Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Filiasi
FC U Craiova
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Cannes
Istres
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Alcoyano
Seleccion AFE
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Pribram
Petrin Plzen
Steaua Bucuresti
Alexandria
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Admira Prague
Predni Kopanina
Chernomorets 1919
Zagorets
Mioveni
Unirea Bascov
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
CF Talavera
Atl. Madrid B
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
KS Kuznia Ustron
4:00AM
Pniowek
Banik Most - Sous
Sokolov
Stechovice
Kolin
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Smederevo
Prijedor
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Hostoun
Teplice B
Pardubice B
Velka Bites
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Juventus U23
Pro Vercelli
Sroda
Lech Poznan 2
CF Intercity
Southampton U18
I. Bratislava
Piestany
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Fremad Amager
Avarta
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
GKS Belchatow
Rakow 2
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Liefering
Nice II (Fra)
Neustadt
Ebreichsdorf
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Kluczbork
Olawa (Pol)
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Amorebieta
Castro
Igalo
Sloboda
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Espanyol
Girona
Montpellier
Southampton
Middelfart
Brabrand
Nysa
Woliborz
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Pelikan
Blonianka Blonie
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2
Uniao Lamas
Sanjoanense
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Suwalki
LKS Lomza
Elana Torun
Wikielec
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Jelenia Gora
Brzeg
Mlawa
Olsztyn
Rosengard
IFK Trelleborg
Vitre
Fougeres
Ceska Lipa
Oberlausitz
Trofense
5:30AM
Academica
Satun Utd
Port MTI FC
Plock 2
5:30AM
Hutnik Warszawa
Shimizu
Reims
Katwijk
HFC
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Santander
Eibar
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Ljungskile
FBK Karlstad
AFC
Huizen
Pathum United
Kitchee
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Tondela
Covilha
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Real Oviedo B
Langreo
Zawisza
Legia II
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Naestved
Helsingor
AVS
Sporting Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Dordrecht
Shamal
Skive
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
Lyseng
Coruxo FC
Lugo
TB Berlin
Polar Pinguin
Utrecht
Lens
Jong AZ
Genk U23
Atl. Paso
Tenerife
Torns
Ariana
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Wehen
Metz
Lunds
Olympic
Swansea
Vardar
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Excelsior Maassluis
GOES
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Tvaakers
Kongahalla
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Willem II
Sparta Rotterdam
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Angelholms
Hassleholms IF
Blauw Geel
Eindhoven FC
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Braunschweig
VfL Osnabruck
Kaiserslautern
Munich 1860
Telstar
HFC
Colchester
Peterborough
Norrby
Orebro Syr.
Darmstadt
Coventry
Crawley Town
Crystal Palace
Sroda
Legnica 2
Utrecht
Lens
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Chambly
8:00AM
Chantilly
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
Bastia
8:00AM
Rodez
Energie Cottbus
Hannover II
Elversberg
Viktoria Koln
Bovinghausen
Hohenlimburg
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Eupen
Waalwijk
Vipers
8:00AM
Police FC
Den Haag
Deinze
Famalicao
Casa Pia
Folkestone
Margate
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Mainz
Preussen Munster
Maldon & Tiptree
Stortford
Karlbergs
IK Franke
Ilkeston
Anstey Nomads
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Laval
8:00AM
Concarneau
OS Belenense
8:00AM
Torreense
RKAV Volendam
FC Volendam
Sozopol
8:00AM
Cherno More B
Scunthorpe
Halifax
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Trollhattan
Vanersborgs IF
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
West Brom
Mallorca
Walsall
Birmingham
SG Dynamo Dresden
Regensburg
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Bristol City
Exeter
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Cray Valley Paper Mills
Welling
Estoril
Leiria
Enfield Town
Hendon
Falkenbergs
Kristianstads
Chomutov
Usti nad Labem
Leotar
8:00AM
Posusje
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Ingolstadt
Ulm
Mannheim
RWDM 47
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Slough
Potters
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Southend
Gillingham
Schott Mainz
Hornau
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Moreirense
Penafiel
Valenciennes
Helmond
Kladno
FC Pencin
Weston
Cardiff U21
Torslanda
8:00AM
Lindome
Saarbrucken
Hesperange
Braga B
Felgueiras
Ter Leede
Noordwijk
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Eemdijk
Sportlust
Gentofte-Vangede
Sundby
Baumberg
Fortuna Koln
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Kettering
Basford
Glebe
Carrick Rangers
TS Galaxy
Augsburg
Dordrecht
Aris
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Brackley
Northampton
Roda
9:00AM
Waalwijk
Stockport
Stoke City
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
Hull City
Newcastle Utd
Weymouth
Bournemouth U21
Portadown
Ballinamallard
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
Bangor FC
Ballymacash
Waregem
Red Star
Jong Utrecht
Francs Borains
AZ Alkmaar
Atalanta
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19
Hansa Rostock
Lazio
Magdeburg
Sampdoria
Kidderminster
Newport
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Queens Univ.
