Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Mioveni
Unirea Bascov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Stechovice
Kolin
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Pribram
Petrin Plzen
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
KS Kuznia Ustron
4:00AM
Pniowek
Steaua Bucuresti
Alexandria
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Radzionkow
Mikolow (Pol)
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Cannes
Istres
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Chernomorets 1919
Zagorets
Admira Prague
Predni Kopanina
Filiasi
FC U Craiova
Banik Most - Sous
Sokolov
Alcoyano
Seleccion AFE
Vltavin
Zapy
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
CF Intercity
Southampton U18
Hostoun
Teplice B
Smederevo
Prijedor
I. Bratislava
Piestany
Juventus U23
Pro Vercelli
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Pardubice B
Velka Bites
Sroda
Lech Poznan 2
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Amorebieta
Castro
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Espanyol
Girona
Elana Torun
Wikielec
Uniao Lamas
Sanjoanense
Middelfart
Brabrand
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Ceska Lipa
Oberlausitz
Igalo
Sloboda
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Montpellier
Southampton
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Kluczbork
Olawa (Pol)
Naesby
5:00AM
Marienlyst
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Nysa
Woliborz
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Mlawa
Olsztyn
Rosengard
IFK Trelleborg
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Fremad Amager
Avarta
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Pelikan
Blonianka Blonie
Suwalki
LKS Lomza
Neustadt
Ebreichsdorf
Vitre
Fougeres
GKS Belchatow
Rakow 2
Plock 2
5:30AM
Hutnik Warszawa
Katwijk
HFC
Shimizu
Reims
Satun Utd
Port MTI FC
Trofense
5:30AM
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Zawisza
Legia II
Ljungskile
FBK Karlstad
Skive
VSK Aarhus
Naestved
Helsingor
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Santander
Eibar
Aarhus Fremad
Lyseng
Dordrecht
Shamal
Utrecht
Lens
AVS
Sporting Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Coruxo FC
Lugo
AFC
Huizen
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Pathum United
Kitchee
Real Oviedo B
Langreo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak
Tondela
Covilha
TB Berlin
Polar Pinguin
Jong AZ
Genk U23
Angelholms
Hassleholms IF
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Atl. Paso
Tenerife
Torns
Ariana
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Excelsior Maassluis
GOES
Tvaakers
Kongahalla
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Biala Podlaska
Jagiellonia II
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Wehen
Metz
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Willem II
Sparta Rotterdam
Lunds
Olympic
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Blauw Geel
Eindhoven FC
Swansea
Vardar
Colchester
Peterborough
SV Darmstadt 98
Coventry
Crawley Town
Crystal Palace
Kaiserslautern
1860 München
Sroda
Legnica 2
Braunschweig
VfL Osnabruck
Telstar
HFC
Norrby
Orebro Syr.
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
SV Waldhof Mannheim
RWDM 47
Torslanda
8:00AM
Lindome
Eupen
Waalwijk
Karlbergs
IK Franke
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Walsall
Birmingham
Bristol City
Exeter
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Trollhattan
Vanersborgs IF
Falkenbergs
Kristianstads
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Saarbrucken
Hesperange
Moreirense
Penafiel
Chambly
8:00AM
Chantilly
Den Haag
Deinze
DSC Arminia Bielefeld
FC Emmen
Slough
Potters
Valenciennes
Helmond
Famalicao
Casa Pia
Laval
8:00AM
Concarneau
SG Dynamo Dresden
SSV Jahn Regensburg
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Kladno
FC Pencin
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
Leotar
8:00AM
Posusje
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Bovinghausen
Hohenlimburg
Folkestone
Margate
Maldon & Tiptree
Stortford
Southend
Gillingham
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
RKAV Volendam
Volendam
Chomutov
Usti nad Labem
Enfield Town
Hendon
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Bastia
8:00AM
Rodez
Sozopol
8:00AM
Cherno More B
West Brom
Mallorca
Ilkeston
Anstey Nomads
Schott Mainz
Hornau
Energie Cottbus
Hannover II
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Elversberg
Viktoria Koln
Vipers
8:00AM
Police FC
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Scunthorpe
Halifax
Cray Valley Paper Mills
Welling
Utrecht
Lens
Weston
Cardiff U21
1. FSV Mainz 05
Preussen Munster
Estoril
Leiria
FC Ingolstadt 04
Ulm
Braga B
Felgueiras
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Ter Leede
Noordwijk
Baumberg
Fortuna Koln
Eemdijk
Sportlust
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Kettering
Basford
Gentofte-Vangede
Sundby
Queens Univ.
