Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
11:08 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Derrick Lewis - Marcos Rogerio de Lima : UFC - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Derrick Lewis - Marcos Rogerio de Lima
MMA
UFC
Prelims - Heavyweight
Vivint Arena | Salt Lake City, Utah
Derrick Lewis
The Black Beast
Marcos Rogerio de Lima
Pezao
SAD
Brazil
Srp 29
9:00 PM
Pobjednik
Round 1 TKO (Punches)
Prati
Prati
27-12-0
REKORD
21-9-1
81%
KO/TKO
67%
4%
SUB
14%
15%
DEC
19%
75 in
VISINA
73 in
265 lbs
TEŽINA
260 lbs
79 in
DOHVAT
-
43 in
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Loss UD
[11-04-2023] Jailton Almeida
UFC Fight Night 231 - Almeida vs. Lewis
Krug 5 | 5:00
Loss TKO
Derrick Lewis [07-29-2023]
UFC 291 - Poirier vs. Gaethje 2
Krug 1 | 0:33
Win TKO
[07-29-2023] Marcos Rogerio de Lima
UFC 291 - Poirier vs. Gaethje 2
Krug 1 | 0:33
Win UD
Waldo Cortes-Acosta [04-29-2023]
UFC on ESPN 45 - Song vs. Simon
Krug 3 | 5:00
Loss Submission
[02-04-2023] Sergey Spivak
UFC Fight Night 218 - Lewis vs. Spivak
Krug 1 | 3:05
Win Submission
Andrei Arlovski [10-29-2022]
UFC Fight Night 213 - Kattar vs. Allen
Krug 1 | 1:50
Loss TKO
[07-30-2022] Sergei Pavlovich
UFC 277 - Pena vs. Nunes 2
Krug 1 | 0:55
Loss UD
Blagoy Ivanov [05-07-2022]
UFC 274 - Oliveira vs. Gaethje
Krug 3 | 5:00
Loss KO
[02-12-2022] Tai Tuivasa
UFC 271 - Adesanya vs. Whittaker 2
Krug 2 | 1:40
Win TKO
Ben Rothwell [11-13-2021]
UFC Fight Night 197 - Holloway vs. Rodriguez
Krug 1 | 0:32
Win KO
[12-18-2021] Chris Daukaus
UFC Fight Night 199 - Lewis vs. Daukaus
Krug 1 | 3:36
Win UD
Maurice Greene [05-08-2021]
UFC on ESPN 24 - Rodriguez vs. Waterson
Krug 3 | 5:00
|
|
DRUŠTVENI MEDIJI
UFC
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
Srp 30
Nedjelja
Dustin Poirier
Justin Gaethje
Round 2 KO (Head Kick)
Srp 29
Subota
Jan Blachowicz
Alex Pereira
Round 3 Decision (Split)
Stephen Thompson
Michel Pereira
Tony Ferguson
Bobby Green
Round 3 Technical Submission (Arm-Triangle Choke)
Michael Chiesa
Kevin Holland
Round 1 Submission (Brabo Choke)
Trevin Giles
Gabriel Bonfim
Round 1 Submission (Guillotine Choke)
Derrick Lewis
Round 1 TKO (Punches)
Marcos Rogerio de Lima
Roman Kopylov
Round 2 KO (Head Kick)
Claudio Ribeiro
Jake Matthews
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Darrius Flowers
C.J. Vergara
Round 3 Decision (Unanimous)
Vinicius Salvador
Matthew Semelsberger
Uros Medic
Round 3 TKO (Spinning Backfist and Punches)
Miranda Maverick
Round 3 Submission (Armbar)
Priscila Cachoeira
Sve MMA borbe
Stanton vs. Webb
CW 157
Srp 20
|
Braehead Arena | Glasgow
Aspinall vs. Tybura
UFC Fight Night 224
Srp 21
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Nunes vs. Elpidio
UWC 46
Srp 27
|
Zonkey Arena | Tijuana
Bouchelaghem vs. Locicero
HMMA 10
Srp 27
|
Arena Futuroscope | Poitiers
Haque vs. Martignoni
CW 158
Srp 28
|
Braehead Arena | Glasgow
Sanikidze vs. Keita
Oktagon 45
Srp 28
|
Festhalle | Frankfurt
Pitbull vs. Souza
Rizin 2
Srp 28
|
Accor Arena | Paris
Mazo vs. Lavado
LFA 164
Kol 3
|
LA, California
Lineker vs. Kim
One On Prime 13
Kol 3
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Jenkins vs. Pinedo
PFL 7 - 2023 Playoffs
Kol 3
|
The Green Halls | Riyadh
Sandhagen vs. Font
UFC ON ESPN 50
Kol 4
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Almeida vs. Fernando
2023 - Week 1
Kol 7
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Lamprecht vs. Hlongwa
EFC 106
Kol 9
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Delgado vs. Rivero
LUX 035
Kol 10
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Storley vs. Ward
Bellator 298
Kol 10
|
Accor Arena | Paris
Gasanov vs. Abdurahmanov
ACA 161
Kol 10
|
St. Petersburg
Torres vs. Ndebele
Brave 74
Kol 11
|
Cote Dor | St. Pierre
Luque vs. Anjos
UFC ON ESPN 51
Kol 11
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
11:08 AM