Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
14:34
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Nazareno Malegarie - Isao Kobayashi : Pancrase - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Nazareno Malegarie - Isao Kobayashi
MMA
Pancrase
Main Event
Studio Coast | Tokyo
Nazareno Malegarie
El Tigre
Isao Kobayashi
Argentina
Japan
26 Svi
03:00
Pobjednik
Round 5 - Decision (Unanimous)
Prati
Prati
29-5-0
REKORD
23-5-0
17%
KO/TKO
39%
59%
SUB
9%
24%
DEC
43%
172 cm
VISINA
172 cm
65 kg
TEŽINA
65 kg
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Draw
[10-05-2018] Steven Siler
Professional Fighters League - PFL 8: 2018 Season PFL Playoffs 1
Krug 2 | 5:00
Win DQ
Koyomi Matsushima [04-15-2018]
Pancrase 295 - Sunabe vs. Murofushi
Krug 1 | 4:34
Loss UD
[07-19-2018] Andre Harrison
Professional Fighters League - PFL 4: 2018 Regular Season
Krug 3 | 5:00
Win UD
Yusuke Kasuya [12-10-2017]
Pancrase - 292
Krug 3 | 5:00
Win UD
[06-07-2018] Marcos Galvao
Professional Fighters League - PFL 1: 2018 Regular Season
Krug 3 | 5:00
Loss Decision
Kyle Aguon [08-20-2017]
Pancrase - 289
Krug 3 | 5:00
Win Submission
[03-12-2017] Issei Tamura
Pancrase - 285
Krug 1 | 2:50
Win TKO
Marko Burusic [04-23-2017]
Pancrase - 286
Krug 2 | 4:34
Win UD
[10-28-2016] Jose Carlos Soares
Smash - Smash Fight 4
Krug 3 | 5:00
Win UD
Hiroyuki Takaya [12-18-2016]
Pancrase - 283
Krug 3 | 5:00
Win UD
[10-02-2016] Guy Delumeau
Pancrase - 281
Krug 3 | 5:00
Win Decision
Yutaka Saito [09-19-2016]
Vale Tudo Japan - VTJ 8th
Krug 5 | 5:00
Pancrase
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
301
Pancrase 304
Pancrase 305
Pancrase 309
Pancrase 310
Pancrase 312
26 Svi
Nedjelja
Nazareno Malegarie
Isao Kobayashi
Round 5 - Decision (Unanimous)
Toru Ogawa
Round 3 - Decision (Unanimous)
Mamoru Yamaguchi
Hidekazu Fukushima
Takeshi Kasugai
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yuki Kondo
Round 3 - Decision (Unanimous)
Akihiro Gono
Issei Tamura
Kazumasa Majima
Round 3 - Submission
Yuta Miyazawa
Round 3 - Decision (Split)
Takafumi Ato
Yuichi Ohashi
Round 1 - TKO
Bakytbek Duishobaev
Katsushi Sugiyama
Round 1 - TKO
Yusuke Kawanago
Shuhei Sakano
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yuki Kosaka
Nobuhisa Kudo
Sho Sekihara
Kaneaki Watanabe
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yasutaka Kato
Sve MMA borbe
Danenberg vs. Ahaggan
Glory 65
16 Svi
|
Dome de Paris | Paris
Anjos vs. Lee
UFC FN 152
18 Svi
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Palmer vs. Gilpin
PFL 2
22 Svi
|
Wintrust Arena Chicago | Chicago, IL
Flowers vs. Johnson
AFC 148
22 Svi
|
Alaska Airlines Center | Anchorage
Souza vs. Gane
TKO 48
23 Svi
|
L'Olympia | Quebec
Jaynes vs. Warfield
WXC 78
29 Svi
|
Crystal Gardens | Southgate, MI
Carter vs. Barnett
CW 105
30 Svi
|
Braehead Arena | Glasgow
Gustafsson vs. Smith
UFC Fight Night 153
31 Svi
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Lins vs. Ishii
PFL 3
5 Lip
|
Wintrust Arena Chicago | Chicago, IL
Vegh vs. Zwicker
Oktagon 12
7 Lip
|
Festhalle | Frankfurt
Trybala vs. Najman
FFF 1
7 Lip
|
CRS Hall | Zielona Gora
Cejudo vs. Moraes
UFC 238
8 Lip
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
14:34