Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
6:52 PM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Vitaliy Yakimenko - Farid Alibabazade : Fight Exclusive Night - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Vitaliy Yakimenko - Farid Alibabazade
MMA
Fight Exclusive Night
Title fight - Flyweight
Hala Mosir | Pila
Vitaliy Yakimenko
Farid Alibabazade
Ukrajina
Azerbejdžan
Svi 17
2:00 PM
Pobjednik
Round 1 Submission (Rear-Naked Choke)
Prati
Prati
8-1-0
REKORD
3-0-0
38%
KO/TKO
67%
38%
SUB
0%
25%
DEC
33%
65 in
VISINA
-
123 lbs
TEŽINA
123 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Win TKO
[02-17-2024] Ismail Haidari
FEN 52 - Lazarz vs. Szewczyk 2
Krug 2 | 1:48
Win Submission
Albert Akhmaev [12-23-2023]
Octagon Promotion - Octagon 53: Brito vs. Aitkul
Krug 3 | 2:07
Win Submission
[12-05-2023] Maysara Mohamed
Brave CF 77 - Brave Combat Federation 77
Krug 1 | 2:10
Loss Decision
Ruslan Satiev [11-17-2023]
One Championship - One Friday Fights 41
Krug 3 | 5:00
Win TKO
[08-26-2023] Piotr Kaminski
FEN 49 - Zielinski vs. Kraska
Krug 2 | 2:35
Win Submission
Alisher Gabdullin [03-22-2023]
Octagon Promotion - Octagon 43: Akylbek uulu vs. Aidinov
Krug 2 | 4:12
Win UD
[04-23-2023] Mohammed Farhad
Brave CF 70 / WFC 25 - Brave Combat Federation 70 / World Freefight Challenge 25
Krug 3 | 5:00
Win UD
Bakhodir Bakiev [01-07-2023]
Muradov Professional League - MPL 7: Mamadzhanov vs. Isaev
Krug 3 | 5:00
Win TKO
[12-18-2021] Albert Meliksetian
Professional Fighter League Storm - Fighting Night Storm 2
Krug 1 | 2:50
Win TKO
Arzu Karimov [11-19-2022]
Freon - Fight For Glory
Krug 1 | 0:00
Win UD
[09-25-2021] Albert Meliksetian
WWFC 20 - World Warriors Fighting Championship 20
Krug 3 | 5:00
Loss UD
Yakov Ekimov [02-20-2021]
MMA Series 26 - Fight Riot
Krug 3 | 5:00
Fight Exclusive Night
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
FEN 31
FEN 41
FEN 44
FEN 44
FEN 45
FEN 46
FEN 47
FEN 48
FEN 49
FEN 50
FEN 53
FEN 54
FEN 55
Svi 17
Petak
Vitaliy Yakimenko
Round 1 Submission (Rear-Naked Choke)
Farid Alibabazade
Maxim Grabovich
Round 3 Decision (Unanimous)
Gracjan Wyroslak
Jan Cieplowski
Round 1 Submission (Rear-Naked Choke)
Thiago Nogueira de Freitas
Lukasz Olech
Round 1 Submission (Rear-Naked Choke)
Delan Monte
Sve MMA borbe
Badat vs. Oliveira
EFC 113
Svi 8
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Al-Qahtani vs. Bendaoud
2024 - PFL Mena 1
Svi 9
|
Hard Rock Live | Florida
Bartosinski vs. Grzebyk
KSW 94
Svi 10
|
Tarnow
Ndebele vs. Torres
Brave CF 82
Svi 10
|
Burgas
Lewis vs. Nascimento
UFC ON ESPN 56
Svi 10
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Dixon vs. Macklin
Fury FC 90
Svi 11
|
Imagen Venues | Houston, TX
Mix vs. Magomedov
Fury FC 90
Svi 16
|
Pechanga Arena | San Diego, CA
Diaz vs. Lewis
LFA 184
Svi 16
|
Ginasio de Polvilho | Cajamar
Barboza vs. Murphy
UFC Fight Night 241
Svi 17
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Hardwick vs. Mohsen
CW 172
Svi 24
|
Breahead Arena | Glasgow
Bandel vs. Lohore
Brave CF 83
Svi 24
|
Burgas
Otalora vs. Cabral
AFL 34
Svi 24
|
Barcelona
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
6:52 PM