Glenavon
Roda
9:00AM
Waalwijk
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19
Dordrecht
Aris
Glebe
Carrick Rangers
Jong Utrecht
Francs Borains
Bangor FC
Ballymacash
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Stockport
Stoke City
Hansa Rostock
Lazio
Hull City
Newcastle Utd
Weymouth
Bournemouth U21
TS Galaxy
FC Augsburg
AZ Alkmaar
Atalanta
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
Kidderminster
Newport
Waregem
Red Star
Brackley
Northampton
1. FC Magdeburg
Sampdoria
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Portadown
Ballinamallard
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Karlsruher
Strasbourg
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
GVVV
Barry
Swansea U21
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Hannover 96
VfL Wolfsburg
Dorchester
Bemerton
Alton FC
Baffins Milton Rovers
Spennymoor
Whitby
Harrogate
Lincoln City
Chippenham Town
Melksham
Ipswich
Fortuna Düsseldorf 1895 e.V.
Morpeth
Darlington
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Rochdale
Carlisle
Fleetwood Town
Hearts
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Thame
Banbury
Rizespor
Nice
Carshalton
Marlow
York
Notts County
Coleraine
Annagh
Alvechurch
Bedworth
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Hartlepool
Sunderland U21
Lancing
Hastings
Chatham
Maidstone
Amiens
Boulogne
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Torino
10:00AM
Cremonese
Blackpool
Sunderland
Torquay
Plymouth
Caen
Quevilly Rouen
Larne
Rangers 2
Consett
Blyth Spartans
Rotherham
Sheffield Utd
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Stalybridge
Hyde
Hednesford
Newtown
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Le Havre
Lorient
Chertsey
Hampton & Richmond
Oss
10:00AM
Al Nasr
Dorking
Farnham
Gloucester City
Haverfordwest
Boavista
10:00AM
Arouca
Hornchurch
Barnet
Leiston
Kings Lynn
Coventry Sphinx
Nuneaton
Ballyclare
Glentoran
Rushall
West Brom U23
Ashington
Workington
Bootle
Bala
Whitehawk
Worthing
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Udinese
1. FC Köln
Peterborough Sports
Boston
Dover
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Aveley
Colchester U21
SK Puntigamer Sturm Graz
Grosuplje
Horndean
Bognor
Chester
Altrincham
Crumlin United
Crusaders
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
Salford
Everton
Walton & Hersham
Lewes
Guiseley
Leeds U21
Boreham Wood
Chelsea U21
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Quorn
Ossett United
Avro
Curzon
Preston
Fiorentina
Dundela
Linfield
Mansfield
Oxford Utd
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Swindon Supermarine
Evesham
H&W Welders
Loughgall
Chorley
Liverpool U21
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Fylde
Tranmere
Salisbury
Woking
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Eastbourne Borough
Charlton U21
Halesowen
Hereford
Bromsgrove
Solihull
Wigan Athletic
Blackburn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
Marine
Widnes
Radcliffe Borough
Oldham
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
Haninge
Macclesfield
Buxton
Cliftonville
Southport
Dartford
Sutton
Reading
QPR
Egham
Corinthian-Casuals
Barrow
Real Union
Burton
Port Vale
Witton
Lancaster
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Mantova
10:00AM
Carpi
Graafschap
Verl
AFC Wimbledon
Charlton
Shrewsbury
Derby
Lommel SK
Al Ahli SC
Hanworth
Billericay
Institute
Dungannon
Clitheroe
Accrington
South Shields
Grimsby Town
Redditch
Walsall W.
Farnborough
Yeovil
Bath City
Bristol City U21
Tamworth
10:00AM
Crewe
Bury Town
Ipswich U23
Wroxham
Cheshunt
Merstham
Leatherhead
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Versailles
11:00AM
UNFP
Dolomiti Bellunesi
11:00AM
Padova
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Echallens
11:00AM
Vevey
Modena
11:00AM
SG City Nova
Andover Town
11:00AM
Lymington
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Rennes
11:00AM
Angers
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
1. FC Union Berlin
Rangers
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
PSV
Valencia
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Caldas
12:00PM
Mafra
Aluminij
12:00PM
Dob
Lorient
12:00PM
Guingamp
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Rodez
12:00PM
St Etienne
Marseille
12:00PM
Pau
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Heist
12:00PM
Lierse K.
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
Gorica
12:30PM
Rudes
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Chaves
Nacional
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Nimes
1:00PM
Aubagne
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Atletico Arteixo
1:00PM
Dep. La Coruna B
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Temse
1:30PM
Gent U21
Alaves
Levante
Malaga
1:30PM
Almeria
Galatasaray
1:30PM
Parma
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Inter
Las Palmas
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Valladolid
2:00PM
Burgos
Getafe
2:00PM
Albacete
Merida AD
2:00PM
Betis B
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Ferreira
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham