Toggle navigation
Huis
Kalender
Gratis mobiele app
Live streams
Hoogtepunten
Gratis widgets
Contacteer ons
Live Sports TV-gids
| Mis nooit meer een live wedstrijd!
Mobiele app
Hoogtepunten
Kalender
Alle
Station
Gids
Liga
Team
14:32
Alle
Station
Gids
Liga
Team
Mark Kinsella - Oban Elliott : Cage Warriors - MMA. Live tv kijken, online livestreams
Mark Kinsella - Oban Elliott
MMA
Cage Warriors
Bout #1
York Hall | London
Mark Kinsella
Oban Elliott
The Welsh Gangster
Engeland
Wales
19 mrt
17:00
Winnaar
Volgen
Volgen
1-2-0
RECORD
8-2-0
0%
KO/TKO
25%
0%
SUB
38%
100%
DEC
38%
-
HEIGHT
180 cm
77 kg
WEIGHT
77 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Laatste gevechten
Win UD
[02-16-2019] Thomas Wojtyna
CW 101 - Cage Warriors 101
Ronde 3 | 5:00
Win UD
Valentine Woodburn [02-17-2024]
UFC 298 - Volkanovski vs. Topuria
Ronde 3 | 5:00
Loss Decision
[02-24-2018] Andreas Trikomitis
CW 90 - Cage Warriors 90
Ronde 3 | 5:00
Win UD
James Sheehan [04-29-2023]
CW 153 - Cage Warriors 153: Dublin
Ronde 3 | 5:00
Loss UD
[02-25-2017] Mick Stanton
Shinobi War 10 - Evolution
Ronde 3 | 3:00
Win UD
Sean McCormac [11-04-2022]
CW 145 - Cage Warriors 145
Ronde 3 | 5:00
Win UD
Matthew Bonner [08-13-2022]
CW 142 - Cage Warriors 142
Ronde 3 | 5:00
Win Submission
Herkus Lukosiunas [05-28-2022]
CW 138 - Cage Warriors 138
Ronde 1 | 2:37
Loss TKO
Madars Bertholds-Fleminas [12-10-2021]
CW 131 - Cage Warriors 131
Ronde 2 | 4:15
Cage Warriors
Share with Friends
Strijd kaart
Other MMA Events
CW 97
CW 98
CW 99
CW 100
CW 101
CW 102
CW 103
CW 104
CW 105
CW 106
CW Unplugged 2
CW 107
CW 108
CW 109
CW 110
CW 111
CW 112
MFP
CW 114
CW 115
CW 117
CW 118
CW 119
CW 120
CW 121
CW 122
CW 128
CW 129
CW 131
CW 132
CW 133
CW 134
CW 135
CW 136
CW 137
CW 138
CW 139
CW 140
CW 141
CW 142
CW 143
CW 144
CW 145
CW 149
CW 150
CW 151
CW 152
CW 153
CW 154
CW 155
CW 156
CW 157
CW 158
CW 159
CW 160
CW 161
CW 162
CW 163
CW 164
CW 165
CW 166
CW 167
CW 168
CW 169
CW 170
CW 171
CW 172
CW 173
CW 174
CW 175
19 mrt
vrijdag
Agy Sardari
Round 5 Decision (Split)
Donovan Desmae
Jack Cartwright
Round 4 Disqualification (Headbutts)
Sylwester Miller
James Webb
Matthew Bonner
Round 2 TKO (Punches)
Madars Bertholds-Fleminas
Jack Grant
Round 2 Submission (Anaconda Choke)
Ian Garry
Round 2 KO (Head Kick)
Rostem Akman
Bryan Creighton
Josh Reed
Round 1 TKO (Punches and Knee)
Omeil Brown
Joshua Onwardi
Mark Kinsella
Oban Elliott
Alle MMA-wedstrijden
Huckbody vs. Jeffery
CFFC 93
11 mrt
|
Florida State Fairgrounds Hall | Tampa, FL
Dobson vs. Graf
LFA 101
11 mrt
|
Seneca Niagara Resort & Casino | Niagara Falls, NY
Woodburn vs. Amos
PRO 20
12 mrt
|
Caribe Royale Orlando | Orlando, FL
Edwards vs. Muhammad
UFC Fight Night 187
12 mrt
|
Etihad Arena | Yas Island
Richardson vs. Kauppinen
CW 120
17 mrt
|
BEC Arena, Manchester
Djiroun vs. Makhazhiev
Brave CF 48
17 mrt
Jenkins vs. Medina
Eternal 57
18 mrt
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Filho vs. Johns
MFP
18 mrt
|
Seneca Niagara Resort & Casino | Niagara Falls, NY
Pudzianowski vs. Dia
KSW 59
19 mrt
|
Atlas Arena | Lodz
Brunson vs. Holland
UFC ON ESPN 21
19 mrt
|
Etihad Arena | Yas Island
Charriere vs. Vucenic
CW 122
19 mrt
|
BEC Arena, Manchester
Togo vs. Hill
Eternal 58
19 mrt
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Torres vs. Santella
Brave CF 49
24 mrt
Noblitt vs. Asher
Titan FC 68
25 mrt
|
Fencing Pavilion | Santo Domingo
Froes vs. Khasbulaev
ACA 120
25 mrt
|
St. Petersburg
Carlyle vs. Dagvadorj
LFA 103
25 mrt
|
Seneca Niagara Resort & Casino | Niagara Falls, NY
Miocic vs. Ngannou
UFC 260
26 mrt
|
Co-op Live | Manchester
Al-Silawi vs. Naurdiev
Brave CF 50
31 mrt
Kies uw tijdzone
Tijdzone
Tijd
14:32