
Celta Vigo
İspanya La Liga
11:15AM
11:15AM

Real Betis
| 2026 | ||||
| |
Maç Özeti: Real Betis - Barcelona (2-5) | İspanya La Liga
Eki 17 | LaLiga
|
|||
| |
Maç Özeti: Real Betis - FC Porto (3-2) | Champions League
Eki 15 | Real Betis Balompié
|
|||
| |
Maç Özeti: Real Betis - Osasuna (5-2) | İspanya La Liga
Eki 11 | LaLiga
|
|||
| |
Maç Özeti: Deportivo La Coruna - Real Betis (1-1) | İspanya La Liga
Eyl 20 | LaLiga
|
|||
| |
Maç Özeti: Real Betis - Getafe (1-0) | İspanya La Liga
Eyl 17 | LaLiga
|
|||
| |
Maç Özeti: Villarreal - Real Betis (1-2) | İspanya La Liga
Eyl 14 | LaLiga
|
|||
| |
Maç Özeti: Lille - Real Betis (2-3) | Champions League
Eyl 9 | LOSC
|
|||
| |
Maç Özeti: Real Betis - Real Madrid (1-0) | İspanya La Liga
Eyl 4 | LaLiga
|
|||
| |
Maç Özeti: Levante - Real Betis (5-2) | İspanya La Liga
Ağu 29 | LaLiga
|
|||
| |
Maç Özeti: Valencia - Real Betis (0-1) | İspanya La Liga
Ağu 25 | LaLiga
|
|||
| |
Maç Özeti: Real Betis - Real Sociedad (1-0) | İspanya La Liga
Ağu 21 | LaLiga
|
|||
| |
Maç Özeti: Real Betis - Almeria (1-0) | Dostluk maçları
Ağu 3 | Real Betis Balompié
|
|||
| |
Maç Özeti: Real Betis - Lyon (4-0) | Dostluk maçları
Tem 29 | Real Betis Balompié
|
|||
| |
Highlights: Real Betis - Atletico Madrid (0-5) | Copa del Rey
Şub 5 | Real Federación Española Fútbol
|
|||
| |
Highlights: Real Betis - Elche (2-1) | Copa del Rey
Oca 14 | Real Federación Española Fútbol
|
|||
| Diğer videoları göster (+11) | ||||















