Presov
L. Mikulas
Galanta
Petrzalka Akademia
Pohronie
Podkonice
Energetik-BGU
Smorgon
Kamaz
Chernomorets Novorossijsk
Orlova
Vitkovice
FK Chayka
Neftekhimik
Neman
Slutsk
Vratimov
Frydlant n. O.
Zbrojovka Brno B
Rosice
Zlicin
Admira Prague B (Cze)
KAC 1909
Annabichler
Motorlet Prague
Prepere
Pardubice B
Zivanice
Pisek
Taborsko B
Neratovice
Velke Hamry
Slovan Bratislava B
Sered
FK Turnov
Jablonec B
Gedania Gdansk (Pol)
Stolem Gniewino (Pol)
Otrokovice
Prostejov
PEPO
MyPa
HFK Olomouc
Tasovice
Budaorsi SC
ESMTK Budapest
Brezice
Ljubljana Svoboda
Velvary
Prestice
Nagykanizsa
Koprivnica
Hodonin
Bzenec
Saburtalo Tbilisi
FC Gareji Sagarejo (Geo)
Isloch Minsk
Naftan
Debrecen II
Korosladany MSK
Ceska Lipa
Varnsdorf
Warta Sieradz
Radomsko
Gjovik-Lyn
Ham-Kam
Kuchl
Wals-Grunau
Wehen
Schott Mainz
Hranice
Vsechovice
Lisen
Jihlava
Hatvan
Erdi
Zizkov
Plzen B
Usti nad Labem
Pribram
Ishoj IF
Bronshoj
Samorin
Povazska Bystrica
Start Brno
Velke Mezirici
Eskilsminne
Olympic
Unia Turza Slaska
FK Frydek-Mistek
Ferencvaros II (Hun)
Bekescsaba 1912
Stal Krasnik
Swidniczanka Swidnik
Velim (Cze)
Predni Kopanina
Ljungskile
Trollhattan
Zawisza (Pol)
Wda Swiecie
Kauno Zalgiris
BE1 NFA
Nielba Wagrowiec
Notec Czarnkow
BK Frem
Hellerup
KS Wieczysta Krakow (Pol)
Bielsko-Biala
Nurnberg II
Aalen
Dziugas Telsiai
Atmosfera
Brabrand
Thisted FC
Falkenbergs
Tvaakers
Vltavin
Kladno
Valasske Mezirici
Nove Sady
Memmingen
Schwaben Augsburg
Suduva
Jelgava
Hodmezovasarhely FC
1910 Oradea (Rou)
Fana
Loddefjord
Angelholms
IFK Hassleholm
Dunaivtsi
Kudrivka
Unicov
Blansko
Nafta
NK Polet
Jonkopings
Lindome
Assyriska FF
Enskede
Komaromi VSE
Komarno
Kalju
FK Liepaja
Beltinci
Fuzinar
Castkovce
Puchov
Rosengard
IFK Trelleborg
Lunds
Hassleholms IF
Bohunice
Polna
Szeged II
Mohacsi
Tarup-Paarup
Naesby
Lyn
Notodden
Burghausen
Schalding
Biala Podlaska
Grodzisk M.
Vranov
Trebisov
Slavia Mozyr
Volna Pinsk
Pitea (Swe)
Umea FC
Vasalunds
Stockholm Internazionale
Liberec B
Dukla Prague B
Metta/LU
Siauliai FA
Wiener Viktoria
SV Donau
Brno
Sigma Olomouc B
Mjondalen
Honefoss
Sandviken
IFK Stocksund
Kaposvar
PTE-PEAC
Stutt. Kickers
Wurzburger Kickers
Asko Kottmannsdorf
SV Arnoldstein
Simmeringer
UFC Tadten
SU Tillmitsch
Gralla
Abdish-Ata
Rodina Moscow
Uhersky Brod
Vsetin
Sonnenhof Grossaspach
Mainz II
Brann 2
Viking 2
Myjava
Vyskov
Young Boys
Holstebro
Vaajakoski (Fin)
JJK Jyvaskyla
FC 08 Homburg
Eintracht Frankfurt II (Ger)
Lokomotiv Moscow
FK Rostov
Admira
Leobendorf
Kromeriz
Zlin B
Primorje
Grosuplje
Torslanda
Ahlafors IF
Chernomorets Novorossijsk
Vladikavkaz
Viking
Tromso
Dinamo Minsk
Isloch Minsk
Wienerberger
Vosendorf
Dynamo Moscow
CSKA Moscow
Zdar na Sazavou
Hlinsko
Start
Egersunds
Levadia U21
Skanstes
Dobrovice
Spoje Prague
Frohnleiten
Stadtwerke Bruck/Mur
Usti nad Orlici
Vrchovina
Weindorf
SV Wildon
Vlasim
Chrudim
ND Gorica
Bilje
Znojmo
Stara Rise
USVS Rudersdorf
Neuberg
Atlantis (Fin)
JaPS
Csornai
Raca