Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
23:21
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Leonardo Damiani - Ibrahim Mane : ARES Fighting Championship - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Leonardo Damiani - Ibrahim Mane
MMA
ARES Fighting Championship
Main Event
Dome de Paris | Paris
Leonardo Damiani
Puppy
Ibrahim Mane
Ibra Kumite
Italija
Francuska
9 Ožu
14:00
Pobjednik
Round 1 KO (Head Kick and Punches)
Prati
Prati
10-3-0
REKORD
7-1-0
20%
KO/TKO
57%
60%
SUB
29%
20%
DEC
14%
177 cm
VISINA
-
77 kg
TEŽINA
83 kg
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Loss Decision
[03-01-2024] Daniel Skibinski
Hybrid MMA 3 - Pila
Krug 3 | 5:00
Win KO
Leonardo Damiani [03-09-2023]
Ares FC 13 - Ares Fighting Championship 13: Lapilus vs. Beltran
Krug 1 | 2:49
Loss KO
[03-09-2023] Ibrahima Mane
Ares FC 13 - Ares Fighting Championship 13: Lapilus vs. Beltran
Krug 1 | 2:49
Win Submission
Yassin Najid [11-03-2022]
Ares FC 9 - Ares Fighting Championship 9: Lapilus vs. Ayoub 2
Krug 1 | 2:19
Loss UD
[11-03-2022] Laureano Staropoli
Ares FC 9 - Ares Fighting Championship 9: Lapilus vs. Ayoub 2
Krug 3 | 5:00
Win UD
Magomed Ayskhanov [06-25-2022]
Ares FC 7 - Ares Fighting Championship 7
Krug 3 | 5:00
Win UD
[05-20-2022] Muslim Tulshaev
Ares FC 6 - Ares Fighting Championship 6
Krug 3 | 5:00
Win UD
Artur Sviridov [11-06-2021]
Brave CF 55 - Brave Combat Federation 55
Krug 3 | 5:00
Loss UD
[12-11-2021] Jamie Richardson
CW 132 - Cage Warriors 132
Krug 3 | 5:00
Loss KO
Nursultan Ruziboev [03-11-2021]
Brave CF 47 - Brave Combat Federation 47: Asian Domination
Krug 1 | 3:12
Win Submission
[02-06-2021] Marco Saccaro
The Golden Cage 3 - Damiani vs. Saccaro
Krug 2 | 4:35
Win UD
David Jacobsson [09-24-2020]
Brave CF 42 - Brave Combat Federation 42
Krug 3 | 5:00
ARES Fighting Championship
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
Ares FC 11
Ares FC 12
Ares FC 13
Ares FC 14
Ares FC 15
Ares FC 17
Ares FC 19
9 Ožu
Četvrtak
David-Tonatiuh Crol
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Hasni Mohammadi
Emmanuel Dawa
Bout #5
Karim Rabei
Robert Valentin
Bout #6
Pietro Penini
Leonardo Damiani
Ibrahim Mane
Round 1 KO (Head Kick and Punches)
Sve MMA borbe
Harris vs. Gonzales
CW 149
2 Ožu
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Zurcher vs. Evans
2023 - Week 6
2 Ožu
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Kristofic vs. Lohore
Oktagon 40
3 Ožu
|
Fortuna Arena | Prague
Jones vs. Gane
UFC 285
3 Ožu
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Kasanganay vs. ElSeady
2023 - Week 7
9 Ožu
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Nurmagomedov vs. Henderson
Bellator 292
9 Ožu
|
3Arena | Dublin
Fernando vs. Silva
LFA 154
9 Ožu
|
Horseshue Casino | Hammond
Guih vs. Gahadza
HMMA 7
10 Ožu
|
Paris
Yan vs. Dvalishvili
UFC Fight Night 221
10 Ožu
|
Kingdom Arena | Riyadh
Oleksiejczuk vs. Abdurzakov
FEN 45
10 Ožu
|
Ostroda
Fishgold vs. Kepa
LFL 8
11 Ožu
|
Mediahaven | Amsterdam
Machado vs. McCormack
Invicta FC 52
14 Ožu
|
Memorial Hall, Kansas City
Martin vs. Rodriguez
LUX 31
16 Ožu
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Louis vs. Laia
2023 - Week 8
16 Ožu
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Eskiev vs. Ruchala
KSW 80
16 Ožu
|
Paris
Lima vs. Silva
Shooto 116
16 Ožu
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Vucenic vs. Ferranti
CW 150
16 Ožu
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Tena vs. Burgos
Tena vs Burgos
17 Ožu
|
Cisneros Studios | Miami, FL
Machaev vs. Olzhabay
UEA Warriors 39
17 Ožu
Rideout vs. Luciano
Eternal MMA 74
17 Ožu
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Dajcman vs. Simion
VFN 6
17 Ožu
Edwards vs. Usman
UFC 286
17 Ožu
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
23:21