Glenavon
Hannover
Wolfsburg
Katwijk
Telstar
Spakenburg
GVVV
Barry
Swansea U21
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Karlsruher
Strasbourg
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Alton FC
Baffins Milton Rovers
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Mansfield
Oxford Utd
Mantova
10:00AM
Carpi
Boreham Wood
Chelsea U21
Barrow
Real Union
Burton
Port Vale
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Carshalton
Marlow
Boavista
10:00AM
Arouca
Aveley
Colchester U21
Coventry Sphinx
Nuneaton
Chorley
Liverpool U21
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Amiens
Boulogne
Clitheroe
Accrington
Graafschap
Verl
Coleraine
Annagh
Chertsey
Hampton & Richmond
Lommel SK
Al Ahli SC
Dover
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Halesowen
Hereford
Farnborough
Yeovil
Ipswich
Dusseldorf
Hednesford
Newtown
Larne
Rangers 2
Quorn
Ossett United
Horndean
Bognor
Caen
Quevilly Rouen
Udinese
FC Koln
Harrogate
Lincoln City
Reading
QPR
Morpeth
Darlington
Rochdale
Carlisle
Oss
10:00AM
Al Nasr
Rushall
West Brom U23
Preston
Fiorentina
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Swindon Supermarine
Evesham
Shrewsbury
Derby County
Tamworth
10:00AM
Crewe
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Torquay
Plymouth
Salisbury
Woking
Chippenham Town
Melksham
Wigan Athletic
Blackburn
Ballyclare
Glentoran
Wroxham
Cheshunt
Cinderford
10:00AM
Highworth
Whitehawk
Worthing
AFC Wimbledon
Charlton
Torino
10:00AM
Cremonese
Alvechurch
Bedworth
Ashington
Workington
Fylde
Tranmere
South Shields
Grimsby Town
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Bromsgrove
Solihull
Bath City
Bristol City U21
Bury Town
Ipswich U23
Blackpool
Sunderland
Chatham
Maidstone
Bootle
Bala
Chester
Altrincham
Crumlin United
Crusaders
Cliftonville
Southport
Dartford
Sutton
Dorchester
Bemerton
Avro
Curzon
Consett
Blyth Spartans
Dorking
Farnham
Eastbourne Borough
Charlton U21
Gloucester City
Haverfordwest
Dundela
Linfield
Guiseley
Leeds U21
Egham
Corinthian-Casuals
Hanworth
Billericay
Fleetwood Town
Hearts
Hartlepool
Sunderland U21
Lancing
Hastings
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Hornchurch
Barnet
Macclesfield
Buxton
Rizespor
Nice
Leiston
Kings Lynn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
H&W Welders
Loughgall
Le Havre
Lorient
Marine
Widnes
Institute
Dungannon
Merstham
Leatherhead
Redditch
Walsall W.
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Rotherham
Sheffield United
Peterborough Sports
Boston
Salford
Everton
Radcliffe Borough
Oldham
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
Haninge
Spennymoor
Whitby
Thame
Banbury
Walton & Hersham
Lewes
Stalybridge
Hyde
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Sturm Graz
Grosuplje
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Witton
Lancaster
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
York
Notts County
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Modena
11:00AM
SG City Nova
Rennes
11:00AM
Angers
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Echallens
11:00AM
Vevey
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Andover Town
11:00AM
Lymington
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Union Berlin
Rangers
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Versailles
11:00AM
UNFP
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Dolomiti Bellunesi
11:00AM
Padova
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Sileks
11:30AM
Dubocica
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Marseille
12:00PM
Pau
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
Caldas
12:00PM
Mafra
Rodez
12:00PM
St Etienne
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
PSV
Valencia
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Lorient
12:00PM
Guingamp
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Heist
12:00PM
Lierse K.
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Caen
12:00PM
Le Havre
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Aluminij
12:00PM
Dob
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Chaves
Nacional
Nimes
1:00PM
Aubagne
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Atletico Arteixo
1:00PM
Dep. La Coruna B
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Temse
1:30PM
Gent U21
Galatasaray
1:30PM
Parma
Malaga
1:30PM
Almeria
Inter
Las Palmas
Alaves
Levante
Valladolid
2:00PM
Burgos
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Getafe
2:00PM
Albacete
Vizela
2:00PM
Ferreira
Merida AD
2:00PM
Betis B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham