Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
18:55
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Oban Elliott - Preston Parsons : UFC - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Oban Elliott - Preston Parsons
MMA
UFC
Welterweight
Co-op Live | Manchester
Oban Elliott
The Welsh Gangster
Preston Parsons
Pressure
Wales
SAD
27 Srp
22:00
Pobjednik
Round 3 Decision (Unanimous)
Prati
Prati
8-2-0
REKORD
11-4-0
25%
KO/TKO
0%
38%
SUB
82%
38%
DEC
18%
180 cm
VISINA
180 cm
77 kg
TEŽINA
77 kg
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Win UD
[02-17-2024] Valentine Woodburn
UFC 298 - Volkanovski vs. Topuria
Krug 3 | 5:00
Win UD
Matthew Semelsberger [01-13-2024]
UFC Fight Night 234 - Ankalaev vs. Walker 2
Krug 3 | 5:00
Win UD
[04-29-2023] James Sheehan
CW 153 - Cage Warriors 153: Dublin
Krug 3 | 5:00
Loss Decision
Trevin Giles [03-25-2023]
UFC on ESPN 43 - Vera vs. Sandhagen
Krug 3 | 5:00
Win UD
[11-04-2022] Sean McCormac
CW 145 - Cage Warriors 145
Krug 3 | 5:00
Win UD
Evan Elder [04-23-2022]
UFC Fight Night 205 - Lemos vs. Andrade
Krug 3 | 5:00
Win UD
[08-13-2022] Matthew Bonner
CW 142 - Cage Warriors 142
Krug 3 | 5:00
Loss TKO
Daniel Rodriguez [07-17-2021]
UFC on ESPN 26 - Makhachev vs. Moises
Krug 1 | 3:47
Win Submission
[05-28-2022] Herkus Lukosiunas
CW 138 - Cage Warriors 138
Krug 1 | 2:37
Win Submission
Jeff Peterson [06-05-2021]
Combat Night - Combat Night Pro 22
Krug 2 | 2:25
Loss TKO
[12-10-2021] Madars Bertholds-Fleminas
CW 131 - Cage Warriors 131
Krug 2 | 4:15
Win Submission
Wesley Golden [12-12-2020]
Combat Night - Combat Night Pro 19
Krug 1 | 4:42
UFC
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
UFC 302
UFC 303
UFC 304
UFC 305
27 Srp
Subota
Leon Edwards
Belal Muhammad
Round 5 Decision (Unanimous)
Tom Aspinall
Round 1 TKO (Punches)
Curtis Blaydes
Bobby Green
Paddy Pimblett
Round 1 Technical Submission (Triangle Choke)
Muhammad Mokaev
Round 3 Decision (Unanimous)
Manel Kape
Arnold Allen
Round 3 Decision (Unanimous)
Giga Chikadze
Nathaniel Wood
Round 3 Decision (Unanimous)
Daniel Pineda
Molly McCann
Bruna Brasil
Round 3 Decision (Unanimous)
Caolan Loughran
Bantamweight
Ramon Taveras
Michael Parkin
Round 1 KO (Punches)
Lukasz Brzeski
Oban Elliott
Round 3 Decision (Unanimous)
Preston Parsons
Christian Leroy Duncan
Gregory Rodrigues
Round 3 Decision (Unanimous)
Sam Patterson
Round 1 Submission (Arm-Triangle Choke)
Kiefer Crosbie
Shauna Bannon
Bantamweight
Ravena Oliveira
Modestas Bukauskas
Round 3 Submission (Arm-Triangle Choke)
Marcin Prachnio
Sve MMA borbe
Pawlak vs. Janikowski
KSW 96
19 Srp
|
Tarnow
Malekpour vs. Leblond
CW 174
19 Srp
|
Breahead Arena | Glasgow
Paradeiser vs. Torres
Oktagon 59
19 Srp
|
Rudolf Weber Arena | Oberhausen
Lemos vs. Jandiroba
UFC ON ESPN 60
19 Srp
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Vigil vs. Wright
Fury FC 94
20 Srp
|
Imagen Venues | Houston, TX
Bellandi vs. Roos
CW 175
24 Srp
|
Breahead Arena | Glasgow
Aounallah vs. Arato
HMMA 19
24 Srp
|
BEC Arena, Manchester
Watley vs. Forest
CFFC 133
25 Srp
|
Florida State Fairgrounds Hall | Tampa, FL
Goltsov vs. Johnson
2024 - PFL 7
1 Kol
|
Hard Rock Live | Florida
Brooks vs. Balart
One On Prime 24
1 Kol
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Kuziutina vs. Ellen
LFA 189
1 Kol
|
Ginasio de Polvilho | Cajamar
Flores vs. Marquez
LUX 044
1 Kol
|
Fronton | Mexico City
Sandhagen vs. Nurmagomedov
UFC ON ABC 7
2 Kol
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Michael vs. Plessis
EFC 116
7 Kol
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Maia vs. Cantuaria
Invicta FC 56
8 Kol
|
Stockyards Center | Denver
Gavashelishvili vs. Shukataev
Brave CF 84
8 Kol
|
Burgas
Sianos vs. Thompson
Babilon MMA 46
8 Kol
|
Miedzyzdroje
Tybura vs. Spivak
UFC ON ESPN 61
9 Kol
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
18:55