Galatasaray
12:00PM
Prometheus
Szombathely
12:00PM
Reggiana
Unicaja
12:00PM
Szczecin
Peristeri
12:00PM
Murcia
Reggiana
12:00PM
Lietuvos Rytas
Saint Quentin
12:00PM
Kolossos Rhodes
Manisa
12:00PM
Murcia
Peristeri
12:00PM
Manisa
AEK Athens
12:00PM
VEF Riga
Galatasaray
12:00PM
Vechta
Szombathely
12:00PM
Slask Wroclaw
Murcia
12:00PM
Manisa
Reggiana
12:00PM
Szombathely
Igokea
12:00PM
Nanterre
Slask Wroclaw
12:00PM
Lietuvos Rytas
Manisa
12:00PM
Peristeri
Vechta
12:00PM
Galatasaray
Peristeri
12:00PM
FMP Beograd
AEK Athens
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Hapoel Holon
12:00PM
Igokea
Tenerife
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Murcia
12:00PM
FMP Beograd
Vechta
12:00PM
Prometheus
Reggiana
12:00PM
Slask Wroclaw
Igokea
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Slask Wroclaw
12:00PM
Szombathely
Manisa
12:00PM
FMP Beograd
Nanterre
12:00PM
Hapoel Holon
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Tenerife
Chemnitz
12:00PM
Manresa
Hapoel Holon
12:00PM
Nanterre
Tenerife
12:00PM
Saint Quentin
Manresa
12:00PM
Tortona
VEF Riga
12:00PM
AEK Athens
Lietuvos Rytas
12:00PM
Szombathely
Kolossos Rhodes
12:00PM
Tenerife
Tenerife
12:00PM
Kolossos Rhodes
Nanterre
12:00PM
Igokea
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Saint Quentin
Chemnitz
12:00PM
Tortona
Slask Wroclaw
12:00PM
Reggiana
Hapoel Holon
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Manresa
12:00PM
Chemnitz
VEF Riga
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Lietuvos Rytas
12:00PM
Reggiana
Kolossos Rhodes
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Szczecin
12:00PM
Unicaja
Igokea
12:00PM
Hapoel Holon
Tortona
12:00PM
Manresa
Nanterre
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Kolossos Rhodes
FMP Beograd
12:00PM
Murcia
Kolossos Rhodes
12:00PM
Saint Quentin
Murcia
12:00PM
Peristeri
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Hapoel Holon
Lietuvos Rytas
12:00PM
Slask Wroclaw
Szczecin
12:00PM
Oostende
Tortona
12:00PM
Chemnitz
Oostende
12:00PM
Unicaja
FMP Beograd
12:00PM
Peristeri
Saint Quentin
12:00PM
Tenerife
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
AEK Athens
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Igokea
Prometheus
12:00PM
Galatasaray
FMP Beograd
12:00PM
Manisa
Szombathely
12:00PM
Lietuvos Rytas
Unicaja
12:00PM
Oostende
Oostende
12:00PM
Szczecin
Saint Quentin
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
VEF Riga
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Nanterre
Prometheus
12:00PM
Vechta