Leyma Coruna - Forca Lleida : ACB - כדורסל. איך לצפות בשידור חי בטלוויזיה או להזרים באינטרנט

Leyma Coruna - Forca Lleida

כדורסלכדורסל

ACB ACB

#17 Leyma Coruna
22 נוב
06:30
Forca Lleida #14
ACB
Last video highlights
2026
Youtube
סרטון ביצועים: Basquet Girona - Leyma Coruna (110-90) | ACB
18 אוק | ACB
Youtube
סרטון ביצועים: Tecnyconta Zaragoza - Forca Lleida (109-98) | ACB
18 אוק | ACB
Youtube
סרטון ביצועים: Obradoiro CAB - Forca Lleida (91-89) | ACB
11 אוק | ACB
Youtube
סרטון ביצועים: Leyma Coruna - Tecnyconta Zaragoza (71-92) | ACB
10 אוק | ACB
Youtube
סרטון ביצועים: Leyma Coruna - Bilbao (104-101) | ACB
4 אוק | ACB
Youtube
סרטון ביצועים: Forca Lleida - San Pablo Burgos (81-94) | ACB
4 אוק | ACB
Youtube
סרטון ביצועים: Valencia - Forca Lleida (100-105) | ACB
27 ספט | ACB
Youtube
סרטון ביצועים: Barcelona - Leyma Coruna (119-101) | ACB
26 ספט | ACB
Show other videos (+5)
Share with Friends
P W L PTS
1 Real Madrid 4 4 0
2 Baskonia 4 3 1
3 Breogan 4 3 1
4 Tenerife 4 3 1
5 Tecnyconta Zaragoza 4 3 1
6 Obradoiro CAB 4 3 0
7 Valencia 4 2 2
8 Joventut Badalona 4 2 2
9 San Pablo Burgos 5 2 3
10 Unicaja 4 2 2
11 Barcelona 4 2 2
12 Bilbao 4 2 1
13 Basquet Girona 4 2 2
14 Forca Lleida 4 1 3
15 MoraBanc Andorra 4 1 3
16 Murcia 4 1 3
17 Leyma Coruna 4 1 3
18 Manresa 5 0 5
21 נוב
יום שבת
San Pablo Burgos
San Pablo Burgos
12:00
Unicaja
Unicaja
Manresa
Manresa
13:30
MoraBanc Andorra
MoraBanc Andorra
Murcia
Murcia
15:00
Tecnyconta Zaragoza
Tecnyconta Zaragoza
22 נוב
יוֹם רִאשׁוֹן
Obradoiro CAB
Obradoiro CAB
06:00
Basquet Girona
Basquet Girona
Bilbao
Bilbao
06:00
Baskonia
Baskonia
Leyma Coruna
Leyma Coruna
06:30
Forca Lleida
Forca Lleida
Valencia
Valencia
11:00
Breogan
Breogan
Tenerife
Tenerife
12:00
Barcelona
Barcelona
Real Madrid
Real Madrid
13:00
Joventut Badalona
Joventut Badalona