran
Rotherham
Sheffield United
Guiseley
Leeds U21
Bury Town
Ipswich U23
Torquay
Plymouth
Graafschap
Verl
Annan
10:00
Kilmarnock
Chipstead
Sevenoaks
Cinderford
10:00
Highworth
Salford
Everton
Hanworth
Billericay
Chatham
Maidstone
St Etienne
Villarreal
Al-Shahaniya
Dibba Al Hisn
Roda
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
Sollentuna
Modena
SG City Nova
Rennes
Angers
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Neom SC (Sau)
Al Kuwait
Maritsa Plovdiv
Svilengrad 1921 (Bul)
Andover Town
11:00
Lymington
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
Dolomiti Bellunesi
Padova
Bologna
Caldiero Terme (Ita)
Chateauroux
Troyes
FC Bihor
Zalau
Nantes
Dunkerque
Graficar Beograd
FK Indjija
Union Berlin
Rangers
Bavois
Lausanne II (Sui)
Versailles
UNFP
Smouha
Kazma SC
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Guingamp
Le Havre
Biala Podlaska
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Echallens
11:00
Vevey
Grenoble
Auxerre
Bashkimi
Pobeda
Laval
Concarneau
Voska Sport
Suhareka
Sileks
Dubocica
Vardar Negotino
11:30
Borec
Mladost GAT
Radnicki Zrenjanin
Bregalnica Stip
Osogovo
Slavia Prague U19
West Ham U19 (Eng)
Vardarski
Detonit Junior
Varazdin
12:00
Al-Raed
Caen
12:00
Le Havre
Clermont
Annecy
Radnik Bijeljina
Sloga Doboj
Villefranche
Saint Priest
Heist
Lierse K.
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
Bastia
Rodez
RFC Liege
Maastricht
Aluminij
Dob
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
FK Vozdovac
Vrsac
Lusitania FC
12:00
Boavista
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
Oliveirense
12:00
FC Porto B
Atletico Madrid
Numancia
Lorient
Guingamp
Caldas
Mafra
OS Belenense
Torreense
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
Patro Eisden
Vukovar 91
PSV
Valencia
Siroki Brijeg
FK Igman Konjic
Rodez
12:00
St Etienne
Atletico CP
FC Barreirense
AS Roma
Toulouse
Tirsense
12:00
Salgueiros
Bourg Peronnas
Jura Sud
Marseille
Pau
Nimes
Aubagne
Asteras Tripolis
Panetolikos
HNK Gorica
12:30
Rudes
Amarante
12:30
Os Sandinenses
Lumezzane
Brescia
Macva
13:00
Sloven Ruma
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Varzim
13:00
AD Marco 09
Chaves
Nacional
Atletico Arteixo
13:00
Dep. La Coruna B
Ponferradina
13:00
Tudelano
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Eldense
13:00
Real Oviedo
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Huesca
13:00
Osasuna B
Tarazona
13:30
Zaragoza
Galatasaray
13:30
Parma
Temse
13:30
Gent U21
Malaga
13:30
Almeria
Alaves
Levante
Inter
Las Palmas
Sabadell
14:00
Gimnastic
Valladolid
14:00
Burgos
Ourense CF
14:00
Ferrol
Merida AD
14:00
Betis B
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Getafe
14:00
Albacete
Vizela
14:00
Ferreira
Verona
14:30
FeralpiSalo
Sporting
14:30
Athletic Bilbao
Portimonense
14:30
Benfica B
Avellino
15:00
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham