Hamrun - KF Ballkani : Konferencijska liga, Četvrtfinale - Nogomet. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Nogomet
Konferencijska liga
Podijeli sa prijateljima
# |
|
Igrač |
Tim |
G |
A |
1. |
. |
Eran Zahavi |
Maccabi Tel Aviv |
5 |
1 |
2. |
. |
Benjamin Nygren |
Nordsjaelland |
5 |
0 |
2. |
. |
Gift O. |
Gent |
5 |
0 |
4. |
. |
Aleksandar Cavric |
Slovan Bratislava |
4 |
2 |
5. |
. |
Dor Peretz |
Maccabi Tel Aviv |
4 |
1 |
5. |
. |
Jakub Piotrowski |
Ludogorets |
4 |
1 |
5. |
. |
Yazici Y. |
Lille |
4 |
1 |
8. |
. |
Hans Vanaken |
Club Brugge KV |
4 |
0 |
8. |
. |
Rodriguez T. |
Club Brugge KV |
4 |
0 |
8. |
. |
Bruno Petkovic |
Dinamo Zagreb |
4 |
0 |
8. |
. |
Omar Marmoush |
Eintracht Frankfurt |
4 |
0 |
12. |
. |
Tarik Tissoudali |
Gent |
3 |
2 |
13. |
. |
Michy Batshuayi |
Fenerbahce |
3 |
1 |
13. |
. |
Tomas Chory |
Plzen |
3 |
1 |
13. |
. |
Cuypers H. |
Gent |
3 |
1 |
13. |
. |
Gorbach I. |
FK Zorya Luhansk |
3 |
1 |
13. |
. |
Pavlidis E. |
AZ Alkmaar |
3 |
1 |
13. |
. |
Amahl William Pellegrino |
Bodo/Glimt |
3 |
1 |
13. |
. |
Luca Ranieri |
Fiorentina |
3 |
1 |
20. |
. |
Rasmussen C. |
Nordsjaelland |
3 |
0 |
KF Ballkani
Hamrun
Differdange
Ordabasy
Virtus
Flora
Struga
Pyunik Yerevan
Riga FC
Slask Wroclaw
Dinamo Batumi
Decic
AEK Athens FC
Inter Escaldes
Cliftonville
Auda
KuPS
Tromso
FC Copenhagen
Magpies
Ilves
Austria Vienna
SumQayit
Fehervar FC
Milsami
FC Astana
Noah
Sliema
Mlada Boleslav
Transinvest
Saburtalo Tbilisi
Partizani
Žalgiris
Paphos
Go Ahead Eagles
Brann
Zira
DAC Dunajska Streda
Omonia
Torpedo Kutaisi
Zimbru Chisinau
Ararat-Armenia
Brondby
KF Llapi
Ostrava
FC Urartu
Hapoel Beer Sheva
Cherno More
Guimaraes
Floriana
Djurgarden
Niedercorn
Olimpija Ljubljana
Zhytomyr
Dudelange
Hacken
Dnipro-1
Puskas Academy
Zurich
Shelbourne
Maccabi Haifa
Sabah Baku
CSKA 1948 Sofia
Buducnost
CFR Cluj
Neman
Basaksehir
La Fiorita
Osijek
Levadia
Paks
AEK Larnaca
Radnicki 1923
Mornar Bar
St. Gallen
Tobol
Gent
Vikingur
Maribor
CS U. Craiova
Vikingur Reykjavik
Egnatia Rrogozhine
St. Patricks
Vaduz
Legia
Caernarfon
Valur
St. Mirren
Hajduk Split
HB Torshavn
FK Sarajevo
Trnava
Stjarnan
Paide
Zrinjski
NK Bravo
Breidablik
Drita
Drita
11:00
Breidablik
Flora
12:00
Virtus
Pyunik Yerevan
12:00
Struga
Hamrun
14:00
KF Ballkani
Mornar Bar
14:45
Radnicki 1923
Decic
15:00
Dinamo Batumi
Hacken
13:00
Dudelange
Auda
13:00
Cliftonville
Fehervar FC
13:00
SumQayit
Austria Vienna
14:30
Ilves
Trnava
14:30
FK Sarajevo
FC Astana
10:00
Milsami
FC Urartu
11:00
Ostrava
Ordabasy
11:00
Differdange
KF Llapi
11:00
Brondby
Ararat-Armenia
11:00
Zimbru Chisinau
NK Bravo
11:30
Zrinjski
AEK Larnaca
12:00
Paks
Zhytomyr
12:00
Olimpija Ljubljana
Paphos
12:00
Žalgiris
Sabah Baku
12:00
Maccabi Haifa
Tobol
12:00
St. Gallen
Transinvest
12:00
Mlada Boleslav
Levadia
12:00
Osijek
Inter Escaldes
12:30
AEK Athens FC
Paide
12:30
Stjarnan
Magpies
13:00
FC Copenhagen
Niedercorn
13:00
Djurgarden
Brann
13:00
Go Ahead Eagles
Tromso
13:00
KuPS
Sliema
13:00
Noah
CS U. Craiova
13:00
Maribor
Torpedo Kutaisi
13:00
Omonia
Cherno More
13:30
Hapoel Beer Sheva
Vaduz
13:30
St. Patricks
Vikingur
13:45
Gent
Partizani
14:00
Saburtalo Tbilisi
Neman
14:00
CFR Cluj
Slask Wroclaw
14:30
Riga FC
DAC Dunajska Streda
14:30
Zira
Shelbourne
14:45
Zurich
St. Mirren
14:45
Valur
La Fiorita
14:45
Basaksehir
Caernarfon
14:45
Legia
Puskas Academy
15:00
Dnipro-1
Egnatia Rrogozhine
15:00
Vikingur Reykjavik
Buducnost
15:00
CSKA 1948 Sofia
HB Torshavn
15:00
Hajduk Split
Floriana
15:15
Guimaraes