Paphos - Žalgiris : Konferenčna liga, Četrtfinale - Nogomet. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Nogomet
Konferenčna liga
Deli s prijatelji
# |
|
Igralec |
Ekipa |
G |
POD |
1. |
. |
Eran Zahavi |
Maccabi Tel Aviv |
5 |
1 |
2. |
. |
Benjamin Nygren |
Nordsjaelland |
5 |
0 |
2. |
. |
Gift O. |
Gent |
5 |
0 |
4. |
. |
Aleksandar Cavric |
Slovan Bratislava |
4 |
2 |
5. |
. |
Dor Peretz |
Maccabi Tel Aviv |
4 |
1 |
5. |
. |
Jakub Piotrowski |
Ludogorets |
4 |
1 |
5. |
. |
Yazici Y. |
Lille |
4 |
1 |
8. |
. |
Hans Vanaken |
Club Brugge KV |
4 |
0 |
8. |
. |
Rodriguez T. |
Club Brugge KV |
4 |
0 |
8. |
. |
Bruno Petkovic |
Dinamo Zagreb |
4 |
0 |
8. |
. |
Omar Marmoush |
Eintracht Frankfurt |
4 |
0 |
12. |
. |
Tarik Tissoudali |
Gent |
3 |
2 |
13. |
. |
Michy Batshuayi |
Fenerbahce |
3 |
1 |
13. |
. |
Tomas Chory |
Plzen |
3 |
1 |
13. |
. |
Cuypers H. |
Gent |
3 |
1 |
13. |
. |
Gorbach I. |
FK Zorya Luhansk |
3 |
1 |
13. |
. |
Pavlidis E. |
AZ Alkmaar |
3 |
1 |
13. |
. |
Amahl William Pellegrino |
Bodo/Glimt |
3 |
1 |
13. |
. |
Luca Ranieri |
Fiorentina |
3 |
1 |
20. |
. |
Rasmussen C. |
Nordsjaelland |
3 |
0 |
KF Ballkani
Hamrun
Differdange
Ordabasy
Virtus
Flora
Struga
Pyunik Yerevan
Riga FC
Slask Wroclaw
Dinamo Batumi
Decic
AEK Athens FC
Inter Escaldes
Cliftonville
Auda
KuPS
Tromso
Saburtalo Tbilisi
Partizani
Žalgiris
Paphos
Mlada Boleslav
Transinvest
Milsami
FC Astana
Noah
Sliema
Ilves
Austria Vienna
FC Copenhagen
Magpies
SumQayit
Fehervar FC
Zira
DAC Dunajska Streda
Go Ahead Eagles
Brann
Omonia
Torpedo Kutaisi
Zimbru Chisinau
Ararat-Armenia
Hapoel Beer Sheva
Cherno More
Zurich
Shelbourne
Dudelange
Hacken
Brondby
KF Llapi
Olimpija Ljubljana
Zhytomyr
Djurgarden
Niedercorn
Ostrava
FC Urartu
Dnipro-1
Puskas Academy
Guimaraes
Floriana
Maccabi Haifa
Sabah Baku
CFR Cluj
Neman
CSKA 1948 Sofia
Buducnost
Basaksehir
La Fiorita
Radnicki 1923
Mornar Bar
Paks
AEK Larnaca
St. Gallen
Tobol
Osijek
Levadia
Gent
Vikingur
Maribor
CS U. Craiova
Legia
Caernarfon
Valur
St. Mirren
Vikingur Reykjavik
Egnatia Rrogozhine
St. Patricks
Vaduz
Hajduk Split
HB Torshavn
Zrinjski
Bravo Kostel
Stjarnan
Paide
FK Sarajevo
Trnava
Breidablik
Drita
Drita
11:00AM
Breidablik
Flora
12:00PM
Virtus
Pyunik Yerevan
12:00PM
Struga
Hamrun
2:00PM
KF Ballkani
Mornar Bar
2:45PM
Radnicki 1923
Decic
3:00PM
Dinamo Batumi
Auda
1:00PM
Cliftonville
Hacken
1:00PM
Dudelange
Fehervar FC
1:00PM
SumQayit
Austria Vienna
2:30PM
Ilves
Trnava
2:30PM
FK Sarajevo
FC Astana
10:00AM
Milsami
Ararat-Armenia
11:00AM
Zimbru Chisinau
Ordabasy
11:00AM
Differdange
FC Urartu
11:00AM
Ostrava
KF Llapi
11:00AM
Brondby
Bravo Kostel
11:30AM
Zrinjski
AEK Larnaca
12:00PM
Paks
Levadia
12:00PM
Osijek
Paphos
12:00PM
Žalgiris
Zhytomyr
12:00PM
Olimpija Ljubljana
Tobol
12:00PM
St. Gallen
Sabah Baku
12:00PM
Maccabi Haifa
Transinvest
12:00PM
Mlada Boleslav
Paide
12:30PM
Stjarnan
Inter Escaldes
12:30PM
AEK Athens FC
Niedercorn
1:00PM
Djurgarden
Sliema
1:00PM
Noah
Magpies
1:00PM
FC Copenhagen
CS U. Craiova
1:00PM
Maribor
Brann
1:00PM
Go Ahead Eagles
Torpedo Kutaisi
1:00PM
Omonia
Tromso
1:00PM
KuPS
Cherno More
1:30PM
Hapoel Beer Sheva
Vaduz
1:30PM
St. Patricks
Vikingur
1:45PM
Gent
Partizani
2:00PM
Saburtalo Tbilisi
Neman
2:00PM
CFR Cluj
Slask Wroclaw
2:30PM
Riga FC
DAC Dunajska Streda
2:30PM
Zira
La Fiorita
2:45PM
Basaksehir
Shelbourne
2:45PM
Zurich
St. Mirren
2:45PM
Valur
Caernarfon
2:45PM
Legia
Egnatia Rrogozhine
3:00PM
Vikingur Reykjavik
Puskas Academy
3:00PM
Dnipro-1
Buducnost
3:00PM
CSKA 1948 Sofia
HB Torshavn
3:00PM
Hajduk Split
Floriana
3:15PM
Guimaraes