Prometheus - Buducnost : Eurocup - Košarka

Prometheus - Buducnost

KošarkaKošarka

Eurocup Eurocup

#6 Prometheus
25 Sij
Završeno

81:72

Buducnost #4
Eurocup
Posljednji video sažeci
Youtube
Highlights: Buducnost - FMP Beograd (84-58) | ABA League
4 Vel | ABA liga j.t.d.
Youtube
Highlights: Buducnost - London Lions (78-68) | Eurocup
1 Vel | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Hamburg - Prometheus (103-105) | Eurocup
31 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Cedevita Olimpija - Buducnost (58-80) | ABA League
29 Sij | ABA liga j.t.d.
Youtube
BANG! Delivery by Edin Atić! (Cedevita Olimpija – Budućnost VOLI, 29.1.2023)
29 Sij | ABA liga j.t.d.
Youtube
Highlights: Prometheus - Buducnost (81-72) | Eurocup
25 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: MZT Skopje - Buducnost (86-90) | ABA League
21 Sij | ABA liga j.t.d.
Youtube
Highlights: Gran Canaria - Prometheus (91-72) | Eurocup
18 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Buducnost - Slask Wroclaw (82-71) | Eurocup
18 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Buducnost - Crvena zvezda mts (56-76) | ABA League
15 Sij | ABA liga j.t.d.
Pokaži još ostale (+7)
Podijeli sa prijateljima
Izravni prijenos utakmice Prometheus i Buducnost pratite uživo na Sportklub 1 (Srijeda, 25. Siječanj u  18:30).
Izravni prijenos utakmice Prometheus i Buducnost pratite uživo na Sportklub 1 (Srijeda, 25. Siječanj u 18:30).

Prometheus

81:72

Buducnost


Postave
1
SAD
Anthony Cowan Jr.
Trae Bell-Haynes
SAD
2
22
SAD
Dustin Hogue
J.J.
SAD
17
98
Litva
Arnoldas Kulboka
Alpha Kaba
Litva
7
7
Grčka
Vassilis Mouratos
Petar Popovic
Grčka
30
15
SAD
Simpson T.
Cameron Reynolds
SAD
1

Zamjene
4
Portoriko
Conditt G.
Edin Atic
Portoriko
5
2
Srbija
Nemanja Dangubic
Igor Drobnjak
Srbija
22
8
Grčka
Nikos Gikas
Green E.
Grčka
32
12
Grčka
Angelos Lagios
Marko Jagodic-Kuridza
Grčka
21
5
Grčka
Plotas N.
Kamenjas K.
Grčka
34
80
Grčka
Giorgos Tanoulis
Aleksandar Lazic
Grčka
13
32
SAD
Joe Thomasson
Suad Sehovic
SAD
4

Treneri
Grčka
Christopoulos Y.
Jovanovic V.
Grčka
Group B O P I Bod
1 Gran Canaria 13 11 2
2 Turk Telekom 14 10 4
3 Hapoel Tel-Aviv 13 9 4
4 Buducnost 13 8 5
5 Paris 13 8 5
6 Prometheus 13 8 5
7 London Lions 13 5 8
8 Hamburg 13 4 9
9 Trento 14 2 12
10 Slask Wroclaw 13 1 12
24 Sij
Utorak
Hapoel Tel-Aviv
Hapoel Tel-Aviv
84 : 82
Turk Telekom
Turk Telekom
Venezia
Venezia
95 : 90
Cluj Napoca
Cluj Napoca
London Lions
London Lions
57 : 60
Gran Canaria
Gran Canaria
25 Sij
Srijeda
Bursaspor
Bursaspor
92 : 94
Prometey
Prometey
Lietkabelis
Lietkabelis
92 : 88
JL Bourg
JL Bourg
Prometheus
Prometheus
81 : 72
Buducnost
Buducnost
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
64 : 100
Hamburg
Hamburg
Paris
Paris
86 : 75
Trento
Trento
Joventut Badalona
Joventut Badalona
96 : 91
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
Brescia
Brescia
72 : 85
Ulm
Ulm