Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
KS Kuznia Ustron (Pol)
4:00AM
Pniowek
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Stechovice
Kolin
Steaua Bucuresti
Alexandria
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Radzionkow
Mikolow (Pol)
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Pribram
Petrin Plzen
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Cannes
Istres
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Chernomorets 1919 (Bul)
Zagorets
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Filiasi
FC U Craiova
Alcoyano
Seleccion AFE
Admira Prague
Predni Kopanina
Mioveni
Unirea Bascov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Banik Most - Sous
Sokolov
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
CF Intercity
Southampton U18
Smederevo
Prijedor
Hostoun
Teplice B
Juventus U23
Pro Vercelli
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
I. Bratislava
Piestany
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Sroda
Lech Poznan 2
Pardubice B
Velka Bites
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Espanyol
Girona
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Ceska Lipa
Oberlausitz
Kluczbork
Olawa (Pol)
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Nysa
Woliborz
Montpellier
Southampton
Korona Kielce 2 (Pol)
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Mlawa
Olsztyn
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Suwalki
LKS Lomza
Neustadt
Ebreichsdorf
Pelikan
Blonianka Blonie
Rosengard
IFK Trelleborg
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Amorebieta
Castro
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2 (Pol)
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Uniao Lamas
Sanjoanense
Middelfart
Brabrand
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Vitre
Fougeres
Igalo
Sloboda
Fremad Amager
Avarta
Katwijk
HFC
Shimizu
Reims
Trofense
5:30AM
Academica
Plock 2 (Pol)
5:30AM
Hutnik Warszawa
Satun Utd
Port MTI FC
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Aarhus Fremad
Lyseng
Dordrecht
Shamal
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak (Pol)
Utrecht
Lens
Coruxo FC
Lugo
Ljungskile
FBK Karlstad
AFC
Huizen
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Naestved
Helsingor
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Santander
Eibar
Pathum United
Kitchee
Real Oviedo B
Langreo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
AVS
Sporting de Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Tondela
Covilha
TB Berlin
Polar Pinguin
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Zawisza (Pol)
Legia II
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Skive
VSK Aarhus
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Jong AZ
Genk U23
Swansea
Vardar
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse (Ger)
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Angelholms
Hassleholms IF
Atl. Paso
Tenerife
Torns
Ariana
Tvaakers
Kongahalla
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Wehen
Metz
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Willem II
Sparta Rotterdam
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Lunds
Olympic
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Blauw Geel
Eindhoven FC
Excelsior Maassluis
GOES
Crawley Town
Crystal Palace
Kaiserslautern
Munich 1860
Sroda
Legnica 2
Telstar
HFC
Colchester
Peterborough
Braunschweig
VfL Osnabruck
Darmstadt
Coventry
Norrby
Orebro Syr.
Slough
Potters
Valenciennes
Helmond
Famalicao
Casa Pia
SG Dynamo Dresden
Regensburg
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Laval
8:00AM
Concarneau
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Leotar
8:00AM
Posusje (Bih)
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Folkestone
Margate
Maldon & Tiptree
Stortford
Southend
Gillingham
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
Kladno
FC Pencin
RKAV Volendam
Volendam
Chomutov
Usti nad Labem
Enfield Town
Hendon
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Sozopol
8:00AM
Cherno More B (Bul)
West Brom
Mallorca
Ilkeston
Anstey Nomads
Schott Mainz
Hornau
Energie Cottbus
Hannover II
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Elversberg
Viktoria Koln
Vipers
8:00AM
Police FC
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Mainz
Preussen Munster
Scunthorpe
Halifax
Cray Valley Paper Mills
Welling
Utrecht
Lens
Estoril
Leiria
Ingolstadt
Ulm
Braga B
Felgueiras
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Mannheim
RWDM 47
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Torslanda
8:00AM
Lindome
Eupen
Waalwijk
Karlbergs
IK Franke
Bristol City
Exeter
Bastia
8:00AM
Rodez
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Walsall
Birmingham
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Trollhattan
Vanersborgs IF
Falkenbergs
Kristianstads
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Moreirense
Penafiel
Chambly
8:00AM
Chantilly
Den Haag
Deinze
Saarbrucken
Hesperange
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Kettering
Basford
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Baumberg
Fortuna Koln
Eemdijk
Sportlust
Stockport
Stoke City
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Hansa Rostock
Lazio
Hull City
Newcastle Utd
Weymouth
Bournemouth U21
AZ Alkmaar
Atalanta
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
TS Galaxy
Augsburg
Kidderminster
Newport
Bangor FC
Ballymacash (Nir)
Waregem
Red Star
Brackley
Northampton
Magdeburg
Sampdoria
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Portadown
Ballinamallard
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
Roda
9:00AM
Waalwijk
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19 (Den)
Dordrecht
Aris
Glebe
Carrick Rangers
Jong Utrecht
Francs Borains
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
GVVV
Barry
Swansea U21
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
Strasbourg
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Chertsey
Hampton & Richmond
Oss
10:00AM
Al Nasr
Dorking
Farnham
Gloucester City
Haverfordwest
Boavista
10:00AM
Arouca
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Le Havre
Lorient
Leiston
Kings Lynn
Coventry Sphinx
Nuneaton
Ballyclare
Glentoran
Rushall
West Brom U23
Ashington
Workington
Hornchurch
Barnet
Udinese
FC Koln
Peterborough Sports
Boston
Dover
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Bootle
Bala
Whitehawk
Worthing
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Horndean
Bognor
Chester
Altrincham
Crumlin United
Crusaders
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
Salford
Everton
Aveley
Colchester U21
Sturm Graz
Grosuplje
Boreham Wood
Chelsea U21
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Quorn
Ossett United
Preston
Fiorentina
Dundela
Linfield
Mansfield
Oxford Utd
Walton & Hersham
Lewes
Guiseley
Leeds U21
Swindon Supermarine
Evesham
H&W Welders
Loughgall
Chorley
Liverpool U21
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Fylde
Tranmere
Salisbury
Woking
Amiens
Boulogne
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Halesowen
Hereford
Bromsgrove
Solihull
Wigan Athletic
Blackburn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie (Bul)
Marine
Widnes
Radcliffe Borough
Oldham
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Eastbourne Borough
Charlton U21
Taby
Haninge
Macclesfield
Buxton
Cliftonville
Southport
Dartford
Sutton
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Egham
Corinthian-Casuals
Barrow
Real Union
Burton
Port Vale
Witton
Lancaster
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Mantova
10:00AM
Carpi
Reading
QPR
AFC Wimbledon
Charlton
Shrewsbury
Derby County
Lommel SK
Al Ahli SC
Hanworth
Billericay
Institute
Dungannon
Clitheroe
Accrington
De Graafschap
Verl
Redditch
Walsall W.
Farnborough
Yeovil
Bath City
Bristol City U21
Tamworth
10:00AM
Crewe
Bury Town
Ipswich U23
Wroxham
Cheshunt
Merstham
Leatherhead
South Shields
Grimsby Town
Dorchester
Bemerton
Alton FC
Baffins Milton Rovers (Eng)
Spennymoor
Whitby
Avro (Eng)
Curzon
Harrogate
Lincoln City
Chippenham Town
Melksham
Ipswich
Dusseldorf
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Rochdale
Carlisle
Fleetwood Town
Hearts
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Thame
Banbury
Rizespor
Nice
Carshalton
Marlow
York
Notts County
Morpeth
Darlington
Alvechurch
Bedworth
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Hartlepool
Sunderland U21
Lancing
Hastings
Coleraine
Annagh
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Torino
10:00AM
Cremonese
Blackpool
Sunderland
Torquay
Plymouth
Caen
Quevilly Rouen
Chatham
Maidstone
Consett
Blyth Spartans
Rotherham
Sheffield United
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Stalybridge
Hyde
Hednesford
Newtown
Larne
Rangers 2
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Modena
11:00AM
SG City Nova (Ita)
Andover Town
11:00AM
Lymington
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Rennes
11:00AM
Angers
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Union Berlin
Rangers
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Versailles
11:00AM
UNFP
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00AM
Padova
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Echallens
11:00AM
Vevey
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino (Mkd)
11:30AM
Borec
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Voska Sport (Mkd)
11:30AM
Suhareka
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Marseille
12:00PM
Pau
Clermont
12:00PM
Annecy
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac (Srb)
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Heist
12:00PM
Lierse K.
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
PSV
Valencia
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Caldas
12:00PM
Mafra
Lorient
12:00PM
Guingamp
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Rodez
12:00PM
St Etienne
Aluminij
12:00PM
Dob
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Nimes
1:00PM
Aubagne
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Atletico Arteixo (Esp)
1:00PM
Dep. La Coruna B
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Chaves
Nacional
Alaves
Levante
Malaga
1:30PM
Almeria
Galatasaray
1:30PM
Parma
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Inter
Las Palmas
Temse
1:30PM
Gent U21
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Ferreira
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Valladolid
2:00PM
Burgos
Getafe
2:00PM
Albacete
Merida AD
2:00PM
Betis B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham